FON ili Ekonomija?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: FON ili Ekonomija?

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano FON ili Ekonomija?

Zelela bih da saznam od iskusnijih, starijih studenata o ovim fakultetima? Koji je bolji? Koji je perspektivniji, i koji se vise trazi? S kojim je kasnije lakse naci posao?

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

mogu samo da ti kazem da je fon koliko-toliko disciplovaniji... na ekonomiji je bre rasulo... profesor dolazi kada mu se cefne... uopste se ne ophode kako treba prema svojim studentima... :?

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Sto se posla tice mozda ekonomski ima malu prednost ali FON se zavrsava neuporedivo brze i lakse.Na ekonomskom je haos.Guzva,los odnos prof i studenata...

Guest

Podrazumevano

Secam se da sam u amfiteatru, onom velikom, sedeo na stepenicama i drzzao svesku na krilu, slushajuci Malenovica. Da ne pricham kako nam (vanrednim studentima), nije bilo dozvoljeno da prisustvujemo nekim vezzbama. Bio je haos, ne znam kako je sad.

Guest

Podrazumevano

Ja imam završen Ekonomski fakultet i od srca ti ga preporučujem.

dipl.ecc
    Guest

Podrazumevano

Ekonomski definitivno!!!! Jeste da je tezi ali isplati se jer se vise trazi...

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio dipl.ecc
    Ekonomski definitivno!!!! Jeste da je tezi ali isplati se jer se vise trazi...
    Da li je FON laksi, jer je bolje organizovan ili zbog toga sto mu je gradivo lakse, i manje se trazi? Mislim, meni nije uopste tesko da ucim, ali me neorganizacija i silne pauze izmedju predavanje ubijaju u pojam. Ja sam inace brucos na medicini i potpuno sam razocara citavim fakultetom.

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: FON ili Ekonomija?

Citat Original postavio Lucifer9
    Zelela bih da saznam od iskusnijih, starijih studenata o ovim fakultetima? Koji je bolji? Koji je perspektivniji, i koji se vise trazi? S kojim je kasnije lakse naci posao?
    Bolje FON.

Početnik
    Učlanjen
    01.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja ipak nekako vise naginjem ka ekonomiji.

Početnik
    Učlanjen
    19.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Neuporedivo imas manje da ucis na Fon-u. Neki ispiti mogu da se cak spreme za jako kratko vreme. Sto se tice Ekonomije rasulo jeste. Ima nas jako mnogo. Poenta je samo pregurati prve dve godine, tzv cistiliste, a posle je sve druga pesma.

Miki Ludi
    Guest

Podrazumevano

Pazi ovako, nije lako porediti FON i Ekonomiju. FON je bolje organizovaniji, nema pauza izmedju predavanja, odonosi sa profanima su na zavidnom nivou. Da bi ga zavrsio (bez obzira na smer) moraces da polozis Matematiku 1 (2 semestra), matematiku 2 (1 semestar), Principe programiranja (2 semestra), Verovatnocu i statistiku (2 semestra), Operaciona istrazivanja (2 sem.) - toliko o tome da je FON laksi od ekonomije...

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

fon je laksi od ekonomije. Prilicno.Zato ga i upisi.Jer neces gubiti vreme na obnavljanje godina.Samo fon ima dosta manje smerova.I ne deluju mi pakticno.

Guest

Podrazumevano

FON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Imam vrlo lose misljenje o ovom fax-u.Ima da se streba ali u poredjenju sa ekonomijom je raj.Imam rodjenu sestru,5 sestri od razlicitih tetki i ujaka,i jednog brata koji su UPISALI ekonomiju.
    2 sestre i brat su napustili,rodjena sestra je posle 6 godina studiranja upisala trecu,jedna sestra od tetke je posle 8 godina studiranja upisala trecu,druga je posle 5 godina studiranja upisala cetvrtu(ona je burzuj tako da ne brine ni o cemu)a jedna je posle 10 godina studiranja zavrsila fax.Znacu FON definitivno mnogo je laksi i imas odmah posao posle fax-a.

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne razmisljaj se mnogo nego upisi FON i onda laganeze...

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Nije mi jasna dilema između dva toliko različita fakulteta...
    I ne znam zašto mislite da na ekonomskom ima više da se uči? :shock:

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Miki Ludi
    Pazi ovako, nije lako porediti FON i Ekonomiju. FON je bolje organizovaniji, nema pauza izmedju predavanja, odonosi sa profanima su na zavidnom nivou. Da bi ga zavrsio (bez obzira na smer) moraces da polozis Matematiku 1 (2 semestra), matematiku 2 (1 semestar), Principe programiranja (2 semestra), Verovatnocu i statistiku (2 semestra), Operaciona istrazivanja (2 sem.) - toliko o tome da je FON laksi od ekonomije...
    Хаха...па већину има и економија + неке које нећу ни да набрајам...поготово на одређеном смеру. Поредим својевремено са ортаком књиге на првој и другој години. Углавном исти предмети...али небо и земља. На економији су књиге дупло веће (ово није претеривање...стварно су у просеку 2 пута веће), на ФОН-у можеш да дајеш испите парцијално (тј. путем колоквијума), ФОН је боље организован...значи далеко је лакше на ФОН-у!
    Уписао сам економију зато што ипак има далеко већу ширину него ФОН, али сада да морам поново да упишем...добро бих размислио.

Guest

Podrazumevano

Ekonomija je mnooooogo teza ali isto toliko kvalitetnija!!!!!!!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

definitivno FON 8)

Guest

Podrazumevano

pa, jel na ekonomskom zaista ima tako mnogo da se uci kako se ovde pise???

Slične teme

1. Ekonomija u Bg-u
    Autor Ru_bi_tch u forumu Arhiva
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.09.2005., 16:04
  2. ekonomija
    Autor smaragd u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.07.2005., 14:34
  3. EKONOMIJA
    Autor GORDANAG u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0