Da li je Tadiceva politika gubitnicka ili ne?

Da li je Boris Tadic gubitnik ?

  • Da jeste

  • Ne Tadic uopste nije gubitnik


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nije, naprotiv, jedan je od najvecih dobitnika i boraca za normalne vrednosti u nashem zaostalom drushtvu.

Najveci gubitnik je svakako Miloshevic i njegova bagra, za cije vreme smo sve ovo sto imamo danas (normalnu drzavu, kakve-takve plate, slobodu putovanja po Evropi..) izgubili, ukljucujuci i toliko spominjano Kosovo.
 
Poslednja izmena:
Nije, naprotiv, jedan je od najvecih dobitnika.

Najveci gubitnik je svakako Miloshevic i njegova bagra, za cije vreme smo sve ovo sto imamo danas (normalnu drzavu, kakve-takve plate, slobodu putovanja po Evropi..) izgubili, ukljucujuci i toliko spominjano Kosovo.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf:
ti znas sta si izgubio zbog milosevica pa ti nisi bio ni u planu kad je milosevic dosao na vlast, cuti bre tu
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf:
ti znas sta si izgubio zbog milosevica pa ti nisi bio ni u planu kad je milosevic dosao na vlast, cuti bre tu

Zapravo, Miloshevic je doshao na vlast sa godinom mog rodjenja, shto znachi da sam imao 4-5 god kad smo dobili sankcije a cale morao da pozajmljuje kintu od rodjaka da bi kupio hleb, 9 godina kad je bombardovan most i vojno skladishte u mom gradu, tako da itekako znam kakav i koliki deo normalnog detinjstva sam izgubio.

A tu su valjda i iskustva drugih, ukljucujuci literaturu o lopovluku i zlu pomenutog i pocivseg Slobe, tako da stvarno ne vidim cemu primitivni emotikoni padanja u nesvesto od toboze smeha :dontunderstand:
 
Zapravo, Miloshevic je doshao na vlast sa godinom mog rodjenja, shto znachi da sam imao 4-5 god kad smo dobili sankcije a cale morao da pozajmljuje kintu od rodjaka da bi kupio hleb, 9 godina kad je bombardovan most i vojno skladishte u mom gradu, tako da itekako znam kakav i koliki deo normalnog detinjstva sam izgubio.

A tu su valjda i iskustva drugih, ukljucujuci literaturu o lopovluku i zlu pomenutog i pocivseg Slobe, tako da stvarno ne vidim cemu primitivni emotikoni padanja u nesvesto od toboze smeha :dontunderstand:

Sad ce da te ubedjuju da je za vreme Slobe bilo super.
Zamenis 10 maraka i platis komunalije za tri meseca.
A tihi ce da serenda o bureku za 6 dinara.
 
Zapravo, Miloshevic je doshao na vlast sa godinom mog rodjenja, shto znachi da sam imao 4-5 god kad smo dobili sankcije a cale morao da pozajmljuje kintu od rodjaka da bi kupio hleb, 9 godina kad je bombardovan most i vojno skladishte u mom gradu, tako da itekako znam kakav i koliki deo normalnog detinjstva sam izgubio.

A tu su valjda i iskustva drugih, ukljucujuci literaturu o lopovluku i zlu pomenutog i pocivseg Slobe, tako da stvarno ne vidim cemu primitivni emotikoni padanja u nesvesto od toboze smeha :dontunderstand:

pa ti nesreco ne znas ni kad je Milosevic dosao na vlast :hahaha::hahaha::hahaha:
Milosevic je na tada najvisu poziciju u Srbiji dosao jos 1987, dakle tri godine pre 1990 koju si naveo u svom profilu kao godinu rodjenja.

I onda sa tobom nesto da se diskutuje?? i da se ne pada u nesvest od smeha na tvoje nebuloze?? :hahaha::hahaha::hahaha::rotf:
 
неваља анкета и нећу да гласам :Д само ћу рећи да је милошевић већи губитник од њега.

po cemu je veci gubnitk?

za vreme milosevica

- crna gora je bila deo srpske drzave
- ksoovo i metohija su bili deo srpske drzave pod upravom UN
- milosevic nije uzeo 1 evro kredita u inostarnstvu

za vreme tadica :

- crna gora nezavisna
- kosovo okupirano i otcepljeno od strane "tadicevih prijatelja"
- srbija ponizena i popljuvana od strane tadica i njegovih ljudi
- srbija prezaduzena sa spoljnim dugom preko 40 milijardi dolara

jasno je , milosevic je bio gubitnik, samo je tadic mnogo veci gubitnik od njega.
 
evo par tadicevih poraza u zadnje 4 godine

- izgubio crnu goru
- izgubio kosovo i metohiju
- izgubio sudski slucaj pred medjunarodnim sudom pravde
- izgubio sudski slucaj za izrucenje hasima tacija srbiji
- izgubio sudski slucaj za izrucenje ganica srbiji
- izgubio na planu ekonomije , u srbiji se zivi nikad gore bez posla samo u zadnje 2 godine ostalo preko 300.000 ljudi
 
I onda sa tobom nesto da se diskutuje?? i da se ne pada u nesvest od smeha na tvoje nebuloze?? :hahaha::hahaha::hahaha::rotf:

Chini mi se da jedine nebuloze i gluposti po forumu shirish upravo ti.
Mnogo je manja sramota napraviti lapsus sa godinom dolaska na vlast nekoga, nego shiriti po forumu fasisticke i sovinisticko-nacionalisticke ideje potekle ocigledno iz neobrazovanja i straha od svega sto je drugachije, ali istovremeno i opsednutoscu svime sto je drugo i drugachije, pogotovo Tadicem, Hrvatima i Muslimanima.

Ovo gnusno frljanje sa smajlijima (koji bi trebalo da predstavljaju tacno sta? :eek: ) da ne spominjem.
Uostalom, hajde vishe da ne komuniciramo... g*vno shto vishe dirash - vishe smrdi. :ok:
 
Poslednja izmena:
Губитник, како год да окренемо.
Од 2000-те, Црна Гора, Космет, утабава се пут за север државе и за Санџак.
Можда Војводина и Санџак неће отићи за време његове владавине, али свакако је дао велики допринос.
Плус руинирање државе у смислу уништења привреде, економије, тешко сиромаштво...
 
tadic je postavio i put za secesiju 3 opstine u srbiji u kojima su bosnjaci vecina - novog pazara tutina i sjenice kao i za secesiju vojvodine

podsetimo tadiceva vlast je usvojila statut vojvodine po kojem vojvodina ima pravo na otcepljenje . sa ovom odlukom MSP dovoljno je znaci da skupstina vojvodine proglasi deklaraciju o nezavisnosti , kao sto su siptari uradili i automatski postaju nezavisni

samim tim je jasno da je tadic najveci gubitnik koji je ikada vladao srbijom
 

Back
Top