Uslediće nova priznanja

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ja bas cenim ovog sarkozija.cini mi se da je covek od reci.


Sarkozi: Uslediće nova priznanja
29. jul 2010. | 22:15 | Izvor: Beta Pariz -- Predsednik Francuske Nikola Sarkozi kaže da je mišljenje MSP razrešilo nejasnoće o zakonitosti nezavisnosti Kosova, kao i da će to uticati na nova priznanja.

U poruci predsedniku Kosova Fatmiru Sejdijuu, Sarkozi mu je čestitao na pozitivnom mišljenju MSP-a o nezavisnosti Kosova.

Sarkozi je pozvao kosovske institucije da budu deo razgovora o tehničkim pitanjima sa Beogradom, saopšteno je iz kabineta predsednika Kosova.

"Radujem se toj odluci koja doprinosi stabilnosti u regionu i čini snažnijim Vaše angažovanje koje traje već više od dve godine a odnosi se na konsolidaciju Vaše nove države. Ubeđen sam da će ta odluka ubediti zemlje koje su se dvoumile da priznaju Kosovo", navodi se u Sarkozijevoj poruci.

Sarkozi je naveo da će Francuska, sa svojim partnerima, u narednim danima preduzeti nove mere oslanjajući se na argumente MSP-a.

Pozivajući institicije Kosova da rade na poboljšanju položaja srpske zajednice na Kosovu, Sarkozi je pozvao Kosovo da bude deo procesa dijaloga koji ima taj cilj.

"Kosovo treba da iskoristi poziv visoke komesarke EU Ketrin Ešton i sa poverenjem pristupi ovom pitanju kako bi se doprinelo prevazilaženju mnogih konkretnih teškoća, koje i dalje dovode do suprotavljanja vaše zemlje i Srbije", rekao je Sarkozi.
 
Pa ustanovismo li da je po pravu legalno?

I ko nam kaže da je interpretacija "po pravu i pravdi" ona koja je zapravo tačna?


Наравно да не! :rtfm:

То је једна од интерпретација, и није тачна.

Да си праведан, знао би да је интерпретација по праву и правди једино тачна. :)
 

Back
Top