seksualni problemi

lana_s

Početnik
Poruka
3
upomoc! ali zaista... imam novog decka. divan je. sta vise, mislim da je idealna osoba za mene, savrseno se uklapamo.ali... uvek to ali...
dva problema o kojima mi uzasno puno treba vase misljenje:
1. dok god smo obuceni, opusteni, zezami se, on ima apsolutnu punu erekciju, jako cvrst i veliki penis. kada smo nocu zajedno u krevetu, nikad nije ni pribliznbo cvrst, cak i ako bude relativno ok, cim pokusa da stavi kondom, on padne. jeste da je u zivotu koristio kondom 15 puta, jer glupe nemice koriste pilulu i nista vise, ali, sve jedno, posle 5 pokusaja, malo sam isfrustrirana. ja nemam nikakvih problema, ja uzivam u seksu slobodno i vrlo lako...
cak i kad uspe da udje u mene, ne moze da svrsi sto godina...
2. ima jako puno presemene tecnosti, stalno je mokar, sto mi jeste malo cudno i blago gadno, ali nije moj stav bitan, nego se plasim da kada stavlja kondom na tako valazan penis, on lepo sve to prenese na kondom. mislim, ako bi ga susili pre kondoma, odmah bi pao... nikad nisam imala decka koji ima toliko presemene tecnosti, svi su bili cvrsti i suvi:)bar donekog trenutka:)

molim vas pomozite! sta da radim, kako da resimo oba slucaja.
on kaze da mu je suvise stalo, da mu nikad nije bilo tako stalo da uziva sa nekim, i da ranije nije imao takvih problema. ja ne mogu da vodim ljubav planirano, ja kad vodim ljubav, ja se podam u potpunosti i iskljucim mozak... ovako ne ide, a ne mogu da ispustim decka koji mi se svidja jako puno tek tako...
upomoc!
 
lana_s:
upomoc! ali zaista... imam novog decka. divan je. sta vise, mislim da je idealna osoba za mene, savrseno se uklapamo.ali... uvek to ali...
dva problema o kojima mi uzasno puno treba vase misljenje:
1. dok god smo obuceni, opusteni, zezami se, on ima apsolutnu punu erekciju, jako cvrst i veliki penis. kada smo nocu zajedno u krevetu, nikad nije ni pribliznbo cvrst, cak i ako bude relativno ok, cim pokusa da stavi kondom, on padne. jeste da je u zivotu koristio kondom 15 puta, jer glupe nemice koriste pilulu i nista vise, ZAR SE KONDOM KORISTI SAMO KAD NE ZELIS DA OSTANES TRUDNA?!MALO CUDNO,ALI IPAK..STA JE SA POLNIM BOLESTIMA? ali, sve jedno, posle 5 pokusaja, malo sam isfrustrirana. ja nemam nikakvih problema, ja uzivam u seksu slobodno i vrlo lako...
cak i kad uspe da udje u mene, ne moze da svrsi sto godina...
2. ima jako puno presemene tecnosti, stalno je mokar, sto mi jeste malo cudno i blago gadno, ali nije moj stav bitan, nego se plasim da kada stavlja kondom na tako valazan penis, on lepo sve to prenese na kondom.OVO NISAM RAZUMELA...KAKO DA PRENESE NA KONDOM?! mislim, ako bi ga susili pre kondoma, odmah bi pao... nikad nisam imala decka koji ima toliko presemene tecnosti, svi su bili cvrsti i suvi:)bar donekog trenutka:)

molim vas pomozite! sta da radim, kako da resimo oba slucaja.
on kaze da mu je suvise stalo, da mu nikad nije bilo tako stalo da uziva sa nekim, i da ranije nije imao takvih problema. ja ne mogu da vodim ljubav planirano, ja kad vodim ljubav, ja se podam u potpunosti i iskljucim mozak... ovako ne ide, a ne mogu da ispustim decka koji mi se svidja jako puno tek tako...
upomoc!

PREDLAZEM TI DA MU PREDLOZIS DA ODE KOD LEKARA I DA SE POSAVETUJE SA NJIM..MADA MISLIM DA TO STO TOLIKO VLAZI I NIJE NEKI PROBLEM,IMA PUNO MUSKARACA KOJI PUNO VLAZE PRE ODNOSA,JEDINO JE BITNO DA SE TA TECNOST NE OSECA(ako je zdrav,nece se osecati)PA DA JE TEBI ZBOG TOGA MALO GADNO...
 
zavodljiva1976:
lana_s:
jeste da je u zivotu koristio kondom 15 puta, jer glupe nemice koriste pilulu i nista vise, ZAR SE KONDOM KORISTI SAMO KAD NE ZELIS DA OSTANES TRUDNA?!MALO CUDNO,ALI IPAK..STA JE SA POLNIM BOLESTIMA?
Da, strasno... Onda bas i jesu GLUPE te Nemice.. :lol:
ali, sve jedno, posle 5 pokusaja, malo sam isfrustrirana. ja nemam nikakvih problema, ja uzivam u seksu slobodno i vrlo lako...
Jesi li ti sigurna da je on iskusan? :?
2. ima jako puno presemene tecnosti, stalno je mokar, sto mi jeste malo cudno i blago gadno, ali nije moj stav bitan, nego se plasim da kada stavlja kondom na tako valazan penis, on lepo sve to prenese na kondom.OVO NISAM RAZUMELA...KAKO DA PRENESE NA KONDOM?!Pretpostavljam da je mislila da nesto od tecnosti pretekne i sa spoljne strane kondoma. Auf, to bi bilo gadno....
PREDLAZEM TI DA MU PREDLOZIS DA ODE KOD LEKARA I DA SE POSAVETUJE SA NJIM..MADA MISLIM DA TO STO TOLIKO VLAZI I NIJE NEKI PROBLEM,IMA PUNO MUSKARACA KOJI PUNO VLAZE PRE ODNOSA,JEDINO JE BITNO DA SE TA TECNOST NE OSECA(ako je zdrav,nece se osecati)PA DA JE TEBI ZBOG TOGA MALO GADNO...
Da, najbolje je da svrati kod lekara. Mada mi je cudno da mu se to desava PRVI put, to mi je malo sumnjivo. :? ..
 
Snezna_kraljica:
zavodljiva1976:
lana_s:
jeste da je u zivotu koristio kondom 15 puta, jer glupe nemice koriste pilulu i nista vise, ZAR SE KONDOM KORISTI SAMO KAD NE ZELIS DA OSTANES TRUDNA?!MALO CUDNO,ALI IPAK..STA JE SA POLNIM BOLESTIMA?
Da, strasno... Onda bas i jesu GLUPE te Nemice.. :lol:
ali, sve jedno, posle 5 pokusaja, malo sam isfrustrirana. ja nemam nikakvih problema, ja uzivam u seksu slobodno i vrlo lako...
Jesi li ti sigurna da je on iskusan? :?
2. ima jako puno presemene tecnosti, stalno je mokar, sto mi jeste malo cudno i blago gadno, ali nije moj stav bitan, nego se plasim da kada stavlja kondom na tako valazan penis, on lepo sve to prenese na kondom.OVO NISAM RAZUMELA...KAKO DA PRENESE NA KONDOM?!Pretpostavljam da je mislila da nesto od tecnosti pretekne i sa spoljne strane kondoma. Auf, to bi bilo gadno....
PREDLAZEM TI DA MU PREDLOZIS DA ODE KOD LEKARA I DA SE POSAVETUJE SA NJIM..MADA MISLIM DA TO STO TOLIKO VLAZI I NIJE NEKI PROBLEM,IMA PUNO MUSKARACA KOJI PUNO VLAZE PRE ODNOSA,JEDINO JE BITNO DA SE TA TECNOST NE OSECA(ako je zdrav,nece se osecati)PA DA JE TEBI ZBOG TOGA MALO GADNO...
Da, najbolje je da svrati kod lekara. Mada mi je cudno da mu se to desava PRVI put, to mi je malo sumnjivo. :? ..
MA KAKVI PRVI PUT,TO JE ZA NJENE USI...DECKO IMA PROBLEM I SVESTAN JE SVOG PROBLEMA..LAKSE MU JE DA JOJ PLASIRA PRICU DA MU SE TO DESAVA PRVI PUT JER JE TOLIKO VOLI I ONA GA TOLIKO PALI,NEGO DA JOJ ISKRENO KAZE DA IMA TAJ PROBLEM..MOZDA SE PLASI DA BI GA OSTAVILA?! :?
 
on je toliko smotan inesikusan sa kondomom, da se zaista plasim de ga lepo umacka svojim tecnoscu sa spoljne strane. a kao sto znate, i tu ima svega, i bolesti i spermatozoida.
nemice u 99 posto slucajeva koriste pilulu, i on je imao 5 dugih veza, po par godina, pa mora da bude iskusan, i sa svih 5 je spavao bez kondoma. rekla sam mu da je glup. dzaba mu obe doktorske titule koje ima...
sta da radim? ja ne mogu da zivim u vezi sa tako velikim problemom, ako ne znam da ce se on jako brzo resiti...
 
lana_s:
on je toliko smotan i nesikusan sa kondomom, da se zaista plasim de ga lepo umacka svojim tecnoscu sa spoljne strane. a kao sto znate, i tu ima svega, i bolesti i spermatozoida.
nemice u 99 posto slucajeva koriste pilulu, i on je imao 5 dugih veza, po par godina, pa mora da bude iskusan, i sa svih 5 je spavao bez kondoma. rekla sam mu da je glup. dzaba mu obe doktorske titule koje ima...
sta da radim? ja ne mogu da zivim u vezi sa tako velikim problemom, ako ne znam da ce se on jako brzo resiti...
E, pa, ako je smotan... Koliko dugo traje taj problem? 5 pokusaja? Daj mu sansu jos 3-4 puta, pa ako ne uspe, onda se doooooobro zapitaj... :roll: :P
 
i ja sam o tome razmisljala. da je mozda gluma, da ga mrzi da se trudi. ali izgleda da me zaista jako puno voli. godinu ipo dana je okusavao da mi pridje... ne verujem da bi lagao nekoga koga volis... barem ne u mom univerzumu...mada, nikad se ne zna
 
lana_s:
on je toliko smotan inesikusan sa kondomom, da se zaista plasim de ga lepo umacka svojim tecnoscu sa spoljne strane. a kao sto znate, i tu ima svega, i bolesti i spermatozoida.
nemice u 99 posto slucajeva koriste pilulu, i on je imao 5 dugih veza, po par godina, pa mora da bude iskusan, i sa svih 5 je spavao bez kondoma. rekla sam mu da je glup. dzaba mu obe doktorske titule koje ima...
sta da radim? ja ne mogu da zivim u vezi sa tako velikim problemom, ako ne znam da ce se on jako brzo resiti...
Ma ti si glupa... što nećeš da koristiš pilule...

Idijot
 

Back
Top