Ghost Writer
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ghost Writer

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Ghost Writer

Vidi se da je film iz radionice starog majstora Romana Polanskog...
    Film je malo spor, klasičan triler sa efektnim završetkom. Dobro obrađeni likovi, dobra priča iako već viđena, o scenama da ne pričam.

Jeste li gledali?
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

dollarqueen nije na forumu
    Stars come out at night,the skyline isshiningbright,we dance in neon light...
    Iskusan dollarqueen (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    167

Podrazumevano Re: Ghost Writer

Citat Original postavio dollarqueen Pogledaj poruku
    Dobar McGregor i sasvim solidan film.Iako sam vrlo brzo pogodila ko je "bad guy",bas mi je legao.Sreca sto je Brosnanova uloga jako malo,taj covek je u stanju svaku ulogu da upropasti...Ako se vec Polanski pozabavio popularnom temom kao sto je optuznica za ratle zlocine,sledeci put moze da uradi film o problemima koje donosi sex sa maloletnicima.
    Preporuka od mene za The ghost writer 2010
    Gledala!Evo,sa druge teme
    I'm not a stranger... No I am yours

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

i ja sam vec postavila film u temi gledali,obrazlozili,ocenili
    pa sta ja znam,solidan filmcic...usporen sto bi rekli prevashodno sam ga gledala zbog Polanskog i Gregora,ali sam ocekivala vise i nisam dobila to sto sam ocekivala fali mi dinamike i to je ono sto ga mnogo koci i nekako osecam prazninu u filmu,mogu reci da se moze pogledati,ali nikad ne bih rekla nemojte ovo propustiti
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Ja ne osećam prazninu u filmu jer sam gledao i starije filmove koji su slični po tome pa su sjajni...Pre bi rekao da nismo navikli na ''old school''.
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Citat Original postavio Truman Pogledaj poruku
    Ja ne osećam prazninu u filmu jer sam gledao i starije filmove koji su slični po tome pa su sjajni...Pre bi rekao da nismo navikli na ''old school''.
    pazi moguce da je tako jer sam generalno ocekivala vise,ali nemam problem sa starijim filmovima,naprotiv gledam zaista sve sto mi se ucini kvalitetno,pa bilo do novije ili od pre sto godina
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo vako... Drug koji Polanskog smatra za bozantvo mi je rekao pre par dana da je Ghost Writer-a morao da prekine pre kraja. Takodje je rekao da je film susta suprotnost prepoznatljivom stilu reditelja; da ga podseca na Devetu Kapiju (koju i sam smatram za jako los film) i da slobodno mogu da preskocim dvocasovno smaranje. Trumane, ti rece da je prica vec vidjenja, dakle, cemu onda mogu da se radujem? Mada, na drugoj strani, ti mrzis Odiseju, te nije tesko zakljuciti da nam se ukusi opasno razilaze.

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Ne mrzim Odiseju, samo mislim da je malo precenjena. Priča jeste već viđena u opštem smislu, ali koja je to priča koja do sada nije ispričana! Bitno mi je da je dobro ispričana i ponavljam - kraj je vrlo efektan, nimalo holivudski.
    Šri Ramana Maharši

Početnik ivanvess (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Heretic Pogledaj poruku
    Evo vako... Drug koji Polanskog smatra za bozantvo mi je rekao pre par dana da je Ghost Writer-a morao da prekine pre kraja. Takodje je rekao da je film susta suprotnost prepoznatljivom stilu reditelja; da ga podseca na Devetu Kapiju (koju i sam smatram za jako los film) i da slobodno mogu da preskocim dvocasovno smaranje. Trumane, ti rece da je prica vec vidjenja, dakle, cemu onda mogu da se radujem? Mada, na drugoj strani, ti mrzis Odiseju, te nije tesko zakljuciti da nam se ukusi opasno razilaze.
    Mnogo vise podseca na Frantic nego na devetu kapiju, atmosfera celog filma se popravlja negde na polovini kada se daju znakovi o daljoj radnji i postaje sve napetije i napetije, dok se u jednom trenutku ne opustis i pomislis da je sve gotovo. Kraj je dosta hickokovski, i mene je barem odusevio, podsetio me je na staru skolu, odnosno Kinesku cetvrt i Stanara.

Poznat good_neighbour (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

Nema apsolutno nikakve veze sa Devetom kapijom, odakle sad to?

Inace... jako dobar film. Svideo mi se.
    http://www.mixcloud.com/goodneighbour/it-doesnt-matter/

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja ću ga pogledati danas nadam se da je dobar.

Slične teme

1. Ghost?
    Autor clan u forumu Softver
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 01.08.2006., 16:17
  2. Image Writer
    Autor Petica u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.04.2006., 09:18
  3. cd writer sony crx195e1 ne prihvata overburn,zasto?
    Autor lukalivaja u forumu Softver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.08.2004., 09:54
  4. NEC ND2500 X8 Speed DVD Writer
    Autor Dejca u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.04.2004., 00:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku