ekskurzije, lopovluk i karacina

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Bas sam pre neki dan sedela u kuci, posto padala ova kisetina, ne svojoj, i sa Nevenom , ona uz ceri brendi, ja uz tamno pivo, caskala o osnovnoj skoli i ranijim razredima srednje skole. Salim se, pila sam kiselu.

I bilo kako bilo, prisecale smo se ekskurzija, izleta
i sta kazete vi, je l imate neki socni trac sa neke ekskurzije, da ste na nekom izletu prvi put se pobili sa drugom, peglirali, ukrali nesto, dobili ukor, izgubili pare, poljubili se, spavali sa skolskim drugom u istoj sobi, spavali sa skolskim drugom u istom krevetu, spavali sa skolskim drugom. I pusenje se racuna.

Ja kad retrospektujem stvari, nezamislivo mi je sa kakvom sam se bagrom seljackom druzila i cudno mi je sto sam asocijalni mizantrop postala tek u kasnoj 17oj.
 
Nakon duzeg nevidjanja sa drustvom iz odeljenja obavezno dobijem lekciju podsecanja na sranja koja sam pravio na poslednjoj ekskurziji. Sva sreca pa ne znaju sve :lol:

A karacine nema. Mi se ovako odeljenski lepo druzimo.

@evergreen

Dobar ti potpis
Iz knights of honora, uvek me je iritiralo kad to kaze, kralj rikno, a on kaze long live the king :lol:
 
Ja sad idem 14 septembra :D. Jedva ceka,nosicu svasta :D

We had two bags of grass, seventy-five pellets of mescaline, five sheets of high-powered blotter acid, a saltshaker half-full of cocaine, and a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers... Also, a quart of tequila, a quart of rum, a case of beer, a pint of raw ether, and two dozen amyls.
Bez ovoga ne vredi ni da kreces . :rtfm:
 

Back
Top