Crnogorsko državljanstvo očekuje desetak milijardera

Poruka
4.285
Bivši većinski vlasnik tima Formule jedan Edi Džordan i još oko deset svjetskih milijardera trebalo bi uskoro da dobiju crnogorsko državljanstvo, piše podgorička "Pobjeda".

List saznaje da bi Džordan trebalo da za nekoliko dana luksuznom jahtom doplovi u marinu Porto Montenegro i da počne otvaranje svoje komapanije u Tivtu.
Osim Džordana, u proceduri za dobijanje crnogorskog državljanstva je još oko deset svjetskih milijardera, zainteresovanih za otvaranje kompanija u Tivtu.
"Pobjeda" navodi da se pominje i vlasnik Fudbalskog kluba Čelzi Roman Abramovič, čija bi jahta trebalo da uplovi u tivatsku marinu za oko deset dana.

http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata...uje_desetak_milijardera.83.html?news_id=23223
 
Јави им...ако не говоре црногорски,
да не долазе....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Tačno tako. Prvo moraju napraviti ispit iz crnogorskog jezika pa onda će se razmatrati pitanje državljanstva.
Većina ambasadora je već na tečaju crnogorskog jezika.
Jesteli čuli onoga engleskog ambasadora kako dobro govori crnogorski.
Onaj ruski ka da je tu rođen.
Pomalo govori i onaj iz Kine.

Jedino nešto onome srpskome malo zapinje:mrgreen:
 
Džaba im je i da ga govore, moraju da zbore :mrgreen:

A zbore, evo da ti kažem... Čuo se ja jutros sa Edijem... Reko "Đe si junače, što činiš"... On veli "Evo me sokole śedim u jedan kafić u Budvu, maloprije iźedoh neki hamburger... Uživam" :mrgreen:

Човече...брате....Зике....
Не дозвољавај да те зове...СОКОЛЕ...ОРЛЕ...и слично....
Убиће те неки јунак из праћке.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Džaba im je i da ga govore, moraju da zbore :mrgreen:

A zbore, evo da ti kažem... Čuo se ja jutros sa Edijem... Reko "Đe si junače, što činiš"... On veli "Evo me sokole śedim u jedan kafić u Budvu, maloprije iźedoh neki hamburger... Uživam" :mrgreen:

Neka pricaju kako im volja .Dako se budemo razumjeli .Vala neka zbore sto god oce samo da bude od njih neke vajde .Da ni ponesto izgrade i ostave koju paru .
 
Човече...брате....Зике....
Не дозвољавај да те зове...СОКОЛЕ...ОРЛЕ...и слично....
Убиће те неки јунак из праћке.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nama takvojega junaka MACAK.
A ti si valjda prevazisao pracku .
A nemas vise ni sokolovo oko .
Tako da se manje smijes sam sebi jer ti je ovaj komentar CORAK.
 
Nama takvojega junaka MACAK.
A ti si valjda prevazisao pracku .
A nemas vise ni sokolovo oko .
Tako da se manje smijes sam sebi jer ti je ovaj komentar CORAK.

Шта је с тебе Душка....?
Мораш знати једно.....
Мачак никад није опалио ћорак....
А и ти си се осоколила..,,откад оде у ЦГ....
а овде си другу песму певала....
Мислила си да 100 година можеш продавати му.да за бубреге....
:per: :per: :per:
 
Bivši većinski vlasnik tima Formule jedan Edi Džordan i još oko deset svjetskih milijardera trebalo bi uskoro da dobiju crnogorsko državljanstvo, piše podgorička "Pobjeda".

List saznaje da bi Džordan trebalo da za nekoliko dana luksuznom jahtom doplovi u marinu Porto Montenegro i da počne otvaranje svoje komapanije u Tivtu.
Osim Džordana, u proceduri za dobijanje crnogorskog državljanstva je još oko deset svjetskih milijardera, zainteresovanih za otvaranje kompanija u Tivtu.
"Pobjeda" navodi da se pominje i vlasnik Fudbalskog kluba Čelzi Roman Abramovič, čija bi jahta trebalo da uplovi u tivatsku marinu za oko deset dana.

http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata...uje_desetak_milijardera.83.html?news_id=23223

kad su ga dali sinavatri mogu i svima ostalima...
 
Шта је с тебе Душка....?
Мораш знати једно.....
Мачак никад није опалио ћорак....
А и ти си се осоколила..,,откад оде у ЦГ....
а овде си другу песму певала....
Мислила си да 100 година можеш продавати му.да за бубреге....
:per: :per: :per:

pazi macak ispadnut ce ti kokarada:hahaha::hahaha:
 

Back
Top