Deja Vu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Deja Vu

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Thumbs down Deja Vu

POLICIJA ŽESTOKO PRETUKLA GOSTE KLUBA U MLADENOVCU

Gosti diskoteke „Tron“ tvrde da ih je interventna jedinica žestoko pretukla bez ikakvog povoda

MLADENOVAC - Novi slučaj policijske torture!
    U incidentu koji se u noći između subote i nedelje dogodio u mladenovačkom klubu „Tron“ žestoko je pretučen Ivan Gajić (31). Kako ovaj mladić tvrdi za Kurir, policajci su tokom „racije“ maltretirali i tukli njega i druge goste bez ikakvog povoda. Epilog je nekoliko povređenih koji su završili u Urgentnom centru.
    Sve je počelo sat posle njegovog dolaska u klub.

- Odjednom je upala grupa policajaca naoružana dugim cevima. Odmah su počeli sa pretresom. Posle skoro jedan sat napustili su lokal, pa sam ja, kao i većina ostalih gostiju, krenuo ka izlazu - priseća se Ivan Gajić.

Stigao je skoro do izlaza kada mu je, kako tvrdi, neko dobacio: „Ti ćeš da udaraš mog kolegu?!“ I tada su počeli da ga tuku. Gajić kaže da ne zna da li je neko iz mase zaista udario policajca, ali je siguran da on to nije uradio.

- Uprkos tome, izvukli su me iz rulje i počeli da me tuku pesnicama. Pao sam na zemlju, a oni su nastavili da me šutiraju. Potom su me ubacili u maricu, u kojoj je već bilo desetak ljudi. Od batina koje sam dobio povremeno sam gubio svest, pa sam u stanici policije tražio medicinsku pomoć.

Lice mi je bilo obliveno krvlju, osećao sam se kao akter u horor filmu. Kao najgoreg kriminalca, sa lisicama su me sproveli u ambulantu, a potom u Urgentni centar - priča pretučeni mladić. Kako napominje, posle izvesnog vremena policajac koji je došao sa njim otišao je bez reči i ostavio ga samog ispred ambulante.

- Povrede su sanirane, ali se na tome nije završilo. Juče su me zvali da dam izjavu jer je protiv mene podneta krivična prijava zbog napada na policajca - kaže Gajić za Kurir.

O ovom incidentu svedoče i drugi gosti. Među njima je i bivši rukometaš Partizana, a sada igrač „Kolubare“ iz Lazarevca, Miloš Milinić (25):
    - S lisicama su me sproveli do marice. Udarao nas je gotovo svaki policajac koji je prošao pored nas. Na kraju su me, bez objašnjenja, pustili kući.

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/policija-zestoko-pretukla-goste-kluba-u-mladenovcu-43597.php

Politicari su sljam.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Deja Vu

Политика је затрпана темама ко се у ком граду потукао од Србије преко Бугарске и Румуније.
    Ово је већ спамовање форума јер не може ни све да се трпа у Хронику.Молим испоштујте то или ће се сматрати ометањем рада форума обзиром да неколико истих форумаша неопрекидно отвара такве теме.

Slične teme

1. Déjà vue...
    Autor 3d0 u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 02.02.2011., 15:15
  2. Deja Vu
    Autor dess u forumu Arhiva
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.05.2009., 22:16
  3. deja vu
    Autor krauterbox u forumu Politika
    Odgovora: 65