Jel to ok?

pa dobro..i ja sam sa 20 bila avion..sad me i komarci slabije ujedaju. ali on kazze da su mu se smuchile klinke ,jer ne znaju shta hoce i uzzasne su

on ce da kaze bilo sta da bi te imao. ali probaj ga tako: bez sminke, siroke farmerke, sljampava majica, vezana kosa u rep, kao izadjete negde gde videce vas njegovi drugari hmh?
 
to u startu znachi da on nece umeti:/

ima ljudi koji ce da znaju puno o tebi na prvi pogled. i kojima bas trebas ti. i koji su za tebe vise od klinca. ne znam samo kako ih ne nalazis. kreci se malo vise, napisi i nacrtaj na jedan papir o cemu razmisljas i sta ti treba i kako do toga da dodjes. sve to moze.

koliko god slatka ipak ne verujem da treba da ti imponuje sto klinac se pali na tebe (kao svaki bi se palio mislim). znaci sta tebi treba zaista?
 
ima ljudi koji ce da znaju puno o tebi na prvi pogled. i kojima bas trebas ti. i koji su za tebe vise od klinca. ne znam samo kako ih ne nalazis. kreci se malo vise, napisi i nacrtaj na jedan papir o cemu razmisljas i sta ti treba i kako do toga da dodjes. sve to moze.

koliko god slatka ipak ne verujem da treba da ti imponuje sto klinac se pali na tebe (kao svaki bi se palio mislim). znaci sta tebi treba zaista?
pa neshto sam izgubila interesovanje za mushki rod :neutral:
zvuchi poznato :)
Ljubavi i sexa :neutral:
 
u ebanju :rumenko:
s druge strane se osecam kao baba..mada kada bi se spojili sve bi nestalo..jojj..romantika ..idi begaj..sad me uhvatilo..zamislite
trepcacu sigurno

:think: sto si tako puna predrasuda....mene je -9 naucio zivotu, zamisli....:roll:....ko bi to ocekivao...i dan danas hoce da imamo dete, znaci voleo me je......:).....ako ti se svidja mani filozofiju ali ako osecas da ima prepreka onda promisli....jer, nema tu garancije.....rizik malo veci postoji.....
 
samo ti zdrmaj tog malo gertricha i nema glava da te boli
kako se vec zove
aaa ne verujem..kako si losha :lol:
israla si se sad, bas onako...
nisam :confused:
:think: sto si tako puna predrasuda....mene je -9 naucio zivotu, zamisli....:roll:....ko bi to ocekivao...i dan danas hoce da imamo dete, znaci voleo me je......:).....ako ti se svidja mani filozofiju ali ako osecas da ima prepreka onda promisli....jer, nema tu garancije.....rizik malo veci postoji.....
jojjj :D rizik uvek postoji :)
 
chula sam da se klinci danas mnogo ebu :mrgreen:

pa da. i poznajem par klinaca, zaista skacu na sve zivo a obozavaju starije :-)

pricamo, ionako ces uraditi po svome, i sto da ne, barem lepo ces se zabaviti i imaces lepe uspomene. nego ja tako mudri bojim se da mladic te hoce iz istog razloga kao crnogorac iz tvoje jedne price. aha.

zato mislim drzi ga emotivno na distanci, nek bude tvoj toyboy i da zna gde mu je mesto, ok, da ne bi dozivela vezivanje kao ta pevacica sto si je pomenula ili da ti ne slomi srce kad ukapiras da si mu jedna od nekoliko drndaljki (po njihovom recniku).
 
Pitanje je prosto. Ona ima 28 god, on 22..jel to bzv? Mislim za vezu...da li su godine bitne ili ne? znam da nisu, ali reko' da pitam. Nju muchi jedna stvar - da ga ne pokvari..mada zna da je mali iskusan i sve...ali nekako to je malo pilence..jojjj zamislite malo zzuto pile..greota

hehe, kako će da ga pokvari, pa nije on parče mesa što ga nismo stavili u zamrzivač :lol:

Šalu na stranu, po mom mišljenju je sve ok, pa i ta razlika u godinama. Važno da se vi lepo slažete i funkcionišete. :):heart:
 
Pitanje je prosto. Ona ima 28 god, on 22..jel to bzv? Mislim za vezu...da li su godine bitne ili ne? znam da nisu, ali reko' da pitam. Nju muchi jedna stvar - da ga ne pokvari..mada zna da je mali iskusan i sve...ali nekako to je malo pilence..jojjj zamislite malo zzuto pile..greota

Jel si ti glavna zenska uloga u ovoj pricici :per::per:
Ma sta bre,bolje da smo mi pametnije...iskusnije...i HOP da se fino upeca i onda
udri...
kakva bre baba? Mozes samo da ga zavedes svojim carolijama,u koje sam itekako sigurna da ih posedujes ;)
 
kad ukapiras da si mu jedna od nekoliko drndaljki (po njihovom recniku).
ajmee :(
hehe, kako će da ga pokvari, pa nije on parče mesa što ga nismo stavili u zamrzivač :lol:

Šalu na stranu, po mom mišljenju je sve ok, pa i ta razlika u godinama. Važno da se vi lepo slažete i funkcionišete. :):heart:
:heart: :D
On je bas iskusan... :lol:

A ti pitas za drugaricu? :lol:
:mrgreen:

Jel si ti glavna zenska uloga u ovoj pricici :per::per:
chini ti se :mrgreen:
Dominacija BRE..ti vodis,on prati..:per: dok ga ne naucis..hihihihi
:rumenko:
Kako se ono kaže....ona ume, a on može ;)

I dosta bre više sa tim kenjkanjem da su žene u 28 neke tetke, babe...odmah se vidi koliko se u žene razumete.
mozze mozze :mrgreen: :rumenko:
i ja pochinjem da kapiram da to i nije toliko matoro :rumenko:
 

Back
Top