Kako ne razumes?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MiljanB

Početnik
Poruka
5
Instaliram ga tako sto ga boot-ujem, jer je cd butabilan OK? To ide samo, znas valjda.Ali posle neki cd ovi stosanm burn-irao na 2000 ark inemogu na xp, al dobro to, nego inace neke igre i iti ne neke nego skoro sve nemore da ocita i pokrene.Sta mi je resenje.Neki dodatni program.Drivere i ostalo sve instaliram ok.Ali opet ne stima...Probajte mi pomoci vi koji znate vise.
 
Uh... Zbunio sam se kao bozicni polozajnik pred elektricni sporet...
upset.gif
 
Mada si promasio temu pa posebno odgovorio, ajde da vidimo sta se moze uciniti. Pre svega nekoliko pitanja:
- sta znaci "burn-irao na 2000 ark" Predpostavljam da si snimio CD ali sta je 2000 ark?
- Koji procesor
- Koja ploca
- Jesi li korektno napravio particiju pri "clean" instalaciji
- Koji file sistem koristis
- Imas li prave drajvere za plocu, CD, grafiku?
- Koliko memorije i koja

Simptomi koje si opisao a neznajuci nista o hardveru, tesko je bilo sta reci..
Pokusaj da kada se pojavi greska, zapises, pa mozda po tome se priblizimo resenju.
Ovako, premalo podataka da se pomogne. Kao da si rekao "sednem u kola (koja?) pokusam da krenem - nece" Pitao bih te: ima li benzina, koji auto, jesi li ubacio u prvu, radi li motor itd..
Zato, daj vise podataka
(i - znam sta je to dizanje sistema sa CD - veruj mi :) )
 
MiljanB:
Instaliram ga tako sto ga boot-ujem, jer je cd butabilan OK? To ide samo, znas valjda.Ali posle neki cd ovi stosanm burn-irao na 2000 ark inemogu na xp, al dobro to, nego inace neke igre i iti ne neke nego skoro sve nemore da ocita i pokrene.Sta mi je resenje.Neki dodatni program.Drivere i ostalo sve instaliram ok.Ali opet ne stima...Probajte mi pomoci vi koji znate vise.
Ajde da probamo da prevedemo, tip je instalirao XP, rezao je nesto kada je imao win2000 pa mu ne radi na XP-u, na XP-u mu ne rade igre (verovatno neke stare koje su radile na 2000), sada trazi resenje!?
Ajde ako neko bolje prevede pa da coveku pomognemo (pogotovo ako je DUDUK u pitanju).

Daj *miljane* (D...) kazi da li si imao win2000 pa instalirao XP? Sta si jos instalirao i kako? Koje igre na primer nece da rade ili da se ucitaju? I jos po nesto pa da se (po)zabavimo :roll: :roll:
 
drago41:
MiljanB:
Instaliram ga tako sto ga boot-ujem, jer je cd butabilan OK? To ide samo, znas valjda.Ali posle neki cd ovi stosanm burn-irao na 2000 ark inemogu na xp, al dobro to, nego inace neke igre i iti ne neke nego skoro sve nemore da ocita i pokrene.Sta mi je resenje.Neki dodatni program.Drivere i ostalo sve instaliram ok.Ali opet ne stima...Probajte mi pomoci vi koji znate vise.
Ajde da probamo da prevedemo, tip je instalirao XP, rezao je nesto kada je imao win2000 pa mu ne radi na XP-u, na XP-u mu ne rade igre (verovatno neke stare koje su radile na 2000), sada trazi resenje!?
Ajde ako neko bolje prevede pa da coveku pomognemo (pogotovo ako je DUDUK u pitanju).

OVO JE NASTAVAK OD OVOG DOLE NASLOVA MOJ XP CUDNI

Daj *miljane* (D...) kazi da li si imao win2000 pa instalirao XP? Sta si jos instalirao i kako? Koje igre na primer nece da rade ili da se ucitaju? I jos po nesto pa da se (po)zabavimo :roll: :roll:
:D
 
Ako XP ne cita CD koji je narezan na 2000 pokusaj ovako:
Stavi CD u CD rom > desni klik na CD rom > Volumes > onda Populate > posle toga bi trebalo da se vide Hiden data na CD-u
Ja sam tako resila problem sa CD-om koji je rezan na win 98...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top