Postbracni ugovor
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Postbracni ugovor

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Postbracni ugovor

Najnoviji holivudski trend.. Postbracni ugovor ili ti promena predbracnog.

Navodno je Tajger Vuds morao zeni da isplati novac jer su poceli da ga napustaju sponzori zbog "skandala" i loseg marketinga i da kupi ostatak braka.
    Juce u Sex i gradu (znam da ne gledate, ja gledam ko sto rekoh ) Ricard Samanti
    poklanja cuveni dijamant da bi mu oprostila.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/magazin/story/91115/Prevare+vredne+suza+i+miliona.html

Citat:

"........Zbog svega ovoga, golferova supruga je zatražila od advokata da promeni predbračni ugovor, tako da joj u slučaju razvoda pripadne 75 miliona dolara. Na taj iznos bi trebalo dodati i milion dolara koje je Vuds navodno ponudio „brbljivoj" Rejčel kako bi otkazala pres konferenciju, tako da prevara u Tajgerovom slučaju iznosi „okruglo" 76 miliona......"

Ono sto mene zanima je da li bi posle prevare uz odredjenu nadoknadu novcanu ili neku drugu klauzulu u postbracnom ugovoru pristale da ostanete u braku ili vezi?
    Ali ne ono.. Milion dolara ili evra, vec nesto realnije i koliko toliko realno ostvarljivo?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Podrazumevano Re: Postbracni ugovor

Ma ostale bi zbog kesha a posle mogu da izmisle drugi razlog..kao stavovi i te fore..kako ce to regulisati..da je ono bilo pre a posle mesec dana nesto trece
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

džordži, nije pitanje šta bi žene uradile, svi znamo da ti znaš šta bi žene uradile, pitanje je šta bi ti uradio.
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Pise pristale da ostanu..valjda su i muskarci zasticeni ako ona prevari
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1502

ja bi naručio praćku od 12,5 metara
    i stavio bi je u praćku
    i mrš u pičku materinu
    ne moram, dakle postojim

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Tu u startu nema braka ili veze osim formalne, takvo eskiviranje ili odlaganje razvoda je zbog skandala i love, a ne zbog odnosa.

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

nema on te pare da mi plati...
    Carpe diem

Veoma poznat ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    304

paaa, ja sam nemoralna, pristala bih i na 1 milion. Sve ima cenu, brak je ugovor, blatruc. Odnos je odnos. U mnogim brakovima nema odnosa, ali je sociologija zadovoljena.

Ističe se
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Opet pricha iz novina.Zzene ne varaju a mushqarci varaju i taqo tralala..Aqo zzene ne varaju qo shto se sve qunu po novinama onda su svi mushqarci homichi i treba to da debelo plate da posle ne bi bacali pare.

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

Citat Original postavio Goddess High Heels Pogledaj poruku

Ono sto mene zanima je da li bi posle prevare uz odredjenu nadoknadu novcanu ili neku drugu klauzulu u postbracnom ugovoru pristale da ostanete u braku ili vezi?
    Ali ne ono.. Milion dolara ili evra, vec nesto realnije i koliko toliko realno ostvarljivo?
    Kako misliš realnije...Zavisi šta je za koga realno a i koliko je za'ebo toliko bi morala suma da bude realna Hehe...Znaš kako, ako mi je brak do tog momenta već toliko otišao u q da povratka nema, ono, ne vredi dalje i to a mi smo eto matori i nemamo snage da tražimo dalje, šta znam neki se toliko naviknu jedni na druge da i ne mogu jedno bez drugog, a ni jedno sa drugim , pa recimo u takvom smo odnosu, pristala bih da ostanem s njim uz novčanu nadoknadu da mu ne bih zvocala dan i noć.
    Realno - mislim da je ovo tipično američko s*ranje, još jedno u nizu, j*bt da li kod njih nešto - bilo šta ne može da se kupi parama?! Ne, koliko god volela pare (i sex&grad ) , znam da bih mu i pored tog keša zvocala i zagorčavala mu život a u trenucima slabosti bih bila očajna Tako da...moj konačni odgovor je ne.
    Takva sam, eto. Šašava. Zar sam kriva što sam rođena u kraju gde ima milion tambura i jorgovana?

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio mini_me Pogledaj poruku
    Kako misliš realnije...Zavisi šta je za koga realno a i koliko je za'ebo toliko bi morala suma da bude realna Hehe...Znaš kako, ako mi je brak do tog momenta već toliko otišao u q da povratka nema, ono, ne vredi dalje i to a mi smo eto matori i nemamo snage da tražimo dalje, šta znam neki se toliko naviknu jedni na druge da i ne mogu jedno bez drugog, a ni jedno sa drugim , pa recimo u takvom smo odnosu, pristala bih da ostanem s njim uz novčanu nadoknadu da mu ne bih zvocala dan i noć.
    Realno - mislim da je ovo tipično američko s*ranje, još jedno u nizu, j*bt da li kod njih nešto - bilo šta ne može da se kupi parama?! Ne, koliko god volela pare (i sex&grad ) , znam da bih mu i pored tog keša zvocala i zagorčavala mu život a u trenucima slabosti bih bila očajna Tako da...moj konačni odgovor je ne.
    Nije to neki tipični američki fazon, pre je holivudska varijanta nečega što svuda postoji, ali iza zavese, bez paparaca i advokata.
    Koliko žena znam i za koliko žena znam da ostaju u formalnom braku sa lovatorima po principu "ti živi svoj život, al' meni da ne zafali luksuza". I to najčešće posle x godina braka, kad su potpuno ravnodušni jedno prema drugome i kad se razvod nikome ne isplati - njoj jer će izgubiti finansijski nivo na koji je navikla, njemu jer mu brak i ne smeta, čak štaviše, daje mu odstupnicu kod brojnih ljubavnica, a ni njemu se ne isplati da deli veliku imovinu koja se godinama pravila. Nego će lepo žena da dobije sve što poželi, on će da dobije sve što mu treba i milina.

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

Znam, tragično je to...Naravno da ima toga, prosto - sto ljudi sto ćudi, ja to ne bih
    Takva sam, eto. Šašava. Zar sam kriva što sam rođena u kraju gde ima milion tambura i jorgovana?

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Ebemliga da li je tragično...Ako njima valja, što meni to da bude tragično?

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    Ebemliga da li je tragično...Ako njima valja, što meni to da bude tragično?
    Meni jeste tragično, ne kao pojedinačni slučajevi već našta su ljudi spali i kakav nam sistem vrednosti postao uopšte

Poznat Cru* (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    215

Citat Original postavio mini_me Pogledaj poruku
    Meni jeste tragično, ne kao pojedinačni slučajevi već našta su ljudi spali i kakav nam sistem vrednosti postao uopšte
    Takav sistem vrednosti postoji od kad je sveta i veka. Zajednicki zivot zbog zajednickih interesa.

Srbi su ih samo malo teze usvajali bas u tom obliku, jer nisu imali vremena, smetali im neki silni Turci, Ugari, Bugari, Nemci i ostala bratija.

Al su ipak postizavali iznedju dva rata...citaj malo Mir-Jam.
    Postoje dve vrste ljudi, oni kojima se svidjam i oni koji nemaju ukusa

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Citat Original postavio Goddess High Heels Pogledaj poruku
    Najnoviji holivudski trend.. Postbracni ugovor ili ti promena predbracnog.

Navodno je Tajger Vuds morao zeni da isplati novac jer su poceli da ga napustaju sponzori zbog "skandala" i loseg marketinga i da kupi ostatak braka.
    Juce u Sex i gradu (znam da ne gledate, ja gledam ko sto rekoh ) Ricard Samanti
    poklanja cuveni dijamant da bi mu oprostila.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/magazin/story/91115/Prevare+vredne+suza+i+miliona.html

Citat:

"........Zbog svega ovoga, golferova supruga je zatražila od advokata da promeni predbračni ugovor, tako da joj u slučaju razvoda pripadne 75 miliona dolara. Na taj iznos bi trebalo dodati i milion dolara koje je Vuds navodno ponudio „brbljivoj" Rejčel kako bi otkazala pres konferenciju, tako da prevara u Tajgerovom slučaju iznosi „okruglo" 76 miliona......"

morace Tab da odresi kesu

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Šta ga ja znam
    Ima neki kažu: "Posle .... nema kajanja. Neka dobro promisle pre sklapanja prvog ugovora, a posle neka snose posledice svoje odluke, kao ljudi.
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne znam, tema mi je malo apstraktna - ne zivim sa tipom koji bi mogao da mi da 75 miliona
    Ali da se posle desetak ili dvadesetek godina zivota ispostavi da je covek za kog sam udeta obicna budala, ne bi mi smetalo da naplatim, verovatno. Hebes principijelnu a siromasnu starost.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Ama, to i hoću da kažem. ako se već pravi predbračni ugovor, tada treba misliti na starost! A, sad, ako je to što je potpiso pre braka postalo malo....
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Slične teme

1. Ugovor sa telekomom
    Autor bojan-92 u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.09.2008., 21:51
  2. Ugovor
    Autor \\Rain_Man u forumu Web dizajn
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.11.2006., 03:50
  3. Ugovor
    Autor Dovla u forumu Automobilizam