Sigurna kuca za muskarce!!!

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
U novije,moderno doba,zena vazi kao "nezniji pol".Medjutim,kako iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo,tako su i zene poprilicno napredovale u odnosu na musku populaciju.Tako imamo pojavu da od neznih bica,ima izuzetno agresivnih zena koje svoje muskarce fizicki zlostavljaju.Bilo je strucnih diskusija medju psiholozima o otvaranju "sigurne kuce"za muskarce.Sta vi mislite,da li ima potrebe za otvaranjem takvih ustanova,kako bi se ti"napaceni"muskarci sklonili i zastitili?:think:
 
Ima agresivnih žena, to stoji, mada mi deluje neizvodivo da žena kao slabiji pol :manikir: može da fizički zlostavlja jednog muškarca :think: . Sigurne kuće? Ne znam. Pitam se koliko bi se prijatno osećao jedan muškarac u sigurnoj kući u koju se sklonio od agresivne žene. Ipak mi živimo u okruženju gde muškarci to javno ne priznaju :( :rumenko:.
 
U novije,moderno doba,zena vazi kao "nezniji pol".Medjutim,kako iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo,tako su i zene poprilicno napredovale u odnosu na musku populaciju.Tako imamo pojavu da od neznih bica,ima izuzetno agresivnih zena koje svoje muskarce fizicki zlostavljaju.Bilo je strucnih diskusija medju psiholozima o otvaranju "sigurne kuce"za muskarce.Sta vi mislite,da li ima potrebe za otvaranjem takvih ustanova,kako bi se ti"napaceni"muskarci sklonili i zastitili?:think:

sirotista vec postoje jel, masa beba je nadjeno u kantama za djubre ili negde na trotoaru, to je ono vrh zenske agresije i destrukcije.
naravno da zena ne moze mnogo da naudi fizicki muskarcu, al verbalno, pasivno itekako moze.
i zato su u bolnice pune ludaka i pijanica koji nisu imali petlje za razvod (ucenjivanje decom, zloupotreba dece) pa su onda pukli, puno je srcanih bolesnika a mnogo i pomrlih kad im nije bilo vreme.

da ne pricam o onima koji rade ko konji i polako kopne, stare u svoje jos mlade dane dok im zene strikaju :)

zene su bre fuj

to samo treba yebati i vode ne dati
 
Poslednja izmena:
U novije,moderno doba,zena vazi kao "nezniji pol".Medjutim,kako iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo,tako su i zene poprilicno napredovale u odnosu na musku populaciju.Tako imamo pojavu da od neznih bica,ima izuzetno agresivnih zena koje svoje muskarce fizicki zlostavljaju.Bilo je strucnih diskusija medju psiholozima o otvaranju "sigurne kuce"za muskarce.Sta vi mislite,da li ima potrebe za otvaranjem takvih ustanova,kako bi se ti"napaceni"muskarci sklonili i zastitili?:think:

Nije fizicki problem kao kad one predstavljaju da su tucene..nego mentalno verbalno sakacenje kad mora covek da se vrati par vekova unazad i tako da ih tretira
 
U novije,moderno doba,zena vazi kao "nezniji pol".Medjutim,kako iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo,tako su i zene poprilicno napredovale u odnosu na musku populaciju.Tako imamo pojavu da od neznih bica,ima izuzetno agresivnih zena koje svoje muskarce fizicki zlostavljaju.Bilo je strucnih diskusija medju psiholozima o otvaranju "sigurne kuce"za muskarce.Sta vi mislite,da li ima potrebe za otvaranjem takvih ustanova,kako bi se ti"napaceni"muskarci sklonili i zastitili?:think:

NEMA potrebe. Neka lupe šakom o sto:D
 
U novije,moderno doba,zena vazi kao "nezniji pol".Medjutim,kako iz dana u dan u svakom pogledu sve vise napredujemo,tako su i zene poprilicno napredovale u odnosu na musku populaciju.Tako imamo pojavu da od neznih bica,ima izuzetno agresivnih zena koje svoje muskarce fizicki zlostavljaju.Bilo je strucnih diskusija medju psiholozima o otvaranju "sigurne kuce"za muskarce.Sta vi mislite,da li ima potrebe za otvaranjem takvih ustanova,kako bi se ti"napaceni"muskarci sklonili i zastitili?:think:

jos jednom da naglasim muskarci koji bivaju zlostavljani su vecinom osobe sa "defektom" njih je odgajala i podizala dominantna majka a svi znamo da biramo partnere sa slicnim osobinama nasih majki i oceva npr. moj otac nista nije znao da popravi po kuci bio je preopterecen sa srafcigerom cekicem itd. majka je bila ta sto je sve popravljala ili ako nije umela trazila je ko ume i platila majstora.

moj Drasko takodje nema blage veze da popravi bilo sta u stanu ja sam ta sto popravlja ili organizuje majstora sto popravlja.

Muskarac sa takvom majkom bira i zenu dominantnu e sad dominacija kao takva i nije strasna sve dok ne predje granicu i postaje patoloshka tad ona njega preplete oklagijom ili mu naredjuje da kuva i pere, vristi i ubija ga u pojam -------> on tolerise dominaciju po istom intenzitetu kako je i dozivljavao od malih nogu cim to predje granicu ON nema pojma kako da se otme iz te situacije sto znaci da je preopterecen i naravno da treba da postoji sigurna kuca i za NJEGA, uopste nije smijesno vec je tuzno
 
Sigurna kuća već postoji. Zar to niste znali. :eek:
20.jpg
 
Zene u startu mogu da se sakriju iza forme slabijeg pola i cesto to u zivotu umeju lukavo iskoristiti , cinjenica jeste da je savremeni zivot i emancipacija donela zenama ravnopravnost ali mnoge pre svega mislim na Srbiju i dalje smatraju da je uloga muskarca ista danas kao i u patrijahalnom drustvu a to je da 100% izdrzava porodicu i sam obezbedjuje finansije i sve ostalo , zato se i cesto moze cuti izgovor tipa ''ti si musko'' , upravo zato je na muskarcima daleko veci psihicki pritisak jer moraju sve obezbedjivati samo sto je to danas daleko teze nego pre vek ,dva .
 
Zanimljiva je atmosfera i opsti zenski pristup sprdnje prema pitanju muske sigurne kuce.
Sta vam to kazuje o ovim , ipak probranim zenama, koje ne ostavljaju utisak seljancura , idiota , cak to za sebe ni u najludjim snovima ne bi pomislile...
Dakle nije misljenje ekvivalentnih gradjevinaca i kopaca kanala sa pivom i kopanjem nosa....
 

Back
Top