15.000 postova
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: 15.000 postova

sanja
    Guest

Podrazumevano 15.000 postova

... ce biti za koji sat. ko ce biti srecni dobitnik?
    pitate se cega? pa npr. jednog BRAVO! i bez pisanja radi ispunjavanja kvote, molim.
    tema je: ima li komaraca u kosutnjaku!
    vreme... sad!

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

sanja... da ne objašnjavam... nadam se da se slažeš... a za skupljanje min 3 teme su otvorene, pozdravcic ,-)

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

eto sanja objašnjava svoje pitanje detaljnije... pa je tema otključana... hvala, pozdrav

Citat Original postavio sanja
    ne slazem se. da si iz bg, znala bi da je pitanje usmereno onima sto se seksaju po kosutnjaku jer nemaju gde. i nema veze sa okupljanjem, pa bih te molila da ovo nekako dodas tamo.
    hvala.

sanja
    Guest

Podrazumevano

tema nema veze sa okupljanjem, nego sa odavanjem ko nocu posecuje parkinge po kosutnjaku...

pozdr.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)

Aktivan član dugi777jezik (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano 15.000

Citat Original postavio blondi
    a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)
    Blondi, procitaj moju poruku na temi "Dugi ponovo ..." koju si mi onako, bitchy, premestila brzopleto na On trazi nju, iako u temi ja konkretno nisam trazio nju... Citaj i uci se tumacenju Srbskog jezika...

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: 15.000

Citat Original postavio dugi777jezik
    Blondi, procitaj moju poruku na temi "Dugi ponovo ..." koju si mi onako, bitchy, premestila brzopleto na On trazi nju, iako u temi ja konkretno nisam trazio nju... Citaj i uci se tumacenju Srbskog jezika...
    :shock: meni držiš moralca o ne-tolerantnosti i forsiraš neki veštački nacionalizam, pihhh ... a sam ne poseduješ ni običnu osnovnu tolerancu po naciji...

ja sam ponosna na svoj srpski i na to ko sam i šta sam!!!... ne opterečujem se ljudima koji su papeški više od pape :-\

PS... kad sve več tako dobro znaš... onda ne skreči i ne kvari drugima teme...

sanja
    Guest

Podrazumevano

mozete vi da se zezate, ali skupismo 15.000. samo ne znam ko je srecni dobtinik?

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

mozete vi da se zezate, ali skupismo 15.000. samo ne znam ko je srecni dobtinik?
    bila to ja... slučajno... nego ponovo čemo se mi natecati za 15000 kad se obrišu zaključane teme ,-)...

Aktivan član dugi777jezik (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: 15.000

Citat Original postavio dugi777jezik
    Steta je, Blondi, sto ti sujeta ide ispred dugog zenskog jezika, mozes si misliti kolika ti je... Moj nacionalizam nije vestacki, nego izvoran i sme biti sirok samo onoliko da ne smeta Makedoncu, Hrvatu, Rumunu, Slovencu i bilo kojem drugom Bozjem bicu... Ja nisam savrsen, niti se smatram boljim od tebe u bilo cemu, to nije ni bitno... Bitno je da se druzimo i tolerisemo i volimo... Zao mi je sto si zauzela tako arogantan stav, uprazno ponosan i zabrinjavajuce sujetan, mozda je to profesionalna deformacija posto si ovde jedna od organizatora foruma, sta se tu moze... Ipak znaj da se od tebe ocekuje malo vise fleksibilnosti i razumevanja, a manje isterivanja na cistac nepotrebnih stvari... Pozdravlja te i dzentlmenski ljubi... :? :? :? Dugi777jezik ! :? :?

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

...pitanje je usmereno onima sto se seksaju po kosutnjaku jer nemaju gde
    eto da podignemo topic...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

...pitanje je usmereno onima sto se seksaju po kosutnjaku jer nemaju gde
    eto da podignemo topic...
    :wink:

Ne znam za seksanje, ima valjda i toga. Ja vise volim da lovim svice u ponoc po Kosutnjaku!!!!1
    Sto se komaraca tice - dobre vesti: juce su zaprasivali! A protiv krpeljhac e useptembru, kako najavljuju iz sekretarijata za zastitu zivotne sredine (uobicajeno, dva puta godisnje, u prolecei u jesen). To je info iz prve ruke....
    Tako da je Kosutnjak bezbedan za sve nocne akcije!!!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Uh, nocne akcije... Bas sam veceras raspolozena za to... ops: ops: ops:

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

neznam za vas ali kod nas nema baš određeno mesto za nočne akcije... hehe slovenija puna šuma pa ima mesta za "posebna" mestašca kolko duša poželi... 8)

Slične teme

1. HILJADE POSTOVA?
    Autor KistaCar u forumu Arhiva
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 09.01.2007., 10:49
  2. Glasanje postova
    Autor tommy gun u forumu Arhiva
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 13.12.2005., 22:28
  3. Podela postova
    Autor tommy gun u forumu Arhiva
    Odgovora: 89