Velika pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Velika pomoc

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Velika pomoc

Pozdrav svima .
    Zanima me da li bi neko od iskusnih programera zeleo da podeli svoje znanje sa mnom . Tacnije da bude moj ucitelj Veoma sam zainteresovana za programiranje ali moje mogucnosti se za sada svode samo na poznavanje rada sa programima tipa :
    TeamViewer
    Mirc , ( mirc skripte ) kao i mirc komande
    PhotoShop
    Skidanje filmova preko rapida , kao i rad sa ISO fajlovima
    Word itd ...
    Znam i da napravim one malo socijalnije web sajtove Poznajem dobro engleski i dobro se snalazim sa novim programima , ali zelim da naucim mnogo vise .
    Zelim da naucim , kako sama da sredim komp ukoliko ima nekih problema , kako da oborim i da dignem sistem , kako da odradim backup itd .... Kao i da posle nekih naucenih osnovnih stvari , predjem na ozbiljnije ucenje o programiranju
    Ukoliko postoji neko kome je toliko dosadno i voljan je da podeli sa mnom svoje znanje , neka mi se javi ... Hvala unapred

Zainteresovan član đesimala (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: Velika pomoc

Teško da će neko da ti napravi ovakvu uslugu. Ja lično mislim da je najbolje da sebi uzmeš neku knjigu i učiš "at your own pace" i ako ti nešto ne bude jasno, dođeš ovde ili na neki drugi IT forum pa pitaš.

Iskusan User Unfriendly (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Ako zelis da podelis svoje fotke preko msn-a sto da ne, pod uslovom da bacis koju fotku sa golim nogama, noge su mi fetis. :3

Ali ne, ti prvo moras da me uvredis... kazes "AKO IMA NEKO KOME JE TOLIIIIIIIIIKO DOSADNO".. e sad iz inata necu da ti pomazem, pa makar imala noge ko Megan Fox.

Aktivan član gema (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio DidiGenovese Pogledaj poruku
    Pozdrav svima .
    Zanima me da li bi neko od iskusnih programera zeleo da podeli svoje znanje sa mnom . Tacnije da bude moj ucitelj Veoma sam zainteresovana za programiranje ali moje mogucnosti se za sada svode samo na poznavanje rada sa programima tipa :
    TeamViewer
    Mirc , ( mirc skripte ) kao i mirc komande
    PhotoShop
    Skidanje filmova preko rapida , kao i rad sa ISO fajlovima
    Word itd ...
    Znam i da napravim one malo socijalnije web sajtove Poznajem dobro engleski i dobro se snalazim sa novim programima , ali zelim da naucim mnogo vise .
    Zelim da naucim , kako sama da sredim komp ukoliko ima nekih problema , kako da oborim i da dignem sistem , kako da odradim backup itd .... Kao i da posle nekih naucenih osnovnih stvari , predjem na ozbiljnije ucenje o programiranju
    Ukoliko postoji neko kome je toliko dosadno i voljan je da podeli sa mnom svoje znanje , neka mi se javi ... Hvala unapred
    pazio ovako, ako ti mislis da poznajes rad u ovome.....
    ovo treba da se zna jos pre toga...

vecini nsa niko nije pokazivo kako da dignes sistem ili sta vec, zaebes par puta, pa sledeci put lepo odradis.. uzgred koje si godiste?

Slične teme

1. POTREBNA MI JE VELIKA POMOC
    Autor dekiaki u forumu Svet životinja
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 04.05.2010., 11:12
  2. Treba mi velika pomoc!!!!
    Autor heartman u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 31.01.2009., 21:42
  3. mala velika pomoc
    Autor srkipjp u forumu Internet
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 08:06
  4. Velika istorijska pomoc :) (I sv rat)
    Autor moonman u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.04.2006., 12:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •