Silajdzic opet izradio svog zemljaka Tadica

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
hahahahahaha sta mu radi Haris pa to je strasno :hahaha::hahaha::hahaha:


Silajdžić ipak ne dolazi u Beograd
29. jul 2010. | 14:53 | Izvor: B92
Haris Silajdžić opet ne dolazi u posetu Beogradu (Fonet, arhiva)

Beograd -- Predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić neće sutra doputovati u posetu Beogradu potvrđeno je za B92 u kabinetu predsednika Srbije.

Datum posete predsedavajućeg predsedništva BiH još nije usaglašen, kako je navedeno.

Predsednik Srbije Boris Tadić sutra će, kako je najavljeno, posetiti Školu prijateljstva, koja se svake godine organizuje na Tari.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Majstore, sto si toliko opterecen, jel ti sanjas Tadica?!

Toliko tema samo o tome, ako dobijas lovu za to...aferim, ako radis kao entuzijasta iz svojim politickih ubedjenja...onda si uzaludan.

vidim da si se malo ljutnuo sto sam te isprozivao pa si sad kao resio da mi vratis :hahaha::hahaha::hahaha:

ja samo prenosim vesti, ne izmisljam ih, a tadic je nazalost PREDSEDNIK drzave pa je i logicno da se na podforumu POLITIKA diskutuje o njemu...
capishe? :think:
 
vidim da si se malo ljutnuo sto sam te isprozivao pa si sad kao resio da mi vratis :hahaha::hahaha::hahaha:

ja samo prenosim vesti, ne izmisljam ih, a tadic je nazalost PREDSEDNIK drzave pa je i logicno da se na podforumu POLITIKA diskutuje o njemu...
capishe? :think:

Prenosi sve vesti, regularno, ali vidim da se fokusiras na one o Tadicu, uzivas da ga valjas po podu:)

Tvoje opredeljenje, samo se cudim kako ti ne dosadi...
 
hahahahahaha sta mu radi slinavi Haris pa to je strasno :hahaha::hahaha::hahaha:


Silajdžić ipak ne dolazi u Beograd
29. jul 2010. | 14:53 | Izvor: B92
Haris Silajdžić opet ne dolazi u posetu Beogradu (Fonet, arhiva)

Beograd -- Predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić neće sutra doputovati u posetu Beogradu potvrđeno je za B92 u kabinetu predsednika Srbije.

Datum posete predsedavajućeg predsedništva BiH još nije usaglašen, kako je navedeno.

Predsednik Srbije Boris Tadić sutra će, kako je najavljeno, posetiti Školu prijateljstva, koja se svake godine organizuje na Tari.
Dobro je, ja mislio da posjećuje ''Srbiju'' na Palama.
 
hahahahahaha sta mu radi slinavi Haris pa to je strasno :hahaha::hahaha::hahaha:


Silajdžić ipak ne dolazi u Beograd
29. jul 2010. | 14:53 | Izvor: B92
Haris Silajdžić opet ne dolazi u posetu Beogradu (Fonet, arhiva)

Beograd -- Predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić neće sutra doputovati u posetu Beogradu potvrđeno je za B92 u kabinetu predsednika Srbije.

Datum posete predsedavajućeg predsedništva BiH još nije usaglašen, kako je navedeno.

Predsednik Srbije Boris Tadić sutra će, kako je najavljeno, posetiti Školu prijateljstva, koja se svake godine organizuje na Tari.

...chekajuci Godoa,u glavnoj ulozi bota .............:hahaha::hahaha:
 
Па ебига,што не оде Он код њега,навико је већ главињати по мултиетничкој.
Чисто да види у чему је проблем,да помогне.Еуропска србија је велики поборник очувања мултикултуралне.
Ред је отићи и понудити сву могућу помоћ.Зарад мира,стабилности и добросусједских односа.
 

Back
Top