међународни дан спаљивања курана
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: међународни дан спаљивања курана

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Podrazumevano међународни дан спаљивања курана

САД: Баптисти организују дан спаљивања Курана

Crkva sa Floride najavila je da će organizovati međunarodni dan spaljivanja Kurana, 11. septembra, na godišnjicu terorističkih napada na SAD.

Baptistička crkva u Gejnsvilu na Floridi, na čelu s pastorom Terijem Džounsom, poručila je da je "islam zlo''. ''To je nasilna religija koja se pokušava da se prikaže kao religija mira i na taj način ujedno pokušava da zavara naše društvo'', izjavio je Džouns.

Spomenuta crkva paliće Kurane tokom nekoliko sati na dan terorističkog napada na SAD, 11. septembra, a čitav događaj biće posvećen stradalima i borbi protiv ''zla islama'', može se pročitati na internetu.
    ''Pokušavamo građanima da poručimo da je Isus jedini pravi put'', rekao je pastor, a saznaje se i da je za spomenuti događaj osnovana "Fejsbuk" grupa, koja ima oko 1.000 članova.

* * * * * * *линк* * * * * * *

како коментаришете овo? подржавате или не и зашто? да ли би учествовали да се то организује једног дана и код нас?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: међународни дан спаљивања курана

podrzavam spaljivanje i podrzavam pisanje novog i jos boljeg kurana no ovaj sto je bio ... mis' ako spale sve primerke...

ko most u mostaru kad su srusili u zadnjem ratu pa rekli napravicemo vam nov, jos lepsi i jos stariji

Ističe se Sara_ (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Sta da komentarisem. Biblija i Kuran su umetnicka dela, koja nisu smela pasti u ljudske ruke. Sad' je kasno, da se brise, pali, sta god.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jeftinije im da ne pisu novi, no da uzmu ruzdijeve satanske stihove i samo promene korice... ista materija

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Bravo braćo baptisti. Znao sam ja da izaberem denominaciju kad sam napustio tkzv. pravoslavlje.

Buduća legenda Kovač (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    2532

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku

Crkva sa Floride najavila je da će organizovati međunarodni dan spaljivanja Kurana, 11. septembra, na godišnjicu terorističkih napada na SAD.

Baptistička crkva u Gejnsvilu na Floridi, na čelu s pastorom Terijem Džounsom, poručila je da je "islam zlo''. ''To je nasilna religija koja se pokušava da se prikaže kao religija mira i na taj način ujedno pokušava da zavara naše društvo'', izjavio je Džouns.

Spomenuta crkva paliće Kurane tokom nekoliko sati na dan terorističkog napada na SAD, 11. septembra, a čitav događaj biće posvećen stradalima i borbi protiv ''zla islama'', može se pročitati na internetu.
    ''Pokušavamo građanima da poručimo da je Isus jedini pravi put'', rekao je pastor, a saznaje se i da je za spomenuti događaj osnovana "Fejsbuk" grupa, koja ima oko 1.000 članova.

како коментаришете овo? подржавате или не и зашто? да ли би учествовали да се то организује једног дана и код нас?
    Ne podržavam.To su potezi očajnika.Znači da im nešto smeta u njemu za šta nemaju dovoljno argumenata da ospore,već moraju da spaljuju.Isto su i nacisti radili.
    Sa lakoćom oslobadjam sva negativna verovanja.Dobro će mi činiti da se promenim.
    Moj put je sada prav.Oslobodjen sam prošlosti.

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Svi su oni vernici avramskih religija i ovakav potez me uopšte ne iznenađuje. Mogu samo da ga osudim, jer su takvi potezi posledice zatucanosti i gluposti.
    http://sites.google.com/site/zvezdaraforest

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Hrišćanski, nema šta....

Naravno da ne podržavam. Ne znam ko normalan može podržati ovakvu budalaštinu.
    Hajdemo u planine...

Moderator De_Sisti (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    403

Citat Original postavio kovac06 Pogledaj poruku
    Ne podržavam.To su potezi očajnika.Znači da im nešto smeta u njemu za šta nemaju dovoljno argumenata da ospore,već moraju da spaljuju.Isto su i nacisti radili.
    Ma to je potez kukavica. Kao kada bih ja u Čačku pokrenuo linč na Hrvate
    Što ne pripale Kuran u Meki ili Komu?

p.s. pitanje se odnosi na Tetragramatona koji je našao još jednu potvrdu ispravnosti svog izbora

p.s. za Fixu, ranjenog orla i hogariusa: izvinite, žurim imam zakazano spaljivanje Tibetanske knjige mrtvih u 15:10. , a posle bičevanje jednog ateiste u 16:00.
    Poslednji put ažurirao/la De_Sisti : 29.07.2010. u 14:36
    "Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije Evrope" - A.Marković

Poznat Hrastovnik (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Ne smiju vise da spaljuju crnce, pa poceli knjige!

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ajde bre , sta ste svi zapenili oko male vatrice . Ono , jeste da je spaljivati kuran glupo jer na toj vatri ne moze da se ispece prase ili jagnje , ali ako ljudi oce da obeleze jedan njima znacajan datum sa malo logorske vatre , neka ih

Poznat Hrastovnik (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Glupi Amerikanci! Prosle sedmice je ta pogana sorta u Torontu u svojoj crkvi pricestila psa Evo vam i dokaz: http://www.thestar.com/news/gta/article/840211--priest-apologizes-for-dog-wafer-gaffe?bn=1!
    Neka oni pale Kur'an.Muslimani podizu ogromnu dzamiju kod samog centra srusehih zgrada, a spomenik oborenom avionu sa putnicima je u obliku polumjeseca. Bas neka, za inat vama koji se silite na jednoj obicnoj knjizi.

Izvori:
    http://www.post-gazette.com/pg/05251/567702.stm

http://en.wikipedia.org/wiki/Flight_93_National_Memorial#Permanent_memorial
    Poslednji put ažurirao/la Hrastovnik : 29.07.2010. u 23:16

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio De_Sisti Pogledaj poruku
    Ma to je potez kukavica. Kao kada bih ja u Čačku pokrenuo linč na Hrvate
    Što ne pripale Kuran u Meki ili Komu?

p.s. pitanje se odnosi na Tetragramatona koji je našao još jednu potvrdu ispravnosti svog izbora

p.s. za Fixu, ranjenog orla i hogariusa: izvinite, žurim imam zakazano spaljivanje Tibetanske knjige mrtvih u 15:10. , a posle bičevanje jednog ateiste u 16:00.
    Popu Šimi zapaljen Kur..an

Slične teme

1. Odgovora: 1178
    Poslednja poruka: 27.07.2010., 23:24
  2. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06.12.2009., 01:24
  3. Могући међународни сукоби
    Autor Софија u forumu Politika
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 20:34
  4. Међународни дан НЕСТАЛИХ...
    Autor SANDRINAbg u forumu Politika