Koja je firma najbolja

MiljanB:
Ericsso, SonyEricsson, Nokia ili Siemens
glasajte...
Mali izbor a tesko pitanje.Bolje da si naveo neke modele telefona ovako kao celina bas ne znam sta da ti kazem ali npr. pocev od najlosijeg:Simens,SE,Nokia,Motorola,Samsung mada opet kazem tesko pitanje jer cemo kasnije videti ko ce sta da izbaci ali po ovim najavama tako je kako sam napisao
 
POP Mare:
Nokia je telefon za narodne mase znaci nista specijalo

:lol: :D :P :!: :!: :!:

e, ovaj vic je jako dobar i smesan!!! :)

bravo!

nista specijalno, kazes? hehe... ma, ima i specijalno i obicno, i jednostavno i komplikovano... kako ko voli! (licno, ja volim ipak one jednostavnije telefone, pa mi Serija 40 savrseno odgovara!)

pm_6670_cs.jpg


pm_7280_cs.jpg


9500_pm_cs.jpg


pm_7700.gif


6810_pm_.jpg
 
ZoNi:
POP Mare:
Nokia je telefon za narodne mase znaci nista specijalo

:lol: :D :P :!: :!: :!:

e, ovaj vic je jako dobar i smesan!!! :)

bravo!

nista specijalno, kazes? hehe... ma, ima i specijalno i obicno, i jednostavno i komplikovano... kako ko voli! (licno, ja volim ipak one jednostavnije telefone, pa mi Serija 40 savrseno odgovara!)

pm_6670_cs.jpg


pm_7280_cs.jpg


9500_pm_cs.jpg


pm_7700.gif


6810_pm_.jpg
Ovaj 6670 je isti ko 7610 a kosta 100e skuplje negde oko 550e sto je strasno s obzirom sta pruza,9500 je ok ali nije jos izasao.7700 je krsh zato su ga i povukli pa prave 7710,a ovaj stari sa tastaturom-no comment.Nokia bre nije unela nista inovativno dugo niti ce i zbog toga ce da propadne.Jedva da su napravili fon sa 65k boja dok su svi ostali imali naveliko,a 256k nece ni u dalekoj buducnosti.Kameru od 1mpixsela su sad stavili to je ok,jedino ih ovaj symbian drzi ali nece jos dugo.Sve u svemu kao sto sam rekao nokia-prosek
 
ZoNi:
POP Mare:
Nokia je telefon za narodne mase znaci nista specijalo

:lol: :D :P :!: :!: :!:

e, ovaj vic je jako dobar i smesan!!! :)

bravo!

nista specijalno, kazes? hehe... ma, ima i specijalno i obicno, i jednostavno i komplikovano... kako ko voli! (licno, ja volim ipak one jednostavnije telefone, pa mi Serija 40 savrseno odgovara!)

pm_6670_cs.jpg


pm_7280_cs.jpg


9500_pm_cs.jpg


pm_7700.gif


6810_pm_.jpg
Ovaj 6670 je isti ko 7610 a kosta 100e skuplje negde oko 550e sto je strasno s obzirom sta pruza,9500 je ok ali nije jos izasao.7700 je krsh zato su ga i povukli pa prave 7710,a ovaj stari sa tastaturom-no comment.Nokia bre nije unela nista inovativno dugo niti ce i zbog toga ce da propadne.Jedva da su napravili fon sa 65k boja dok su svi ostali imali naveliko,a 256k nece ni u dalekoj buducnosti.Kameru od 1mpixsela su sad stavili to je ok,jedino ih ovaj symbian drzi ali nece jos dugo.A ova tri fensi telefona sto su izbacili pa to je stvarno ocaj.Sve u svemu kao sto sam rekao nokia-prosek
 
7700 uopste nije krsh, reci mi samo jedan razlog zasto bi bila.
A sto se tice uvodjenja boljih ekrana i kamera, zar je to neki veliki prioritet? A i da jeste, to nije pitanje tehnickih mogucnosti, novca i znanja nego dobre volje. 1 MP odavno nije nikakva svemirska tehnologija, da bi bila neko opravdanje. (OLYMPUS je skoro uradio CCD sa 22 MP)
 
Kad_LupimLupim:
7700 uopste nije krsh, reci mi samo jedan razlog zasto bi bila.
A sto se tice uvodjenja boljih ekrana i kamera, zar je to neki veliki prioritet? A i da jeste, to nije pitanje tehnickih mogucnosti, novca i znanja nego dobre volje. 1 MP odavno nije nikakva svemirska tehnologija, da bi bila neko opravdanje. (OLYMPUS je skoro uradio CCD sa 22 MP)
Ekrani i kamere i jesu mudrost... Pa nemaju svi proizvodjaci telefona svoju tehnologiju.Na primer koliko ja znam Sharp pravi ekrane za motorolu
 
Zar je bitno da telefon ima kameru i milion boja.
Ako hoces fotografiju, kupi fotoaparat.
Telefon i sluzi za telefoniranje i dodatne stvarcice, a ne za fotografisanje i razne druge gluposti
 
Ko nije koristio N6600/N7700 stvarno nema prava da komentarise 'za koga je Nokia'...

A za ljubitelje SE tabora, imaju oni to u slabijim (ali more fancy) varijantama: P800/P900... To sto ih Nokia jede na kilometar nema veze...

Ko rece da je SE godinu dana ispred drugih? :lol:

Pominjanje Siemens-a, Motorola-e, Samsung-a i slicnih u ovoj prici je izlisno...

Direktni odgovor na pitanje: Zavisi za sta ti je telefon potreban i koliko para si spreman da to zadovoljstvo platis...
 
Bitno je da ima kameru, ja kao musko ne mogu na svako mjesto da vucem sa sobom tasnu ko zensko da bi u nju stavio fotoaparat pa ako sta ispadne zanimljivo da slikam. Ovako imam tel, stavim ga u dzep, ima odlicnu kameru (motorola e365), uslikam ako je nesto zanimljivo, neku dobru trebu koju sretnem usput i onda prebacim data kablom na comp i sve ok. Evo za dva mjeseca koliko imam ovaj tel, vec imam 210 slika na kompu, a kad bi ih imo da sam noso aparat, nikad jer mi ga je mrsko drzat urukama svaki put kad krenem nedje. naravno kvalitet nije kao kod aparata, ali je ok.
 

Back
Top