Koнтрадикторна спољна политика Србије, где нас то води ?

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
понедељак, 26. јул 2010, 17:46 -> 19:20

Тадић: И Косово и ЕУ


Србија ће наставити борбу за Косово и Метохију, али неће одустати од чланства у Европској унији, изјавио је председник Србије Борис Тадић.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/742982/Тадић:+И+Косово+и+ЕУ.html


четвртак, 08. јул 2010, 08:27 -> 14:12

Усвојена Резолуција о Косову


Европски парламент усвојио је, већином гласова, Резолуцију о Косову, којом се преостале чланице Уније, које нису признале једнострану независност јужне српске покрајине, позивају да то учине.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/735074/Усвојена+Резолуција+о+Косову

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Знамо да по уставу председник Републике Србије представља Републику Србије у земљи и иностранству али и лаику упада у очи ова контрадикторност.

Где оваква спољна политика може Републику Србију да одведе ?
 
cliff.jpg
 
понедељак, 26. јул 2010, 17:46 -> 19:20

Тадић: И Косово и ЕУ


Србија ће наставити борбу за Косово и Метохију, али неће одустати од чланства у Европској унији, изјавио је председник Србије Борис Тадић.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/742982/Тадић:+И+Косово+и+ЕУ.html


четвртак, 08. јул 2010, 08:27 -> 14:12

Усвојена Резолуција о Косову


Европски парламент усвојио је, већином гласова, Резолуцију о Косову, којом се преостале чланице Уније, које нису признале једнострану независност јужне српске покрајине, позивају да то учине.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/735074/Усвојена+Резолуција+о+Косову

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Знамо да по уставу председник Републике Србије представља Републику Србије у земљи и иностранству али и лаику упада у очи ова контрадикторност.

Где оваква спољна политика може Републику Србију да одведе ?

Тако где је и предвиђено међу пријатељима.
У историју.
 
More je fino,lipo,voda jeste slana,pa će to smetati ranama,al preživećemo.Ipak jesam optimista:lol::)
Живи били па видели али Гокси зар нисмо могли доћи до мора и са другим возачем аутобуса и зар свака прича мора да се заврши као у филму "Ко то тамо пева" ? :think:

 
Знамо да по уставу председник Републике Србије представља Републику Србије у земљи и иностранству али и лаику упада у очи ова контрадикторност.

Где оваква спољна политика може Републику Србију да одведе ?

Контрадикторност у политици је резултат унутрашње структурне идеолошке контрадикторности садржане унутар саме државе и народа:

877757_08-30.jpg
 
Контрадикторност у политици је резултат унутрашње структурне идеолошке контрадикторности садржане унутар саме државе и народа:

То нам се догађа и то не први пут, ми немамо квалитетну елиту нити имамо прокламоване националне интересе изгледа никада их нисмо ни имали и сада један политичар који је на власти може да одлучи и без консензуса и без референдума да Србија треба да уђе у Европску унију која Србију не признаје у њеним границама.
 
То нам се догађа и то не први пут, ми немамо квалитетну елиту нити имамо прокламоване националне интересе изгледа никада их нисмо ни имали и сада један политичар који је на власти може да одлучи и без консензуса и без референдума да Србија треба да уђе у Европску унију која Србију не признаје у њеним границама.

Надам се да су овог апсолутно погубљеног човека у времену и простору неки други људи СНИМИЛИ шта је вечерас говорио у Парламенту, просто да имамо за успомену и да можемо да гледамо како је неко уништио државу Србију. Ово ја дефинитивно крај... који ће, додуше, потрајати, треба побити 7-8 милиона људи, али шта је то за Јенкије који су побили 20,000 000 Индијанаца...
 
ЕУ и Косово су жваке за сељаке, занимација простих народних маса.
Та политика неће нигде да нас одведе са тачке где се сада налазимо у најбољој варијанти.
Ако је прецендик рекао да ЕУ нема алтернативу, онда нема.. :)
 
Одрекао се јужне покрајине зарад ЕУ у коју ћемо ући на свети никад, а можда ни тада, ето то је онако сажето, да жути мозгићи могу да обраде информацију.

Burazeru, od svih ovih "patriota" ti najviše lupetaraš
 
Живи били па видели али Гокси зар нисмо могли доћи до мора и са другим возачем аутобуса и зар свака прича мора да се заврши као у филму "Ко то тамо пева" ? :think:

Којим другим возачем аутобуса?
:think:

И Д. Ковачевић, а и многи други српски писци пре њега већ су све одавно били врло тачно рекли о нама, све је тамо описано...
 
Којим другим возачем аутобуса?
:think:

И Д. Ковачевић, а и многи други српски писци пре њега већ су све одавно били врло тачно рекли о нама, све је тамо описано...
Неким који види боље од Мишка и не вози везаних очију.
 
Изнеси мишљење немој кориснике са теме да ми растерујеш простаклуком ! :rtfm:

U ebt, što si se iznervirao, imam pravo na mali off. To na svakoj temi može...a i nije ovo prostački, to je onako, objektivno.

'Ajd sad, vodite dalje visoku politiku :mrgreen:
 
Надам се да су овог апсолутно погубљеног човека у времену и простору неки други људи СНИМИЛИ шта је вечерас говорио у Парламенту, просто да имамо за успомену и да можемо да гледамо како је неко уништио државу Србију. Ово ја дефинитивно крај... који ће, додуше, потрајати, треба побити 7-8 милиона људи, али шта је то за Јенкије који су побили 20,000 000 Индијанаца...
Док неки од вас сконтају ко је стварно уништио све, и Србију и Југославију....
:roll:

А ти, стално као нека кукумавка, и црни гавран, само нешто лоше проричеш Србији и Србима, уместо да радиш нешто уистину корисно и против тога, дозвољаваш да ти небитне ствари одвлаче пажњу...
:think:
 
U ebt, što si se iznervirao, imam pravo na mali off. To na svakoj temi može...a i nije ovo prostački, to je onako, objektivno.

'Ajd sad, vodite dalje visoku politiku :mrgreen:
Шта је проблем изнеси мишљење јел може и Европска унија и Косово (Република Србија) и који је план да се то изведе и да ли је могућа и изводљива та спољна политика ?
 
Voleo bih da Domanović Vaskrsne...Inače kod mene u Zemunu ima malu uličicu sa 10 kuća sa svake strane.Nije slučajno.Takvi se ovde na streljanje vode.
Да.

Убијање гласника је овде омиљени спорт...
:mrgreen:

Не воле људи да се суоче с истином, па то ти је...
 

Back
Top