Pojacati vrhunac
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Pojacati vrhunac

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Pojacati vrhunac

Nikad vam nije dovoljno?
    A i kad jeste, zasto ne utilitarizovati, optimizovati, unaprediti, razviti, dosegnuti, preci, previsiti?

Radi se o seksu?Drogi? Picu?Ljubavi?Tugi?Pozrtvovanosti?Hrabrosti?Besu?Sl obodi?

Mislite ima mnogo razlike...?

Necemo odmah poceti sa suprotnim...

Procitajte ovo:
    http://www.uho.hr/?mode=forum&forum=tema&tid=2145

Zatim ovo:
    http://www.dayline.info/index.php?option=com_content&task=view&id=906

A onda ide i ovo

---------------------------------------------------------------
    Kao i pamet, tako i mera, svako je zadovoljan sa svojom, ne bi je menjao ni za sta na svetu...

jHhX4roeEco

P.S.
    Reference ka drugim sajtovima nesumnjivo krse poslovnu politiku foruma krstarice, ali ne postoji drugi nacin da docaram atmosferu i nacin misljenja o kojem se radi u temi.
    Bukvalno je svaki odgovor na pitanje koje je postavljeno na navedenim sajtovima slika za sebe.
    Radi edukacije, mozda ce ovaj prekrsaj forumskih pravila proci ovde na podforumu psihologija.

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    177
    Reputaciona moć
    862

Podrazumevano Re: Pojacati vrhunac

1. Mladi smatraju da je adrenalin dokaz zivota.
    2. Oni koji pozive postaju stari.
    3. A stari misle upravo suprotno.

Niko ne edukuje mlade i ne usmerava ih ka nekom trazenju smisla.
    Reklame za energetska i kola pica, slatkise, tehniku... govore da je adrenalin jedini smisao i potvrda zivota.
    Zatrovani su. Treba ih leciti, ne osudjivati. Treba ponuditi manje agresivne sadrzaje. Pod uticajem starijih mnogi ce prihvatiti.
    Ostali su prepusteni na nemilost sreci. A ona ume da brzo isklizne.

Gledam tinejdzerima statuse na fejsu:
    -smaram se
    -je^acu mu kewu kad izadjem
    Samo dve krajnosti, kao da izmedju fajta i smaranja nema zivota.

Kokosje slepilo, eto to je. Pandemicno.
    Poslednji put ažurirao/la hakim bej : 01.08.2010. u 02:13
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

patak u sexu je najbolja odlozena ejakulacija... dresiras sebe da teras do bola, znaci dok ti yaya buqvalno ne prsnu... nijedan lek droga ili afrodizijak ne moze da zameni onu unutarnju tvoju shamansku kontrolu izbacivanja semena... kad se izdresiras mozes i bez dodira da ejakuliras mada je to ipak malo dugotrajniji trening pre svega mozga...

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Hajde zaobidji moje teme ako mozes....
    Izdravanje koje upraznjavas je tebi i mnogima interesantno , cak i moderatorima, ali meni nije.

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio hakim bej Pogledaj poruku
    1. Mladi smatraju da je adrenalin dokaz zivota.
    2. Oni koji pozive postaju stari.
    3. A stari misle upravo suprotno.

Niko ne edukuje mlade i ne usmerava ih ka nekom trazenju smisla.
    Reklame za energetska i kola pica, slatkise, tehniku... govore da je adrenalin jedini smisao i potvrda zivota.
    Zatrovani su. Treba ih leciti, ne osudjivati. Treba ponuditi manje agresivne sadrzaje. Pod uticajem starijih mnogi ce prihvatiti.
    Ostali su prepusteni na nemilost sreci. A ona ume da brzo isklizne.

Gledam tinejdzerima statuse na fejsu:
    -smaram se
    -je^acu mu kewu kad izadjem
    Samo dve krajnosti, kao da izmedju fajta i smaranja nema zivota.

Kokosje slepilo, eto to je. Pandemicno.
    Pogledaj moju temu o da li bi izabrali demokratiju.....tu imas post medju poslednjima o kreiranju takvog stanja kod dece, ali nije posledica zanemarenog vaspitanja prema deci vec eho hijararhije....sastavnog dela trzisnog kapitalizma.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku
    Hajde zaobidji moje teme ako mozes....
    Izdravanje koje upraznjavas je tebi i mnogima interesantno , cak i moderatorima, ali meni nije.
    pa jel sam ja postavio temu ili ti?

jel si spomenuo sex? ja ili ti?

i sta je u mom postu van teme?

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Pretvaras temu u temu sex, a to nije tema, zato tvoj licni utisak sta je vrhunac seksualnog umeca nije o temi nas odnos prema vrhuncu, iako moze da posluzi kao primer za jos jednu deformaciju koja se u vezi vrhunaca javlja...
    Ali ga ti nisi naveo kao primer za deformaciju koju ljudi unose na planu seksa, bas radi povecavanja vrhunca,vec si primer naveo kao primer dostignuca, sto uostalom i jeste misljenje svih onih koji su pobrojani u temi kao "pacijenti" koji teze pojacanju vrhunca...

Tako da imas izvinjenje za molbu za zaobilazenje mojih tema,to je zbog valjda cinicnog banalizovanja tema.....
    Sama forma tvog posta nije u smislu dobrog ucesca na temi, ali eto izuzetno je koristan post za temu , kad ga konceptualno zloupotrebim....
    Na zalost ono sto ja cinim jeste zloupotreba tvog posta, ali tek onda konceptualno tvoj post postaje vrlo koristan za temu, inace je bas banalno sprdanje sa recima upotrebljenim u naslovu teme...
    Zato si dobio onakvu reakciju kakvu si dobio...

Dakle , vrlo koristan post, moja krivica sto nisam hteo da menjam znacenje posta.....
    Hvala i za reklamaciju....dobro je odradila...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pretvaras temu u temu sex, a to nije tema, zato tvoj licni utisak sta je vrhunac seksualnog umeca nije o temi nas odnos prema vrhuncu, iako moze da posluzi kao primer za jos jednu deformaciju koja se u vezi vrhunaca javlja...
    Ali ga ti nisi naveo kao primer za deformaciju koju ljudi unose na planu seksa, bas radi povecavanja vrhunca,vec si primer naveo kao primer dostignuca, sto uostalom i jeste misljenje svih onih koji su pobrojani u temi kao "pacijenti" koji teze pojacanju vrhunca...

Tako da imas izvinjenje za molbu za zaobilazenje mojih tema,to je zbog valjda cinicnog banalizovanja tema.....
    Sama forma tvog posta nije u smislu dobrog ucesca na temi, ali eto izuzetno je koristan post za temu , kad ga konceptualno zloupotrebim....
    Na zalost ono sto ja cinim jeste zloupotreba tvog posta, ali tek onda konceptualno tvoj post postaje vrlo koristan za temu, inace je bas banalno sprdanje sa recima upotrebljenim u naslovu teme...
    Zato si dobio onakvu reakciju kakvu si dobio...

Dakle , vrlo koristan post, moja krivica sto nisam hteo da menjam znacenje posta.....
    Hvala i za reklamaciju....dobro je odradila...

ybg patak ja taman sad uz kafu razmisljao da pisem malo o satirizmu jer sam ovih dan nes bas inspirisan za pisanje al' ako mislis da sam otisao u krajnost ondaK necu...

znas kako, sustina teme je pojacanje vrhunca a šamanizam koji sam spomenuo je bas u toj svrsi jer vrhunac je neka vrsta magijskog pa bio on cak i u sferi seksualnog koje kao sto znas a nadam se da znas, izvoriste je sveg culno-duhovnog u nama.... barem meni, za druge bro ne znam.

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Ovo nije tema o pukom nabrajanju sta je za vas vrhunac,ili mozda zelite da ovo bude tema o nabrajanju sta je za vas vrhunac i pojacanje vrhunca...

Ali onda morate biti svesni da ce vas odgovor biti spajan sa motivima koji se iza njega kriju, sa dejstvima u pozadini , jer tek onda to cini celinu , to je vrhunac, to je aditiv, to je pojacanje vrhunca...to je razlika koja znaci...

Ona je lepa, zaljubljen sam do usiju, seksualno sam nezasit sa njom, ali kad uplete kikice obnevidim od strasti....je jedan primer onog sto hocu da kazem....iz poslednjeg idu razni konteksti koje ne mogu izbeci ako hocu ozbiljno temu da radim...
    Zato je dobar post M jer mi jasno postavlja pitanje i dilemu , da li si spreman da to cinis i da li su potencijalni ucesnici svesni da se nece stati na "obozavam je kikicama zato sto je tako lepsa".....

Tako dolazimo do zaokruzene celine o celoj temi...

Efekti koji se javljaju , razlozi i motivi zasto se ide ka pojacanju vrhunca, posledice metoda pojacanja, posledice pristupa iz psiholoskog sazrevanja i menjanja licnosti kod pojacanja,oblikovanje licnosti sa pojacanjima...mera u pojacanju ili u upotrebi metoda pojacanja vrhunca....

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio M Pogledaj poruku

ybg patak ja taman sad uz kafu razmisljao da pisem malo o satirizmu jer sam ovih dan nes bas inspirisan za pisanje al' ako mislis da sam otisao u krajnost ondaK necu...

znas kako, sustina teme je pojacanje vrhunca a šamanizam koji sam spomenuo je bas u toj svrsi jer vrhunac je neka vrsta magijskog pa bio on cak i u sferi seksualnog koje kao sto znas a nadam se da znas, izvoriste je sveg culno-duhovnog u nama.... barem meni, za druge bro ne znam.
    Nije krajnost stetna za temu, bas je sastavni deo teme.
    Zato i moze...
    Nemam nista protiv, cim nije sprdnja sa temom...vec ucesce , nemam protiv...
    Samo ne zelim da se tema pretvori u uputstvo za sirenje ekstremnog u svim domenima ljudske psihe i emocionalizacije.....ali kao analiza, pa ako se nekome ide u ekstreme, njegova stvar....

Ili sto bi se reklo , kod ekstrema postavljajte licno kao licni izbor, ne kao preferibilno , izborno , preporucljivo.......da mi tema ne bi skliznula u promociju vec u analizu...

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1638

..adrenalin je adiktivan..serotonin takodje..to je biologija, ne psihologija..
    ..a zavisnost od adrenalina ili serotonina ima iste mehanizme kao i svaka druga zavisnost..

..ako cemo o razlozima, tempo zivota je prvi..
    ..hiperstimulacija chula u svakodnevnom okruzenju koja donosi potrebu za povecavanjem doze za rush..
    ..think again...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo nije tema o pukom nabrajanju sta je za vas vrhunac,ili mozda zelite da ovo bude tema o nabrajanju sta je za vas vrhunac i pojacanje vrhunca...

Ali onda morate biti svesni da ce vas odgovor biti spajan sa motivima koji se iza njega kriju, sa dejstvima u pozadini , jer tek onda to cini celinu , to je vrhunac, to je aditiv, to je pojacanje vrhunca...to je razlika koja znaci...

Ona je lepa, zaljubljen sam do usiju, seksualno sam nezasit sa njom, ali kad uplete kikice obnevidim od strasti....je jedan primer onog sto hocu da kazem....iz poslednjeg idu razni konteksti koje ne mogu izbeci ako hocu ozbiljno temu da radim...
    Zato je dobar post M jer mi jasno postavlja pitanje i dilemu , da li si spreman da to cinis i da li su potencijalni ucesnici svesni da se nece stati na "obozavam je kikicama zato sto je tako lepsa".....

Tako dolazimo do zaokruzene celine o celoj temi...

Efekti koji se javljaju , razlozi i motivi zasto se ide ka pojacanju vrhunca, posledice metoda pojacanja, posledice pristupa iz psiholoskog sazrevanja i menjanja licnosti kod pojacanja,oblikovanje licnosti sa pojacanjima...mera u pojacanju ili u upotrebi metoda pojacanja vrhunca....
    izvini sto sam boldovao ovo, ali zaista mi je zapanjujuce kako si mi skrolovao podvsest bas na onu liniju 355 koja mi je juce pomutila ovaj ostareli i izlapeli mozak u mohitu dok sam sa 25godisnjom brinetom iz svacijih snova samo cutao i blejao u njene kikice dok mi je ona nesh drvila o psihosomatslkim poremecajima mladih danas u srbiji...to joj tema za neki njen rad na faksu... jer kikice patak kod ostarelih i olinjalih muskaraca simbolizuju nesto estetski toliko suptilno i cisto da izazivaju moju neuronsku mrezu u mozgu da luduje ko dzekson polkova slika a lice mi je od pojacanog i nadolazeceg vrhunca licilo na nekog brojgelovog lepotana

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije krajnost stetna za temu, bas je sastavni deo teme.
    Zato i moze...
    Nemam nista protiv, cim nije sprdnja sa temom...vec ucesce , nemam protiv...
    Samo ne zelim da se tema pretvori u uputstvo za sirenje ekstremnog u svim domenima ljudske psihe i emocionalizacije.....ali kao analiza, pa ako se nekome ide u ekstreme, njegova stvar....

Ili sto bi se reklo , kod ekstrema postavljajte licno kao licni izbor, ne kao preferibilno , izborno , preporucljivo.......da mi tema ne bi skliznula u promociju vec u analizu...
    humor pa cak i apsurdan je kolega patak izvor svega duhovnog i konstruktivnog u coveku
    humor nas spasava od mizantropije i bede onoga sta gledamo oko sebe
    u ratu nam humor i sprdnja kako kazes daju sansu da duhovno ne obogaljimo od uzasa koga smo svakodnevni svedoci
    a u miru nas kreativno goni u neslucene visine gde se sve razbija u pramparacad pa ako hoces sam zanos, emocija i cista filozofija i gde ostajemo na poljani cistog apsoluta samih sebe gde je samo esencija culnog najbitnija... kad osetis da ti se dize i u stanju si da time dokucis samu andromedu i mlecni put bez da moras da zagnjuris glavu medju njene petice

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Nemoj da ispada da ti moja tema sluzi kao terapija za nedostatak humora u danu, mesecu , godini...
    Ima svastare, humora, i ostalih...
    Ja pogledam neku seriju, izadjem sa drugarima i nekom zenskom, ali bas zbog humora...ne zbog muvanja...tako ja resavam problem smejanja u tuznoj srbiji..

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Jel humor u ratu u istoj korpi sa povecanjem vrhunca ?
    Pitam jer ne znam, mozda i jeste...

Aktivan član seducer (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    50

Ljubav prema Bogu a i drugima nije moguca bez ljubavi prema sebi. Greh je nista drugo no odbacivanje ljubavi prema sebi.

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Imas poentu, da svaki ekstrem nije ekstrem zbog sebe, vec nesto i zbog kulturnog i drustvenog prihvatanja, kao voznja na jednom tocku motorcikla, koji nekad predstavlja zelju za divljenjem, a ne zelju za osecanjem ushicenja , vrhunca i pojacanje tog vrhunca...

Treba samo naglasiti....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jel humor u ratu u istoj korpi sa povecanjem vrhunca ?
    Pitam jer ne znam, mozda i jeste...
    izmedju ostalog
    ne dao boga da dodjes u situaciju da taj paradoks dozivis

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nemoj da ispada da ti moja tema sluzi kao terapija za nedostatak humora u danu, mesecu , godini...
    Ima svastare, humora, i ostalih...
    Ja pogledam neku seriju, izadjem sa drugarima i nekom zenskom, ali bas zbog humora...ne zbog muvanja...tako ja resavam problem smejanja u tuznoj srbiji..
    sad ne bih ti davao referencu za sebe kao ni za sajtove koje spominjes ali kad mozak metastazira prvi znak te bolesti je nodostatak humora. pitaj kog god oces psiha ako sumnjas u ovo... naravno ima ekstrema bas kao i svuda, ali oni samo potvrdjuju ovo pravilo...

posto na forume dolazi 90 posto populacije da bi se zahebavalo i mozda upoznalo nekog pametnog ali ne mudrog grubog ali ne grubijana bogatog ali ne bogatasa... bas ko sto ti napisa onda na temu gde se u samom njenom kontekstu vec u trecoj liniji daje naznaka za sex, ja ne znam dal' da ti pricam o ljubicicama koje crvenkapa bere baki i pri tome pojacava svoj vrhunac ljubavi spram nje ili o tome na sta se nabola kad je cucnula... ja bi ipak o drugom

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Po tvojih par zadnjih odgovora , ja mislim da ti ova tema odgovara potpuno , i da mozes prilicno da je vodis.
    ali ima problem .
    To je sto ne znam da li mozes da to cinis bez iritacije i provokacije, vec ono "palo mi na pamet, dobro je za onu temu"....
    Ako mozes tako,onda ne bih razvijao dijalog, jer dijalog usmerava, vec bih te pustio da otvaras to sto mislis.Cak ne bi ni ubaciovao kontekst, to moze i na kraju posle svega...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Po tvojih par zadnjih odgovora , ja mislim da ti ova tema odgovara potpuno , i da mozes prilicno da je vodis.
    ali ima problem .
    To je sto ne znam da li mozes da to cinis bez iritacije i provokacije, vec ono "palo mi na pamet, dobro je za onu temu"....
    Ako mozes tako,onda ne bih razvijao dijalog, jer dijalog usmerava, vec bih te pustio da otvaras to sto mislis.Cak ne bi ni ubaciovao kontekst, to moze i na kraju posle svega...
    evo, skidam se sa teme

p.s. ima daleko inspirativnijih, ali cu ipak pratiti tok jer mi je prilicno zanimljiva na pomalo iritantan nacin

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Steta, znaci ne mozes a da nije duel?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Steta, znaci ne mozes a da nije duel?
    ma jok nego jedina stvar koja mi izaziva duhovni vrhunac to je stvaralacki zanos kad se necemu potpuno predam... a tu nema nikakog pojacanja ni sa cim a ni na koji nacin... ako me kontas... tako da je ipak bolje da se malko iskljucim iz dozivljaja

Aktivan član seducer (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    50

ali ima problem .
    Motiv uvek postoji.

Ili je dokazivanje ili je dobrociniteljstvo. Nema treceg. Tj. covek ili radi zbog sebe ili zbog drugog. Ovo prvo je daleko gnusnije.

Nemam stvarno sta puno toga reci. Dokazivanje postaje stil zivota. Covek postaje jednostavno zanesen adrenalinskim naletom cistog avanturizma gde on jednostavno bez dokazivanja ne moze da zivi.

On ne dokazuje drugima, vec samom sebi. To je kao zla vestica u Snezani i 7 patuljaka kojoj je ogledalno potrebno svaki dan da govori da je najlepsa na svetu da bih pohranila svoju sujetu.

Zato on ide sve dalje i sve vise do iznemoglosti nemajuci straha, da bih sebi dokazao da je "najlepsi".

Svako je od nas bio takav u nekom periodu svog zivota, bar mislim. Duboko koreni problema vucu u duhovnoj zrelosti tj. nezrelosti.
    Poslednji put ažurirao/la seducer : 02.08.2010. u 08:19
    Ljubav prema Bogu a i drugima nije moguca bez ljubavi prema sebi. Greh je nista drugo no odbacivanje ljubavi prema sebi.

Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio Marlon Pogledaj poruku
    ma jok nego jedina stvar koja mi izaziva duhovni vrhunac to je stvaralacki zanos kad se necemu potpuno predam... a tu nema nikakog pojacanja ni sa cim a ni na koji nacin... ako me kontas... tako da je ipak bolje da se malko iskljucim iz dozivljaja
    Ovo znaci da te treba pobijati ili provocirati atmosferom totalne zaludjenosti u suprotno od onog sto ti smatras, ali sa bliskim promasajima....Promasio sam vasu ulicu i skrenuo dve kasnije...

Slične teme

1. mogu li pojacati laptop?
    Autor vaske1 u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.12.2009., 23:07
  2. Vrhunac bezobrazluka B92
    Autor Dekica80 u forumu Politika
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 03.03.2008., 18:56
  3. Kako stvoriti i pojačati volju?
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija