Sajt za žene koje traže bogate sponzore

prolaznik011

Ističe se
Banovan
Poruka
2.536
Poljakinje željne života na visokoj nozi bez truda, rada i bilo kakve muke ali u zamenu za seks, dobile su internet sajt preko koga mogu da nađu svog "sponzora".

Da bi se prijavile na sajt "Tražim milionera" (SzukamMilionera.com), devojkama i mladim ženama dovoljno je da budu lepe ili bar mlade i lepuškaste.

Svog "sponzora" ne moraju više da "love" po elitnim klubovima poljskih gradova, već mogu to da učine i od kuće - ako naprave atraktivan profil koji će zainteresovanim bogatim muškarcima privući pažnju.

Muškarci "sponzori" moraju da imaju imovinu u vrednosti od najmanje milion zlota, u preračunu 250.000 evra na računu i da zarađuju najmanje 25.000 evra godišnje.
"Sviđalo se to nekome ili ne, takozvani sponzoring postaje deo savremene kulture i običaja", objasnili su autori sajta Tražim milionera reagujući na optužbe da je reč samo o rafiniranijoj varijanti najstarijeg zanata na svetu.

Mnoge Ruskinje, Čehinje, Slovakinje, Poljakinje ili Mađarice tragale su još pre pada komunizma za svojim "sponzorom" - poželjno strancem sa kojim bi u najboljem slučaju, zahvaljujući udaji, mogle da se izvuku iz socrealističkog sivila.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/200703/Sajt-za-zene-koje-traze-bogate-sponzore

Ne,ne.Nije reqlama ko shto bi pomislile moderatoeqe i pozzurile da zaqljuchaju temu.Eto qaqo Poljaqinje reshavaju svoje probleme.
 
Ja sam definitivno osoba dosla iz neke bajke
Meni i dalje nije jasno kako neko moze da zivi s nekim koga ne voli, trpi njegovo hrkanje, pere mu carape i slusa njegove dosadne monologe (posto joj je dosadan ako joj nije zanimljiv i nen nelazi u njemu nista sto bi joj se svidelo)

Mislim da je zuivot s nekim ko ne ume da te nasmeje i kome se ne radujes svaki dan pakao
I ne zanima me novac
nema para koje mogu da zamene to sto smo na istim talasnim duzinama, sto disemo ko jedno

nikad ne bih mogla da se zaljubim i budem s nekim koga ne poznajem
moram da znam kako razmislja, sta voli, da delimo neke iste stvari kao svoje male tajne

zato ne razumem sponzoruse

i zato se osecam ko pala s marsa
al dobro....
 
Ja sam definitivno osoba dosla iz neke bajke
Meni i dalje nije jasno kako neko moze da zivi s nekim koga ne voli, trpi njegovo hrkanje, pere mu carape i slusa njegove dosadne monologe (posto joj je dosadan ako joj nije zanimljiv i nen nelazi u njemu nista sto bi joj se svidelo)

Mislim da je zuivot s nekim ko ne ume da te nasmeje i kome se ne radujes svaki dan pakao
I ne zanima me novac
nema para koje mogu da zamene to sto smo na istim talasnim duzinama, sto disemo ko jedno

nikad ne bih mogla da se zaljubim i budem s nekim koga ne poznajem
moram da znam kako razmislja, sta voli, da delimo neke iste stvari kao svoje male tajne

zato ne razumem sponzoruse

i zato se osecam ko pala s marsa
al dobro....[/QUOTE

Nisi pala sa Marsa, ovaj način razmišljanja je sasvim na mestu....ali strah od gladi i prazan stomak čine čuda....kada nekoga voliš iskreno, a nemate od čega živeti, glad pobeđuje...znaš onu narodnu...siromaštvo na vrata ljubav na prozor...
U principu malo nam je potrebno za sreću...nije fraza, ali tim sponzorušama ne zavidim...mučno je glumatati nekoliko godina pa biti zamenjen..i šta sve ide već..
 
Garantujem da kod nas u Srbiji ne postoji nijedna sponzorusa , kad je u pitanju forum, javnost, sajt, zena u blizini...

Sve same iskrene ljubavnice...
Nase srpkinje su onakve kakve zamisljaju da jesu....a to nije nikako sponzorisanje...
Nasuprot tome muskarci su vrlo skepticni kad srpkinja <40 izjavi da nije sponzorusa...
Ne zna se razlog, verovatno od gledanja crnackih spotova...
 
Nije kod sponzorusa pitanje straha od gladi niti nekog egzistencijalnog minimuma izrazeno , kod njih je pre svega izrazena teznje ka luksuzu, glamuru itd Ne traze one da momak ima stan i posao , neki minimum vec daleko vise ,rec je pre svega o manifestnim sponzorusama koje jure izuzetno bogate tipove , znaju gde treba da izlaze i ''namazane su'' . Mnoge od njih su i same izuzetno bogate ali da bi bile sa nekim fudbalerom , javnom licnoscu spremne su na sve .Druga je prica vezana za manje zahtevne devojke koje pre svega traze stan , posao , neki solidan standard uglavnom takve nisu eksponirane , ne krecu se na mestima sponzorskim ,obicno su to prosecne devojke .Cesto su to devojke koje na prvi pogled deluju fino ,znam za x slucajeva gde takve devojke izraze zelju nekoga da upoznaju ko im se svidi fizicki preko nekog posrednika,kolega,prijatelja itd a posle pocnu da se raspituju za stan , kola , standard i ako odgovori ne budu zadovoljavajuci po njih gube interesovanje koje su pokazale
 
Za Renegade.. da, otprilike si prikazao realnu sliku...ove devojke koje su manje zahtevne...traže eventualno stan i siguran posao..i njih danas karakterišu, pojedini ne svi, kao sponzoruše...pre par meseci je bila žestoka rasprava na na temu...o ženama koje posle razvoda nemaju gde, jer je stan ili kuća bila u vlasništvu muža pre braka, i ako su bile zaposlene i dale svoj doprinos toj zajednici...meni je takva situacija vrlo mučna ....a bilo je mišljenja da su na neki način i one sponzoruše....jer danas i muškarci i žene bi trebalo da imaju i posao i krov nad glavom da bi se ravnopravno ušlo u zajednicu....i da se ne bi debatovalo ko je sponzor, a ko sponzoruša i obrnuto...
Koliko se samo brakova koji ne valjaju, navodno održe zbog kakve takve stečene zajedničke imovine...i na kraju ispada da je brak svojevrstan vid ortakluka...nekada je postojao miraz...ako hoćeš dobro za svagda da udomiš ćerku..plati, pa da vidimo...od zaljubljenosti se ne živi...od ljubavi verovatno da da..
 
Barem se transparentne , jasno kazu sta zele zauzvrat moraju biti lepe i mlade jasno je da je to jedini uslov , da se ne lazemo vecina onih koje mogu da biraju traze pare na prvom mestu ,to je pogotovo kod nas izrazeno ali se cesto to uvije u neku licemernu formu ovde je sve ogoljeno i postenije

Potpis, dobro je kad postoje jasna pravila igre. Što se tiče tih sponzoruša koje traže neki luksuz, mislim da ih ima jako malo u ukupnoj populaciji. Ali ove jadnice što im je bitna materijalna obzbeđenost, pitanje je da li ih tu treba svrstati jer je neizvesnost i strah od nemaštine učinio svoje, pa je to žalosna, ali i priridna reakcija
 
Ne znam zasto neko kritikuje zakon, kada je jedan od najboljih u svijetu. Muskarac i zena imaju svoju posebnu imovinu, koju unose prije braka i koja ostaje njihova posebna imovina tokom trajanja braka :D Tako to u startu unistava kuchke koje se udaju radi novca... E sad, ono sto se radom stekne tokom braka, ostaje zajednicka imovina koja moze da se podijeli tako da tu nema nepravde. A ne kao u SAD, ozene se na 2 godine i na kraju ona zavrsi sa 100 miliona dolara u dzepu...
 
Barem se transparentne , jasno kazu sta zele zauzvrat moraju biti lepe i mlade jasno je da je to jedini uslov , da se ne lazemo vecina onih koje mogu da biraju traze pare na prvom mestu ,to je pogotovo kod nas izrazeno ali se cesto to uvije u neku licemernu formu ovde je sve ogoljeno i postenije

jel to znaci da ako imas lepa kola, devojke su zagarantovane? :D
 
jel to znaci da ako imas lepa kola, devojke su zagarantovane? :D

Kola su manifestni znak necijeg bogastva , upravo zato sponzori se trude da ih maksimalno eksponiraju i na taj nacin privuku devojke .U Ns recimo u centru ima parking kod pijace i tu ces vrlo retko videti ''besna'' kola iako skoro uvek mozes parkirati , sponzori ce se uvek gurati ispred kafica na prometnom mestu itd,kako bi bili vidjeni bez obzira na guzvu a devojke se hvataju kao muve na med
 
Kola su manifestni znak necijeg bogastva , upravo zato sponzori se trude da ih maksimalno eksponiraju i na taj nacin privuku devojke .U Ns recimo u centru ima parking kod pijace i tu ces vrlo retko videti ''besna'' kola iako skoro uvek mozes parkirati , sponzori ce se uvek gurati ispred kafica na prometnom mestu itd,kako bi bili vidjeni bez obzira na guzvu a devojke se hvataju kao muve na med

E neka si im rekao :D
 

Back
Top