Mi kao lideri

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
Poznato je da postoji vishe oblasti liderstva u teen dobu. Neko je lider za zabavu, neko za ucenje, neko za umetnost, imaju i lideri opste prakse, etc...
U chemu ste vi lider u vashem drushtvu?
Shta to smatrate da posedujete pa ste lideri, i shta mislite da l' se lideri radjaju ili postaju kroz zivot?
 
Poznato je da postoji vishe oblasti liderstva u teen dobu. Neko je lider za zabavu, neko za ucenje, neko za umetnost, imaju i lideri opste prakse, etc...
U chemu ste vi lider u vashem drushtvu?
Shta to smatrate da posedujete pa ste lideri, i shta mislite da l' se lideri radjaju ili postaju kroz zivot?

Ja mislim da bih mogao da budem lider opste prakse, ali me mrzi.

edit - Mislim da se lider moze roditi, ali isto tako i postati.
 
Poznato je da postoji vishe oblasti liderstva u teen dobu. Neko je lider za zabavu, neko za ucenje, neko za umetnost, imaju i lideri opste prakse, etc...
U chemu ste vi lider u vashem drushtvu?
Shta to smatrate da posedujete pa ste lideri, i shta mislite da l' se lideri radjaju ili postaju kroz zivot?

Lider se postaje kroz zivot :)
To me ne interesuje nikom ne govorim sta da radi ili da me prati,takodje i suprotno.
Svoj sam i ne pada mi na pamet da slusam nekoga,samo da bi on postigao neki njegov "fraer" cilj....
 
hahahaha,sad ce kreptoman da lupi cenzuru:lol:

Elem,videcemo da ugrabimo za tebe neku lepu crnu koznu fotelju i sto od teskog hrasta,zbog napora ulozenog u sirenje propagandnog programa.
 
likewhatyoulike.jpg


Toliko od mene,da nam se mali zeleni ne nacusi.
 
Poznato je da postoji vishe oblasti liderstva u teen dobu. Neko je lider za zabavu, neko za ucenje, neko za umetnost, imaju i lideri opste prakse, etc...
U chemu ste vi lider u vashem drushtvu?
Shta to smatrate da posedujete pa ste lideri, i shta mislite da l' se lideri radjaju ili postaju kroz zivot?

Lider...za mnogo stvari.....za bune protiv dahija...svih vrsta i velicina.....

uglavnom kad god treba neko da se buni ili da se raspravlja..ili da nesto govori pred mnogo ljudi..posalju mene jer sam maher za sve tri stvari.....
istorija,politika....to mi odlicno ide....i tu sam lider......
sve vrste baratanja racunarskom tehnologijom..i tu sam uglavnom lider....
poznavanje filozofije...i tu..
poznavanje fizike...i tu...
poznavanje psihologije,psihoanalize..i slicnih frojdovskih nauka i tu...
knjizevnost..i tu...
jezici..i tu...
resavanje iq testova,zagonetki,logickih sranj.a..itd..uglavnom sve te stvari radim 5-6 puta brze nego drugi...
taktike...
poznavanje vojne tehnike...
lider sam u svemu sto probam...apsolutno mislim da nema stvari u kojoj nisam najbolji ako me zanima....

uopste trebalo bi mi 5 strana da nabrojim sve stvari u kojima sam uvek prvi..i bar duplo bolji od bilo koga sa kime se takmicim...

lideri se radjaju...i postaju..zavisi..
 
Poslednja izmena:

Back
Top