BoTA ce u Beogradu primiti ratnog zlocinca i krvoloka Harisa Silajdzica
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: BoTA ce u Beogradu primiti ratnog zlocinca i krvoloka Harisa Silajdzica

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano BoTA ce u Beogradu primiti ratnog zlocinca i krvoloka Harisa Silajdzica

Предсједавајући Предсједништва БиХ, Харис Силајџић, требало би сутра да стигне у посјету Београду, на разговоре с предсједником, Борисом Тадићем, јаваља Б 92, позивајући се на медије из Федерације БиХ.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=25418

DOKLE VIŠE? kada ce narod u srbiji stati na na rep ovom domacem izdajniku i slugi okopatora
    Krajina je srce Srbije

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Re: BoTA ce u Beogradu primiti ratnog zlocinca i krvoloka Harisa Silajdzica

kad ? da se ja pitam to bi se zavrsilo koliko sutra.

ali narod srbije voli da ga kecaju u mozak. da ga jasu
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BoTA ce u Beogradu primiti ratnog zlocinca i krvoloka Harisa Silajdzica

Verovatno ce BGD biti okicen turskim zastavama

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

danas se sastali ratni zlocinci Silajdzic i Ganic a sutra ovaj ide kod BoTe....

http://www.vijesti.ba/politika/17159-Danas-susret-Silajdzica-Ganica-Predsjednistvu-BiH.html
    Krajina je srce Srbije

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    kad ? da se ja pitam to bi se zavrsilo koliko sutra.

ali narod srbije voli da ga kecaju u mozak. da ga jasu
    Па поведи народ Тихи, организуј нешто, а не само да иза монитора причаш како би ти

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Doci ce i Ganic,da mu se Bota izvini!

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Prosto ne mogu vjerovati da bi neko s tako visokim raitingom ozbiljnog diskutanta pisao naslove ovog tipa chisto u propagandistichke svrhe i onako od oka po devizi "zna se...".
    Predpostavljam dakle da postoji i konkretan ratni zlochin kojeg vezujesh za Lepog Hareta i bilo bi interesantno chuti o chemu se tu radi.
    Chesto na ovom forumu vidim da mu se tepa, ali nekako nikad nisam bio tu kad se konkretno govorilo o tim njegovim silnim nedjelima, pa otud to moje nepoznavanje situacije.

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio BanBanDzinaBiH Pogledaj poruku
    Prosto ne mogu vjerovati da bi neko s tako visokim raitingom ozbiljnog diskutanta pisao naslove ovog tipa chisto u propagandistichke svrhe i onako od oka po devizi "zna se...".
    Predpostavljam dakle da postoji i konkretan ratni zlochin kojeg vezujesh za Lepog Hareta i bilo bi interesantno chuti o chemu se tu radi.
    Chesto na ovom forumu vidim da mu se tepa, ali nekako nikad nisam bio tu kad se konkretno govorilo o tim njegovim silnim nedjelima, pa otud to moje nepoznavanje situacije.

Pa taj covjek je na TV-u,tokom rata pricao o 200 000 silovanih muslimanki i isto toliko ubijenih muslimana,zar to nije laz koja rasplamsava mrznju?Doveo je mudzahebine u Bih,pa se vi sad zajebavate snjima.Predsjednik ratne vlade tzv RBiH,komandna odgovornost,znaci,....treba li jos?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Текста више немам НА СВЕ МОГУЋЕ ИЗДАЈНИЧКЕ ГАФОВЕ НАШЕ ИНСТИТУЦИЈЕ..........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

A evo i novosti na ovu temu, dakle kako teku tematske pripreme sastanka na najvishem nivou dviju prijateljskih zemalja- chisto da se unaprijed informishemo o chemu ce Lepi Hare i BoTa sutra razgovarati:
    Susret Silajdžića i Ganića
    "SRBIJA MORA PLATITI ZA SVE STO NAM JE UNISTILA"

Mislim da su susreti i razgovori najbolji nachin da se unaprijedi saradnja i da se sva eventualna otvorena pitanja rijeshe na obostrano zadovoljstvo.

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio JESAUL Pogledaj poruku
    Pa taj covjek je na TV-u,tokom rata pricao o 200 000 silovanih muslimanki i isto toliko ubijenih muslimana,zar to nije laz koja rasplamsava mrznju?Doveo je mudzahebine u Bih,pa se vi sad zajebavate snjima.Predsjednik ratne vlade tzv RBiH,komandna odgovornost,znaci,....treba li jos?
    aaah, znacho "onako" i "zna se..."

Necu vishe da smaram sa pitanjima tipa "komandna odgovornost za sta" ili "pod koju krivichnu radnju spada izgovor neistine na televiziji po medjunarodnom ratnom pravu". Dao si precizan i rjechit odgovor na moje pitanje i s moje strane imash veliko ljudsko hvala.

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

aaah, znacho "onako" i "zna se..."

Necu vishe da smaram sa pitanjima tipa "komandna odgovornost za sta" ili "pod koju krivichnu radnju spada izgovor neistine na televiziji po medjunarodnom ratnom pravu". Dao si precizan i rjechit odgovor na moje pitanje i s moje strane imash veliko ljudsko hvala.

Znaci za srpske oficire i politicare vrijedi komandna odgovornost,a za vase ne i vase lazu su OK i treba ih uzeti zdravo za gotovo.Nista drugo od vas nisam ni ocekivao!

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Znaci za srpske oficire i politicare vrijedi komandna odgovornost,a za vase ne i vase lazu su OK i treba ih uzeti zdravo za gotovo.Nista drugo od vas nisam ni ocekivao!
    Pa chak i tebi mora biti jasno da nije svaki starjeshina ratni zlochinac samo zato sto ima komandnu odgovornost, vec samo onaj pod chijom su komandom pochinjeni ratni zlochini a sud ima dovoljno dokaza da je on za to znao i da nije nista uchinio da kazni pochinioce.

A radi rasvjetljenja ove chitave priche, Lepi Hare nije imao nikakvu komandnu odgovornost niti je njegovo politichko djelovanja na bilo koji nachin imalo veze sa rukovodjenjem Armijom BiH.
    A chak i da je bio "Ministar Vojni" a ne vanjskih poslova, opet bi se moralo uzeti u obzir gore navedeno i navesti konkretno koji su to dokazani ratni zlochini pochinjeni pod njegovom komandom.

Radi pokushaja izjednachavanja krivice nekome u Beogradu je naumpalo da "nafata" dovoljno kandidata pa da smo svi podjednaki skotovi. Dakle posto se radi o "muslimdziji" tu previshe detalja ne treba, dovoljno je "nako" i " zna se...".

edit:
    Najveca je shega kad sa takvim argumentima srbijansko tuziteljstvo ode u inostranstvo, zgrozi cijeli svijet i bude ishamarano, a onda stane zalopojka po forumima kako niko ne voli Srbiju i kako se chitav svijet urotio.
    Poslednji put ažurirao/la BanBanDzinaBiH : 29.07.2010. u 13:54

Domaćin Milance Skot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

A evo i novosti na ovu temu, dakle kako teku tematske pripreme sastanka na najvishem nivou dviju prijateljskih zemalja- chisto da se unaprijed informishemo o chemu ce Lepi Hare i BoTa sutra razgovarati:
    Susret Silajdžića i Ganića
    "SRBIJA MORA PLATITI ZA SVE STO NAM JE UNISTILA"

Mislim da su susreti i razgovori najbolji nachin da se unaprijedi saradnja i da se sva eventualna otvorena pitanja rijeshe na obostrano zadovoljstvo.
    ...jel' mene i vas to nas predsednik pravi ludima? Ili sam ja stvarno lud, pa mi se prividja da ce TAJ da bude docekan kao gost kod Tadica?

Sleep and wake and serve.

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ne razumijem, pa nije valjda da si protiv unaprjedjenja i onako izuzetno dobrih odnosa dviju susjednih i prijateljskih zemalja?

Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Ne razumijem, pa nije valjda da si protiv unaprjedjenja i onako izuzetno dobrih odnosa dviju susjednih i prijateljskih zemalja?
    ...znas kako, sarkazam obozavam ali sve ima svoju meru...

...samo izgleda elasticnost Tadiceve kicme ne moz' da se izmeri nicim, ona ide u +∞
    Poslednji put ažurirao/la Milance Skot : 29.07.2010. u 13:55

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Pa chak i tebi mora biti jasno da nije svaki starjeshina ratni zlochinac samo zato sto ima komandnu odgovornost, vec samo onaj pod chijom su komandom pochinjeni ratni zlochini a sud ima dovoljno dokaza da je on za to znao i da nije nista uchinio da kazni pochinioce.

A radi rasvjetljenja ove chitave priche, Lepi Hare nije imao nikakvu komandnu odgovornost niti je njegovo politichko djelovanja na bilo koji nachin imalo veze sa rukovodjenjem Armijom BiH.
    A chak i da je bio "Ministar Vojni" a ne vanjskih poslova, opet bi se moralo uzeti u obzir gore navedeno i navesti konkretno koji su to dokazani ratni zlochini pochinjeni pod njegovom komandom.

Radi pokushaja izjednachavanja krivice nekome u Beogradu je naumpalo da "nafata" dovoljno kandidata pa da smo svi podjednaki skotovi. Dakle posto se radi o "muslimdziji" tu previshe detalja ne treba, dovoljno je "nako" i " zna se...".

edit:
    Najveca je shega kad sa takvim argumentima srbijansko tuziteljstvo ode u inostranstvo, zgrozi cijeli svijet i bude ishamarano, a onda stane zalopojka po forumima kako niko ne voli Srbiju i kako se chitav svijet urotio.

Momcilo Krajisnik je u Hagu,zbog komandne odgovornosti,a nije imao ni on,kao ni Hare udjela u rukovodnjenju vojnim jedinicama.Dupli arsini jarane,ali navikli smo!

Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

Jel kod tebe mjera kad dodje konobar da naplati sta si popio?
    cudno, to smo bas hteli da pitamo Silajdzica

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Pa to bash i nije tako jednodimenzionalno kao sto ti to sebi predstavljash.
    Njemu su dokumentima, svjedocima i zapisima sa sastanaka dokazali uchestvovanje u planiranju i izvedbi zlochinachkog poduhvata.

Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    80

...samo on je mudro izbegao da odgovori na pitanje i pominje fabrike, a ne sta je pojeo, popio..... pobio...

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Milance Skot Pogledaj poruku
    cudno, to smo bas hteli da pitamo Silajdzica
    Pitati nije grijeh. Imaju uredni rachuni, sve sa datumom, satom i ko je sta naruchio.

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Pa to bash i nije tako jednodimenzionalno kao sto ti to sebi predstavljash.
    Njemu su dokumentima, svjedocima i zapisima sa sastanaka dokazali uchestvovanje u planiranju i izvedbi zlochinachkog poduhvata.

Aha,lijepo to zvuci,a jel mislis da Haretu ne bi nista nasli da hoce,ali nece,jer ne zele!

Jos uvijek ste "dobri momci"!

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Milance Skot Pogledaj poruku
    ...samo on je mudro izbegao da odgovori na pitanje i pominje fabrike, a ne sta je pojeo, popio..... pobio...
    Mislim da smo oko ovog zadnjeg gore vec razjasnili, izuzev ako ti nemash neke nove informacije koje bi da podjelish s nama.
    I da, "onako" i "zna se... " se ne pika.

Primećen član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Aha,lijepo to zvuci,a jel mislis da Haretu ne bi nista nasli da hoce,ali nece,jer ne zele!

Jos uvijek ste "dobri momci"!
    Koji su to oni?

A ko nije "dobar", sam pao sam se ubio.
    Ima ona engleska: "If you can't do the time, don't do the crime". Nema mi nista gore od skotova koji chuda pochine pa se onda uzjadaju nad svojom kletom sudbinom kad djavo po svoje dodje.

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Koji su to oni?

A ko nije "dobar", sam pao sam se ubio.
    Ima ona engleska: "If you can't do the time, don't do the crime". Nema mi nista gore od skotova koji chuda pochine pa se onda uzjadaju nad svojom kletom sudbinom kad djavo po svoje dodje.

Pa zapadnjaci naravno,kreteni koji su sve i zakuvali.Kad im vise ne budete interesantni i kad vase vehabije i selefiju pocnu da se dizu u zrak po njihovim interesnim sferama,okrenuce list i onda cemo mi biti branioci zapadne civilizacije i kulture,a vi,pa ne znam,smislice oni adekvatan naziv za vas!

Slične teme

1. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 16.05.2009., 21:56
  2. Karla del Ponte{Od Tuzica do Ratnog Zlocinca}
    Autor Tamna-je-Noc u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 00:05
  3. Tadić odgovoran za prikrivanje ratnog zločinca
    Autor MAXIMUS ! u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.10.2006., 20:40

Pravila za slanje poruka