BIK

Poznajem mnogo ljudi u tom astroloskom znaku, i sama sam jedna od njih. Ali mogu da kazem da iako jesam jaka osoba, samouverena, izdrzljiva, samosvoja, ipak bar sto se zena tice, tu su ovnovi daleko bolji. Zato necu da izbacujem svoj ego u prvi plan vec cu fer priznati ono sto je cinjenica.
 
Da, bik i ovan su najjaci znaci....
ali razlika je sto bikovi u isto vreme mogu biti neverovatno nezni, romanticni, slatki i jaki, strogi.....

A ovnovi su odlicni ljubavnici ali bez pokazivanja osecanja i izliva neznosti

pa ko sta voli! :D
 
bas nije tako...

ja sam ovnica,ali sam izrazito emotivna i nezna i preeeeterano pazljiva i brizna(mesec u raku),sto moj habibi pokusava da promeni kod mene jer mu je stalo da se ne sIkiram,a kod njega su reakcije burne etc(mesec u vodoliji)... prema tome,...nije bas tako...
 
..istina je da ovnovi nemaju uobichajen nachin pokazivanja emocija, a to samo povrshnim i neiskusnim osobama moze da deluje kao da emocije ne postoje... a shto se istih tiche, imaju ih i previshe, mnoooogooo vishe nego ostali znakovi, ali niko ne kaze da je to pozitivno, jer je jako teshko iskontrolisati svu tu energiju koja se oslobadja..
 
ma znam ljudi moji, bila sam sa ovnom..koji zaista jedan od retkih moze parirati zeni biku, ali...stalno im moras dokazivati i dokazivati..sebe i ljubav :roll:
uh..umori se covek..bez potrebe, zar ne?
 
ne... sve ima potrebu... neko nema potrebu da te poljubi ujutru, neko ima... to je krajnje individualno... ali to shto ti i ja, recimo, nemamo ista vidjenja i potrebe ne znachi da potreba kod nekog od nas ne postoji, vec da nam se iste razlikuju...
 
bmwoman:
ima li jaceg znaka..osim mozda neki lav?:) :lol:
Sta znaci jaci...mislis fizicki? :lol: :lol: :lol: Razliciti znakovi na razlicite nacine ispoljavaju svoju jacinu, u zavisnosti od stepena licne usavrsenosti...Svaka osobina moze biti i vrlina i mana, te je vrlo glupo deliti znakove na dobre i lose, jake i slabe... Postoje samo ljudi koji su svoje mogucnosti iskoristili do maksimuma , i oni koji su pustili da ih nosi struja. Grizlija i orla ne mozemo ni pocemu porediti, i tesko je reci ko je od njih jaci...Malo sam skrenula s teme, ali je to sustina astrologije-upucivanje na dobre i lose aspekte, na mogucnosti...I bik moze biti najbolji i najgori, kao i svi drugi...Sa mozda vecim sexualnim potencijalima od svih drugih znakova, zbog prirodne sklonosti ka uzivanjima...Posle bika, trava ne raste :wink: :lol: :lol:( Mislim na muskarce, zene ne spadaju u moj domen :roll: )
 
Glupo je reci za neki znak generalno, da je glup.

A sto se tice "priploda", to bi znacilo da treba da se razmnozavaju cesce od ostalih znakova, jel?
Znam da bikovi vaze za dobre ljubavnike, ali da se koriste za "priplod" to jos nisam cula. :D

I sta je jos bilo? Borci u areni? Da li si ti upoznala nekog bika koji je dobrovoljno usao u arenu? Da li znas neku curku koja bi da zavrsi u podvarku?(licno, ne jedem meso...)Ali to valjda znaci da su bikovi borbeni po prirodi,i to samo kada ih mnogo iznerviraju. Mislim, bas mnogo .


Ako neko ima jos ideja vezano za druge znakove, dajte da rezimiramo: lavovi jedu i spavaju, ovnovi se sisaju, ribe plivaju i njih jedu druge ribe, skorpije su sve ubice, i tako dalje...ne mogu da se setim za vodolije... 8)

ma ko je tu uopste pametan :roll:
 
devojcica_20:
Da, bik i ovan su najjaci znaci....
ali razlika je sto bikovi u isto vreme mogu biti neverovatno nezni, romanticni, slatki i jaki, strogi.....

A ovnovi su odlicni ljubavnici ali bez pokazivanja osecanja i izliva neznosti

pa ko sta voli! :D

totalno pogresno!ako su bikovi spori ne mora da znaci da su romanticni!
ocigledno nisi upoznala nekog ovna malo bolje ili,ne daj boze,imala vezu sa jednim od njih :roll:
 

Back
Top