kako smanjiti misicnu masu stecenu u teretani?

Nastavi normalno ali aman zasto uopste radis noge..dovoljna je setnja i bajs..ili trcanje..nemoj opterecivati tegovima

Ovo nije dobar savet,,,,,,

Ona ne radi cucanj kao Roni Koulman sa 700 kila vec je radila verovatno one extenzije i fleksije na masinama sto je odlicno i od toga se NE MOGU NABILDOVATI NOGE

Mnogi muskarci se trude iz petnih zila da nabilduju noge a ne mogu ko cackalice im a ona ce da nabilduje noge.....

Nije to misicna masa to je njoj salo......Znaci treba samo da skine vodu i masne naslage koje se ne vide i ima da ima noge ubica kad je neko vidi ima da padne u nesvest!!!!!!!

I bas je dobro ako joj tako napreduju noge - sto znaci da od svog tela moze da napravi savrsenstvo samo ako hoce i ako nas poslusa nas strucne sta i kako da radi
 
Nastavi normalno ali aman zasto uopste radis noge..dovoljna je setnja i bajs..ili trcanje..nemoj opterecivati tegovima



ali aman zasto uopste radis noge.


A sta da radi - ledja ili bicepse mozda pa da bude veca od mene :hahaha::hahaha::hahaha:

dovoljna je setnja i bajs..ili trcanje.

Za sta je dovoljna???Otkuda ti znas koji su njeni ciljevi i kako devojka izgleda i cemu tezi i kakva joj je genetika????

Nemoj tako lako da dajes savete kao da si Bog ili kao da imas telepatiju pa znas sta je za nju najbolje.....
Setnja je dovoljna za penzionere samo....


.nemoj opterecivati tegovima[

A sto da se ne opterecuje tegovima???
A zasto d se opterecuje trcanjem i bajsom a tegovima ne???
Jel zato jer je to tvoje neko subjektivno misljenje pa da joj naturis svoje???

Pusti devojku nek se opterecuje tegovima......Kad kazem tegovi ne mislim 10 ploca a svaka 25 kila kao sto ja radim.......

Sta joj fali da uzme roze bucice i da radi iskorak ili da radi presu sa 15 kila opterecenja???

Ili da radi "nozni biceps" za 10-15 kila opterecenja??
 
O cemu pricas da nije dobar savet..da nije dobar bajs ili trcanje..za sta..za misice ili salo..nemas ti blage veze i nisi seo na bajs u zivotu..a samo na jednoj masini za butine mozes preterati s tezinom i butina ko bilder..ja noge nikad nisam radio a ko izvajane zahvaljujuci bajsu

Hahahahha:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Znaci ipak si vidovit i imas telepatiju lepo ja kazem....

Inace kako bi znao da nemam blage veze i da nisam seo na bajs nikad???

E vala svaka ti cast bas si pogodio 100%:hahaha::hahaha::hahaha:

Jel ti to reko Milan Tarot kad si ga zvao da ga pitas za mene???

Sto volim ove forum frikov sto pisu za nekog licno kakav je i sta je radio i kako izgleda a nikad ga u zivotu nisu videli.....hahahhahahah
 
uglavnom isla sam neko vreme u teretanu i izgleda da sam preterala. nabildovala sam noge da su mi dosta deblje nego prirodno:-( a ne svidja mi se, i listove. Koliko dugo ne treba da idem u teretanu da bi mi se noge smanjile?


ali aman zasto uopste radis noge.


A sta da radi - ledja ili bicepse mozda pa da bude veca od mene :hahaha::hahaha::hahaha:

dovoljna je setnja i bajs..ili trcanje.

Za sta je dovoljna???Otkuda ti znas koji su njeni ciljevi i kako devojka izgleda i cemu tezi i kakva joj je genetika????

Nemoj tako lako da dajes savete kao da si Bog ili kao da imas telepatiju pa znas sta je za nju najbolje.....
Setnja je dovoljna za penzionere samo....


.nemoj opterecivati tegovima[

A sto da se ne opterecuje tegovima???
A zasto d se opterecuje trcanjem i bajsom a tegovima ne???
Jel zato jer je to tvoje neko subjektivno misljenje pa da joj naturis svoje???

Pusti devojku nek se opterecuje tegovima......Kad kazem tegovi ne mislim 10 ploca a svaka 25 kila kao sto ja radim.......

Sta joj fali da uzme roze bucice i da radi iskorak ili da radi presu sa 15 kila opterecenja???

Ili da radi "nozni biceps" za 10-15 kila opterecenja??

Ti si nesto cirko danas..ne radi ti koncentracija..bajsom moze da podesi brzine i da regulise snagu ili kondiciju..samim tim se znoji i dobija efekat koji zeli..to u teretani s 3x po 10-20 ponavljanja 3x nedeljno moze da se slika:ok:
 
Hahahahha:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Znaci ipak si vidovit i imas telepatiju lepo ja kazem....

Inace kako bi znao da nemam blage veze i da nisam seo na bajs nikad???

E vala svaka ti cast bas si pogodio 100%:hahaha::hahaha::hahaha:

Jel ti to reko Milan Tarot kad si ga zvao da ga pitas za mene???

Sto volim ove forum frikov sto pisu za nekog licno kakav je i sta je radio i kako izgleda a nikad ga u zivotu nisu videli.....hahahhahahah

Vidi se iz aviona da se lozis na misice ne na vitkost..jasno bi svakom bilo ko procita slican komentar da je moj savet pogresan..smesno
 
Ti si nesto cirko danas..ne radi ti koncentracija..bajsom moze da podesi brzine i da regulise snagu ili kondiciju..samim tim se znoji i dobija efekat koji zeli..to u teretani s 3x po 10-20 ponavljanja 3x nedeljno moze da se slika:ok:



Slusaj mesas babe i zabe.....Ne znas sportsko - medicinsko - biomehanicku terminologiju.....Snaga se ne radi na bicikli i ne moze bicikla da se regulise e sad za snagu esad za kondiciju e sad za topljenje sala e sad za ovo za ono....

Kladim se da za sve ove termine nemas pojma sta su i kako su biomehanicki opisani i sto je najbolje kako se sprovode u praksi

p.s.Samo ti vozi svoju biciklicu i pusti nas! Sa biciklicom imas da budes bas OVAKO VITAK I SEXY AHAHAHAHAH

 

Back
Top