Automatic Updates

busy

Obećava
Poruka
62
Ne mogu NIKAKO da iskljucim "Automatic Updates." Probao sam: Control Panel > Administrative Tools > Services.>Automatic Updates stop>Automatic Updates Properties >Automatic Updates disable. NECE ni ovako. "Scan" na viruse - isto nista. (na XP SP3 sam )
O CEMU SE RADI ? :sad2::besna:

(Polje za Automatic Updates je ukljuceno, a ne mogu se birati ostala dva jer su neaktivna.(siva boja).

Zato i pitam u cemu je stvar?)

Hvala,
"busy"
 
Poslednja izmena:
Da ,sto bi to iskljucivao,ako ti ponudi da skines ono za proveru legalnosti,to iskuliras i nece ga vise nuditi. Ako te smara sto updatuje u pogresnom momentu dok ti trebaju svi internet resursi (za igre :) ) onda ga lepo stavis na manual,on ti ponudi kad ima novi update a ti downloadujes i instaliras ako hoces i kad hoces

54xc9z.jpg
 
Da ,sto bi to iskljucivao,ako ti ponudi da skines ono za proveru legalnosti,to iskuliras i nece ga vise nuditi. Ako te smara sto updatuje u pogresnom momentu dok ti trebaju svi internet resursi (za igre :) ) onda ga lepo stavis na manual,on ti ponudi kad ima novi update a ti downloadujes i instaliras ako hoces i kad hoces

54xc9z.jpg

Nisam ustvari dobro objasnio:

Polje za Automatic Updates je ukljuceno, a ne mogu se birati ostala dva jer su neaktivna.(siva boja).

Zato i pitam u cemu je stvar?
 
Poslednja izmena:
Prije sedmicu dana instalirao sam xp sp3. Isprobavao sam piratske programčiće koje sam skinuo s neta, posjećivao sam hm stranice i počelo... Setupi programa se ruše, programi se smrzavaju itd.
Još sam imao programe koji mi trebaju za novi xp lijepo backupane na cheapo dvdu, rekao ja ajde da se ne zaj sa antivirusima nego rinstaliram xp.
Imam c d i e particiju, c je xp d su programi a e zabava i download. Odlučio sam formatirati c i e, a na d prebaciti par filmova i gigabajt zipanih utilitija koji će mi trebati za novi xp, u biti sve što sam koristio na ovom kojeg ću deinstalirati.
I tako sam nanovo instaliram isti xp, stavim drajvere za modem, grafičku i zvučnu i sve radi super - izgleda nije se ništa Zlo prenijelo sa starog xpa.
Sve dok nisam probao disejblati dosadni xp update... a on se nastavio pojavljivati sa svakim novim restartom xp-a, ma koliko ga puta isključio.
To je bilo prije par dana. Danas u podne sam skenao disk sa free Avast 5 antivirusom i našao 30ak zaraženih fajlova, među njima i oko trećina zipanih utilitija sa d particije!!

Tako da je kod mene takav win xp update koji se odbija isključiti definitivno znak prisutnosti virusa...
 
Nisam ustvari dobro objasnio:

Polje za Automatic Updates je ukljuceno, a ne mogu se birati ostala dva jer su neaktivna.(siva boja).

Zato i pitam u cemu je stvar?
Скини и покрени програм Dial-a-fix (не инсталира се), чекирај опцију Fix Windows Update и кликни на дугме GO. Сачекај да програм одради своје (по потреби рестартовати комп) и види јесу ли и остале опције постале активне.
 

Back
Top