ADRENALIN MUSIC & TATTOO LIVE FESTIVAL

Frubi

Obećava
Poruka
54
39701_100608336662229_100001391882588_2707_2482940_n.jpg

27. i 28. Avgusta prvi put u Beogradu se odrzava Adrenalin Live Music & Tatoo festival .

Program festivala :

27.08.
Let 3
Block Out
Atheist Rep
Goribor
ZAA
Čovek Bez Sluha


28.08.
Goblini
Bjesovi
Lollobrigida
SMF
Six Pack

pored glavnog stage-a bice i drugi stage ( objavicemo program uskoro ) i standovi sa TATOO majstorima koji ce prezentovati svoje radove.

Informacije:
adrenalinlivefest@gmail.com

Cene karata po danu 750rsd, dvodnevne 1200rsd.
Prodaja pocinje od 02.avgusta. Prodajna mesta: Dom Omladine( Beograd ) , Felix Shop ( Beograd ) , Mungos ( Novi Sad ) , Dom Omladine ( Kragujevac ) , Eventim .

Vidimo se.​
 
prvog dana dodat jos kkn, a drugog straight jackin i e-play..


Petak, 27.08.

Let 3
Block Out
Kanda, Kodža i Nebojša
Atheist Rep
Goribor
ZAA
Čovek Bez Sluha


Subota, 28.08.

Goblini
Bjesovi
Lollobrigida
SMF
Straight Jackin
Six Pack
E-Play

+ EBM/ELECTRO/DARK - D.J. stage

Petak, 27.08.

DJ Faderhead [DE]
DJ Dark Energy [EBM/Futurepop/Electro]
DJ BamHazard[Dark Wave/EBM]
B.D.D.A. [Futurepop/EBM]

Subota, 28.08.

DJ SCRAG! [AUT] [Old School EBM/Dark Indie]
DJ END
(industrial /ebm) “Pure Electro”
DJane Redlilly
(oldschool ebm/electro)
DJ Gavra [Dark Wave,EBM,Electro]
DJ ELDER [EBM/Futurepop]
 
za one koji ne znaju kako da nadju zito mlin :
Lokacija_zitomlin2.jpg



Pozdrav svima,
obaveštavamo vas da prvi Adrenalin fest počinje sutra, sa početkom u 17h.

Cena karata ostaje ista i sutra. Komplet za oba dana košta 1200rsd, jednodnevne karte su 750rsd.

...Karte i sutra možete kupiti u Felix Shop-u (TC Sremska), blagajna Doma Omladine (Makedonska 22), Eventim i na ulazu u koncertni prostor. Prodaja kompleta karata za oba dana biće moguća i sutra.

Festival se održava na prostoru Žitomlina (Dunavski kej 43, ispod Dorćola).
(Sa Trga Republike, sedite na 26 ka Dorćolu (stanica prekoputa trga) i vozite se 3 stanice do ugla Cara Dušana i Dubrovačke. Kada izađete iz busa, nastavite niz Dubrovačku i idite nizbrdo do tunela (podvožnjaka, nadvožnjaka). Idete kroz tunel i posle tunela skrećete desno.)
 
Goribor je sjajan uzivo, sja-JAN!
Mislim da im je svirka pogodnija za neki manji (intimniji) prostor, premda je i ovako bilo odlicno.
Naprmr:
Nazalost, propustio sam prvu trecinu koncerta (treba doci do jbng zito-mlina xD).

Dalje, Atheist Rap ne mogu da komentarisem, bejah na ebm stage-u

Block Out su takodje oprasili, jedina zamerka je polucasovni prekid zbog jakog vetra.
Kao i pesma "Prokletije", ne lezi mi nikako.
Bio sam na nekoliko koncerata BO ali je ovo prvi put da su svirali SDSS, aleeee :P

KKN standardni (ovaj put bez Coyote-a - duvacke ispomoci).
Oliver se kanda razbio, stalno je pio iz pljoske (opet, standardno), no ovaj put se bas videlo da je ubiVen.
Posle je, dok je Let3 svirao, legao blizu mene i nije se pomerao xD

Let3 su me iznenadili odlicnim izborom (sjajnih) starih stvari, sa prva dva albuma.
Kasnije je krenuo standardan set novijih pesama, koje su (kako su sami rekli sinoc) "diskutabilne".
Ali bi svako dodao - krajnje zabavne, zato i postoje :lol:
 
Goribor je sjajan uzivo, sja-JAN!
Mislim da im je svirka pogodnija za neki manji (intimniji) prostor, premda je i ovako bilo odlicno.
Naprmr:
Nazalost, propustio sam prvu trecinu koncerta (treba doci do jbng zito-mlina xD).

Dalje, Atheist Rap ne mogu da komentarisem, bejah na ebm stage-u

Block Out su takodje oprasili, jedina zamerka je polucasovni prekid zbog jakog vetra.
Kao i pesma "Prokletije", ne lezi mi nikako.
Bio sam na nekoliko koncerata BO ali je ovo prvi put da su svirali SDSS, aleeee :P

KKN standardni (ovaj put bez Coyote-a - duvacke ispomoci).
Oliver se kanda razbio, stalno je pio iz pljoske (opet, standardno), no ovaj put se bas videlo da je ubiVen.
Posle je, dok je Let3 svirao, legao blizu mene i nije se pomerao xD

Let3 su me iznenadili odlicnim izborom (sjajnih) starih stvari, sa prva dva albuma.
Kasnije je krenuo standardan set novijih pesama, koje su (kako su sami rekli sinoc) "diskutabilne".
Ali bi svako dodao - krajnje zabavne, zato i postoje :lol:

Oliver je završio u sanitetu kad je svirao u Požegi
Neka budala donela dva litra rakije u bekstejdž, olešio se čovek.
Na kraju svirke je legao na binu, a glava mu visi sa strane, i pevaaaaa :lol:
 

Back
Top