E, muškarci

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
.. je l' se hvalite u društvu brojem palih za slobodu?

Sedite sa društvom iz kraja: E, baš sam sinoć bio sa Cecom iz te i te ulice, a večeras mi dolazi Nataša iz petice :rumenko:
Sedite sa kolegama: U, kako je dobra ona mala iz arhive, celu noć sam je (bip) :zper:
Sedite sa forumašima: Ona (upisati nik po želji) je tako dobra, da ne mogu da verujem... sutra je opet zovem :zper:
 
.. je l' se hvalite u društvu brojem palih za slobodu?

Sedite sa društvom iz kraja: E, baš sam sinoć bio sa Cecom iz te i te ulice, a večeras mi dolazi Nataša iz petice :rumenko:
Sedite sa kolegama: U, kako je dobra ona mala iz arhive, celu noć sam je (bip) :zper:
Sedite sa forumašima: Ona (upisati nik po želji) je tako dobra, da ne mogu da verujem... sutra je opet zovem :zper:

naravno i jos mnogo vise od navedenog
 
@ tema

ona rado voli da iznosi --------> ako je nesto u seksu trazila sto on jos nije cuo niti video, takodje vole da prica o njenim sisama --------> uh kolke su ba jarane nes vjerovati ogromne i jos stoje
o njenom goozom --------> kad je zvrcela oduzela mi se pamet niti je mala niti velika ba potaman je


itd. ----------------> joj buraz kraljica samo me malo buni sto more vise od mene popiti..............
 
Sad si me zbunio, triler, čoveče:lol:
A treca resi da ipak ona ostane kul,i ne prenosi dalje sve sto je cula od ove dve,i time dobije status vodje copora,medjutim neke informacije joj se ne slazu,pa priupita cetvrtu izokola sta misli o tome,nemajuci pojma da cetvrta odavno prati fabulu radnje,a prijateljica je sa onom prvom kojoj sve prenese:eek:
:lol:

nikad ne veruj ženi koja laže
Jedino te sto lazu i pricaju nesto,a nekome se mora verovati:whistling:
 
.. je l' se hvalite u društvu brojem palih za slobodu?

Sedite sa društvom iz kraja: E, baš sam sinoć bio sa Cecom iz te i te ulice, a večeras mi dolazi Nataša iz petice :rumenko:
Sedite sa kolegama: U, kako je dobra ona mala iz arhive, celu noć sam je (bip) :zper:
Sedite sa forumašima: Ona (upisati nik po želji) je tako dobra, da ne mogu da verujem... sutra je opet zovem :zper:
Pa naravno da se hvalim. Celom komsiluku pricam kako sam po.**** sve forumasice Krste. Sem onih bezveze, necemo ih imenovati jelte :lol:
 
A treca resi da ipak ona ostane kul,i ne prenosi dalje sve sto je cula od ove dve,i time dobije status vodje copora,medjutim neke informacije joj se ne slazu,pa priupita cetvrtu izokola sta misli o tome,nemajuci pojma da cetvrta odavno prati fabulu radnje,a prijateljica je sa onom prvom kojoj sve prenese:eek:
:lol:

mislim da vi ipak niste svesni kako stvari stoje, što se tiče tog ženskog pp-ovanja
 
A treca resi da ipak ona ostane kul,i ne prenosi dalje sve sto je cula od ove dve,i time dobije status vodje copora,medjutim neke informacije joj se ne slazu,pa priupita cetvrtu izokola sta misli o tome,nemajuci pojma da cetvrta odavno prati fabulu radnje,a prijateljica je sa onom prvom kojoj sve prenese:eek:
:lol:


Jedino te sto lazu i pricaju nesto,a nekome se mora verovati:whistling:
:rotf::rotf:
 

Back
Top