Super dan na plazi,a ondaaa ?????????????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milost

Primećen član
Poruka
789
Pazi te na ovu situaciju,moze i vama da se desi.Sede momak i devojka u nekom kaficu na plazi.Dugo su zajedno.Piju pice i devojka prica nesto momku.A tada ___________________,u tom trenutku prolazi devojka koja je nesta prelepo,recima se ne moze opisati.Film pocinje.Muska "glavni organ" krece da se penje na gore i da hvata visinu.Devojka i dalje prica,a njegova glava je okrenuta ka toj "boginji".U tom trenutku,devojka prekida svoju pricu,i pogleda prvo u sada vec formirani "Mont everest", a zatim direktno u svog momka.On shvata da mu je devojka sve videla,i da joj je pogled isao od dole pa na gore.On nema peskir,da "ga" prekrije.Sada dolazi ono glavno,da vidim koliko ste kreativni.
Za devojke pitanje:"Kako biste reagovali,da vam se ovakva situacija desi,sta bi ste mu rekle ili bi ste cutale"?
Za muskarce pitanje:"Kako bi ste se opravdali,tj.sta bi dali kao razlog,zbog uspinjanja vaseg "zastitnog znaka"?
Mozda mislite da je tema glupa,ali ovo svakome moze da se desi.Ako mislite da je glupa,pokusajte da se nadjete u toj situaciji,i da date sebi odgovor?Mozete li?Koliko vam je trebalo da ga smislite?Autoru ove teme se to nije desilo,ali sigurno ne bi voleo da se nadjem u takvoj situaciji!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
milost:
Pazi te na ovu situaciju,moze i vama da se desi.Sede momak i devojka u nekom kaficu na plazi.Dugo su zajedno.Piju pice i devojka prica nesto momku.A tada ___________________,u tom trenutku prolazi devojka koja je nesta prelepo,recima se ne moze opisati.Film pocinje.Muska "glavni organ" krece da se penje na gore i da hvata visinu.Devojka i dalje prica,a njegova glava je okrenuta ka toj "boginji".U tom trenutku,devojka prekida svoju pricu,i pogleda prvo u sada vec formirani "Mont everest", a zatim direktno u svog momka.On shvata da mu je devojka sve videla,i da joj je pogled isao od dole pa na gore.On nema peskir,da "ga" prekrije.Sada dolazi ono glavno,da vidim koliko ste kreativni.
Za devojke pitanje:"Kako biste reagovali,da vam se ovakva situacija desi,sta bi ste mu rekle ili bi ste cutale"?
Za muskarce pitanje:"Kako bi ste se opravdali,tj.sta bi dali kao razlog,zbog uspinjanja vaseg "zastitnog znaka"?
Mozda mislite da je tema glupa,ali ovo svakome moze da se desi.Ako mislite da je glupa,pokusajte da se nadjete u toj situaciji,i da date sebi odgovor?Mozete li?Koliko vam je trebalo da ga smislite?Autoru ove teme se to nije desilo,ali sigurno ne bi voleo da se nadjem u takvoj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: situaciji!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ja se izvinjavam gazdarici,malko sam opsovao.Molim da me ne izbaci zbog toga.
 
milost:
Pazi te na ovu situaciju,moze i vama da se desi.Sede momak i devojka u nekom kaficu na plazi.Dugo su zajedno.Piju pice i devojka prica nesto momku.A tada ___________________,u tom trenutku prolazi devojka koja je nesta prelepo,recima se ne moze opisati.Film pocinje.Muska "glavni organ" krece da se penje na gore i da hvata visinu.Devojka i dalje prica,a njegova glava je okrenuta ka toj "boginji":wink: :wink: :wink: :wink:

Pa.... nek raspravi ona to sa "njim" :lol: (i neka bude srecna sto nisam Bundeva :P jerbo bi je rasprava ubila :D )
 
milost:
blondi:
milost:
Gazdarice kako se dobija znak,zute crte,pored teme,tj.zasto je sklonjen sa ove?
ako misliš onu žutu kvakicu... to je samo znak-upozorenje da na topicu ima novih odgovora koje još nisi nadgledao...
Hvala ti blody,a pitanje za gazdaricu,sa cime sam te nasmejao.Drago mi je zbog toga!
Pa sa tim pitanjem...
 
