HITNO

Da li je moguce to pitaj njega,a kakva ce da izadje to ces videti. Idi kod operatera (ako si kupio kod njih) i trazi da ti urade novu sa istim brojem (odneses im papire da si ti vlasnik broja). Cena je smesna.
A psu reci da ne zove nikog da ne bi napravio veliki racun:hahaha:
 
kontrolisi kad bude kakio mozda je nadjes ako nisi gadljiva ocisti je a ako ne onda kod veteirnara na rengen ustvari idi odmah da otklonis sumnju, tako ti je to kad menjas katricu svaki cas
 
Dragi moji i drage moje....Naime,radi se o lažnoj uzbuni,ali ovakvi odgovori su mi stvarno večeras trebali.Kolika je cena izrade novog SIM-a sa istim brojem?Jer sam je pronašao,bila je u veš mašini....
 
Hvala na celom broju,sada mozemo uvece da te zovemo i uznemiravamo :mrgreen:


Korisnici Telenor mreže mogu zameniti svoju oštećenu ili izgubljenu SIM karticu u svim Telenor prodavnicama ili putem dostave nove kartice na željenu adresu.
U prodavnici uz potpisan zahtev i odgovarajuću dokumentaciju novu karticu možete preuzeti odmah, a troškovi zamene kartice u iznosu od 200,01 dinara biće naplaćeni kroz mesečni račun (za postpejd i korisnike Kombinuj tarifnih paketa). Sve cene prikazane su sa uračunatim PDV-om.

Zamena postpejd i Kombinuj SIM kartice preko Kontakt Centra
Pozivom Kontakt centra uz ostavljanje osnovnih podataka vašu novu karticu dostavljamo na željenu adresu. Troškovi zamene kartice putem dostave su 326,34 dinara i biće naplaćeni kroz mesečni račun.

Kako biste izvršili zamenu SIM kartice preko Kontakt Centra, pozovite 063/9000.


Pripejd korisnici
Pravo na zamenu SIM kartice, bilo da je ona ukradena, izgubljena ili oštećena, imaju svi registrovani pripejd korisnici. Prilikom zamene kartice potrebno je doneti važeći identifikacioni dokument.

Neregistrovani pripjed korisnici mogu da izvrše zamenu SIM kartice u prodavnicama, u slučaju da se ispunjavaju sledeći uslovi:
posedovanje originalnog pripejd paketa (ne kopija) ili plastični deo SIM kartice na kome postoji bar-kod (bar-code)
posedovanje barem jednog unetog vaučera (original)
za korisnike koji nemaju nijedan od prethodnih dokaza potrebno je da navedu najčešće kontaktirane brojeve (SMS i/ili pozivi) u okviru nacionalnog saobraćaja
Za neregistrovane korisnike koji su strani državljani, važi ista procedura za zamenu izgubljenje/ukradene SIM kartice.

Cena zamene pripejd SIM kartice iznosi 200,01 dinara.

Napomena: Prilikom zamene izgubljene/ukradene pripejd kartice registracija je obavezna.


Sve cene prikazane su sa uračunatim PDV-om.

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-k...sluga/Zamena-ostecene-izgubljene-SIM-kartice/
 

Back
Top