NOSTALGIJA

chokolada:
Master_Chief:
Odem na net i gledam/trazim slike moje domovine...
Meni od toga bude samo jos gore. :(
Meni takodje od toga bude samo jos gore :cry: Inace,kad mi naleti taj 'period' izbegavam da slusam nasu muziku,gledam da sam sto vise napolju sa drustvom ili uhvatim neku osobu pa se dobro izjadam njoj.Onda to 'prodje' pa se nakon nekog vremena opet vrati i sve tako u krug.Pravo mucenje :cry:
 
begunac:
Master_Chief:
begunac:
za nostalgiju je definitivno rakija lek....makar kod mene.....olesim se,pa naredna 2-3 meseca miran....
Hehehe,moj otac svake godine sa sobom ponese 20-25 litara Rajke Sljivic tako da imamo cele godine.
...ma rakije imam,makar 3-4 vrste....vrhunske...ali je problem,nemam drustvo da je pijem....
Ma nama ne treba drustvo kad "roknemo" po pola litra sljive... :)
 
pitas sta radim??

gledam slike, citam poruke koje sam sacuvala na mobu, slusam nasu muziku, i naravno ubijem se od plakanja!!!

ee ta nostalgija se ponavlja barem 3X nedeljno :cry:

..i sad cu u petak da cmizdrim jer zeljko joksimovic ima turneju u torontu, chicago-u, i new york-u....eh sto nisam kuciiiiiiii....smrc!!!!!!!

pz
 
bebidoll:
pitas sta radim??

gledam slike, citam poruke koje sam sacuvala na mobu, slusam nasu muziku, i naravno ubijem se od plakanja!!!

ee ta nostalgija se ponavlja barem 3X nedeljno :cry:

..i sad cu u petak da cmizdrim jer zeljko joksimovic ima turneju u torontu, chicago-u, i new york-u....eh sto nisam kuciiiiiiii....smrc!!!!!!!

pz
Jel ovo sve znaci da si ti od skora tamo??
 
verovali ili ne ja nikakvu nostalgiju nemam.posto sam prethodno zivela u italiji pre cu da zaplacem kad cujem italijansku pesmu ili odem u italijanski restoran.a iz yu mi nedostaju samo karneks pastete i to svako ko dodje mora da mi donese u velikim kolicinama i kore za gibanicu.ostalo nalazim po turskim radnjama.a zemljaci mi nedostaju ponajmanje uopste se ne druzim sa nasim ljudima jer su ovde sve neki seljacisto po 10god ne mogu da nauce jezik
 
hanibal77:
verovali ili ne ja nikakvu nostalgiju nemam.posto sam prethodno zivela u italiji pre cu da zaplacem kad cujem italijansku pesmu ili odem u italijanski restoran.a iz yu mi nedostaju samo karneks pastete i to svako ko dodje mora da mi donese u velikim kolicinama i kore za gibanicu.ostalo nalazim po turskim radnjama.a zemljaci mi nedostaju ponajmanje uopste se ne druzim sa nasim ljudima jer su ovde sve neki seljacisto po 10god ne mogu da nauce jezik


Tako nekako i kod mene. Ja zivela u Ceskoj pre ovoga pa mi nedosyaje Prag :cry: . I ne kapiram, majke mi, nase ljude koji zive ovde il bilo gde po milion godina i pojma nemaju sa stranim jezikom zemlje u kojoj zive :roll:
 

Back
Top