шиптари нападају сајтове Владе Србије после одлуке МСП
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: шиптари нападају сајтове Владе Србије после одлуке МСП

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano шиптари нападају сајтове Владе Србије после одлуке МСП

Албанци нападају сајтове Владе Србије после одлуке МСП

Бло­ки­ра­на Ин­тер­нет пре­зен­та­ци­ја „Ба­шти­не рат­ни­ка” Ми­ни­стар­ства ра­да и со­ци­јал­не по­ли­ти­ке

По­сле са­оп­шта­ва­ња са­ве­то­дав­ног ми­шље­ња Ме­ђу­на­род­ног су­да прав­де у Ха­гу, ак­ти­ви­ра­ли су се ал­бан­ски ха­ке­ри, ко­ји ових да­на ма­сов­но на­па­да­ју др­жав­не сај­то­ве Ср­би­је. Ка­ко са­зна­је­мо, на­па­ди ал­бан­ских ха­ке­ра увек се ин­тен­зи­ви­ра­ју у вре­ме не­ких ва­жни­јих да­ту­ма, по­пут Да­на др­жав­но­сти Ср­би­је, на при­мер.

Ми­ли­во­је Ми­хај­ло­вић, шеф Кан­це­ла­ри­је за ме­ди­је Вла­де Ср­би­је по­твр­ђу­је за „По­ли­ти­ку” да су уче­ста­ли на­па­ди на вла­ди­не сај­то­ве.

– На­па­ди су ин­тен­зи­ви­ра­ни уочи од­лу­ке МСП-а, али су на­ро­чи­то уче­ста­ли по­сле од­лу­ке тог су­да. До са­да ни­је би­ло ни­јед­ног про­би­ја­ња, ни­ти смо има­ли ве­ћих про­бле­ма, јер успе­шно функ­ци­о­ни­шу од­брам­бе­ни си­сте­ми. Пре­ма на­шим са­зна­њи­ма, на осно­ву оно­га што мо­же да се за­кљу­чи, углав­ном су то ал­бан­ски ха­ке­ри – упо­зо­ра­ва Ми­хај­ло­вић.

Је­дан од по­след­њих на­па­да де­сио се на сај­ту Ми­ни­стар­ства ра­да и со­ци­јал­не по­ли­ти­ке, али су ха­ке­ри ус­пе­ли су са­мо да сру­ше са­мо под­сајт „Ба­шти­на рат­ни­ка”. О овом под­сај­ту, ме­ђу­тим, не бри­не Вла­да Ср­би­је, већ је то у над­ле­жно­сти при­ват­ног про­вај­де­ра, па за­то про­блем све до ју­че по­под­не ни­је био от­кло­њен. Ми­ро Ча­ва­љу­га, по­моћ­ник ми­ни­стра ра­да и со­ци­јал­не по­ли­ти­ке за бо­рач­ко-ин­ва­лид­ску за­шти­ту ка­же нам да су на­пад при­ме­ти­ли у су­бо­ту ују­тру, па прет­по­ста­вља­ју да је сајт обо­рен у пе­так уве­че.

– Оба­ве­сти­ли смо про­вај­де­ра, али они очи­глед­но не мо­гу то до са­да да ски­ну. Кон­так­ти­ра­ли смо и дру­ге над­ле­жне слу­жбе и, на­рав­но, по­ли­ци­ју. Не знам за­што се то баш на­ма де­си­ло, али мо­гу да прет­по­ста­вим. То је сајт ко­ји про­мо­ви­ше срп­ску осло­бо­ди­лач­ку тра­ди­ци­ју и та­ко се и зо­ве – „Ба­шти­на рат­ни­ка” – ка­же Ча­ва­љу­га.
    Poslednji put ažurirao/la SRBIJA JE BRE : 28.07.2010. u 17:10

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano Re: шиптари нападају сајтове Владе Србије после одлуке МСП

Sta njima Srpski hakeri rade pa to je neverovatno, izvrcu ih non stop samo sipuci cute

Primećen član
    Učlanjen
    12.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Одакле Шипцима рачунари...?
    КАКВЕ СУ ТИ МИСЛИ - ТАКАВ ТИ ЈЕ ЖИВОТ

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio СЛОБОДНА СРБИЈА Pogledaj poruku
    Одакле Шипцима рачунари...?
    Dobili od amera i pola pokrali za vreme proterivanja Srba.

Slične teme

1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 30.05.2009., 15:28
  2. Догађање испред Владе Србије
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 15.05.2009., 02:39
  3. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 07.02.2009., 22:48
  4. Odgovora: 161
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 05:59
  5. Odgovora: 175