Problemi Sa Visinom

QueenOfTheWorld

Zainteresovan član
Poruka
254
Čao svima želela bi da postavim jedno pitanje.Imam sestru sada će 7 razred,visoka je 170 i ima užasno puno kompleksa zbog visina,pritom naši roditelji nisu toliko visoki mama 175 a tata 185 zanima me da li je moguće rasti i onda se zaustaviti sa rastom,pritom ako se zna da je ona uvek bila višaza glavu od svojih vršnjakinja i u obdaništu,a u šskoli ne ima čak tri devojčice koje su više od nje iz njenog odeljenja :)) Ako je ikako oguće odgovoriti da li se može zaustaviti sa rastem jedino to Pozz svima ;)
 
Najverovatnije da ce u jednom trenutku naglo prestati da raste, nema pravila....neko raste brze u ranijem periodu zivota, a neko postepeno i duze...uglavnom je svaka nova generacija za par cm visa od roditelja, mada ni to nije uvek pravilo...
 
Baš lepo što je visoka, ima to i svoje prednosti :) . Da je niska patila bi što je niska :( . U tim godinma deca često pate, naravno, bez razloga, zbog svog fizičkog izgleda. Dečaci zbog klempavih ušiju, devojčice zbog velikog nosa i tako ima toga puno...:roll:
 
Sa visinom od 170 ne moze da bude manekenka..Ja sam u tom poslu tako da to znam..A to sto pricaju da primaju od 170 to ima samo kod nas (da bi im uzeli pare naravno) ..Rade iskljucivo devojke od 179,180 cm! ...I manekenstvo nije sport nego posao.. haha ..

Moguce da je naglo izrasla...Mozda naraste eventualno jos par cm...
 
Devojka uopste nije toliko visoka, koliko je ona umislila. To je sasvim solidna visina za zensku osobu, jos ako ima odlicnu liniju, pa sta ces bolje od toga. Meni je oduvek bilo lepse da vidim visoku devojku, nego neku nizu, verovatno zato sto volim visinu. Ipak, svako je lep na svoj nacin, samo je pitanje ume li da iznese te atribute kako treba. :)
 
mislim da ste svi zaboravili da ta "devojka" sad krece u 7 razred,sto znaci da ima,koliko, 13 godina?
Za njene godine to i jeste visoko,dosta iskace od generacije.
Ali,imati 18 godina i biti 1.6 nije nesto bolje.z:hm:
 

Back
Top