milost:
Pazi te na ovu situaciju,moze i vama da se desi.Sede momak i devojka u nekom kaficu na plazi.Dugo su zajedno.Piju pice i devojka prica nesto momku.A tada ___________________,u tom trenutku prolazi devojka koja je nesta prelepo,recima se ne moze opisati.Film pocinje.Muska "glavni organ" krece da se penje na gore i da hvata visinu.Devojka i dalje prica,a njegova glava je okrenuta ka toj "boginji".U tom trenutku,devojka prekida svoju pricu,i pogleda prvo u sada vec formirani "Mont everest", a zatim direktno u svog momka.On shvata da mu je devojka sve videla,i da joj je pogled isao od dole pa na gore.On nema peskir,da "ga" prekrije.Sada dolazi ono glavno,da vidim koliko ste kreativni.
Za devojke pitanje:"Kako biste reagovali,da vam se ovakva situacija desi,sta bi ste mu rekle ili bi ste cutale"?
Za muskarce pitanje:"Kako bi ste se opravdali,tj.sta bi dali kao razlog,zbog uspinjanja vaseg "zastitnog znaka"?
Mozda mislite da je tema glupa,ali ovo svakome moze da se desi.Ako mislite da je glupa,pokusajte da se nadjete u toj situaciji,i da date sebi odgovor?Mozete li?Koliko vam je trebalo da ga smislite?Autoru ove teme se to nije desilo,ali sigurno ne bi voleo da se nadjem u takvoj situaciji!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jos mi se nije desilo da vidim neku bombu koja prolazi pored mene i da mi se digne...Ne dize se to tek tako, mora da postoji nesto vise od samog izgleda i pogleda , a sta ako ona dobro izgleda i travestit je...ali kada bi mi se to dogodilo tako nesto naravno da bih mojoj dragoj koja je pored mene i koja je sigurno vrednija od one koja je prosla bih rekao da sam je tako jako pozeleo bas sada da ako se ne pojebemo postoji opasnost da neki krvni sud u njemu eksplodira.... :roll
 
hehehe... super prica :)

Slazem se sa Robinsonom... ja bih ga u trenutku, kad bih shvatila da me je 'uhvatio na delu' , pogredala direktno u oci i nasmesila se zavoljivo i rekla mu da sam se ili setila necega sto je bilo pre nekog vremena medju nama (mozete da pretpostavite sta :wink: ) ili da zelim da mi to i to uradi... a sto bi bilo nesto sto mi je mozda nekad palo na pamet, a nisam mu rekla...hehhe :lol:

U stvako slucaju bih se nekako izvukla, jer ni u kom slucaju ne bih zelela da on zna da me privlace drugi muskarci toliko kao i on... jel, cim sam se toliko 'oraspolozila' od samog pogleda na drugog 8)

A ako bi bilo obratno... zezala bih ga najgore heheh... terala da ustane takav 'veliki' ili nesto slicno.. uglavnom bih ga maltretirala :lol: :lol:
 
Nadya:
hehehe... super prica :)

Slazem se sa Robinsonom... ja bih ga u trenutku, kad bih shvatila da me je 'uhvatio na delu' , pogredala direktno u oci i nasmesila se zavoljivo i rekla mu da sam se ili setila necega sto je bilo pre nekog vremena medju nama (mozete da pretpostavite sta :wink: ) ili da zelim da mi to i to uradi... a sto bi bilo nesto sto mi je mozda nekad palo na pamet, a nisam mu rekla...hehhe :lol:

U stvako slucaju bih se nekako izvukla, jer ni u kom slucaju ne bih zelela da on zna da me privlace drugi muskarci toliko kao i on... jel, cim sam se toliko 'oraspolozila' od samog pogleda na drugog 8)

Pa i treba da ga maltretiras inace kako bi se povuko u ilegalu bez maltretiranja...

A ako bi bilo obratno... zezala bih ga najgore heheh... terala da ustane takav 'veliki' ili nesto slicno.. uglavnom bih ga maltretirala :lol: :lol:[/quote
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top