Plaze u Herceg Novom
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Plaze u Herceg Novom

Zainteresovan član whiteflower (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Plaze u Herceg Novom

Pozdrav svima,

da li neko zna kakvo je sad stanje sa tim plazama po Novom? Da li se svuda placa ulaz ili samo na nekim? I ako se placa, koliko kosta samo ulaz sa svojim peskirom i svojim suncobranom? Nisam bila dole godinama, i na zalost ne mogu u Grcku ove godine, i stvarno nemam ideju kako to sad tamo izgleda. Hvala

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Re: Plaze u Herceg Novom

Citat Original postavio whiteflower Pogledaj poruku
    Pozdrav svima,

da li neko zna kakvo je sad stanje sa tim plazama po Novom? Da li se svuda placa ulaz ili samo na nekim? I ako se placa, koliko kosta samo ulaz sa svojim peskirom i svojim suncobranom? Nisam bila dole godinama, i na zalost ne mogu u Grcku ove godine, i stvarno nemam ideju kako to sad tamo izgleda. Hvala
    Mislim da takve plaze nema u Herceg Novom, jedino u Igalu i to na onom molu. Tamo je takva ludara da ti ne bih ni preporucila. I gde mislis da zabodes suncobran, kad su skoro sve plaze betonirane!!?
    U principu, gostima, tzv. peskirdzijama se mora ostaviti 30 % slobodnog mesta, ali to niko ne postuje i da ti pravo kazem, sto bi neko skupo placao lezaljke i suncobran, a da nema svoj mir.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Zašto se plaže naplaćuju SAMO u Cg i nigde više ?
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.
    Živi sam dokaz da se bez vere može lepo živeti)

Ističe se crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

ja u boki nisam video da se naplacuju plaze
    cuo sam da se placa mogren u budvi, ali nisam bio da bih proverio
    u zakup se daje do 50% plaze na koju se postavljaju lezaljke i suncobrani, a druga polovina mora biti slobodna.
    zanimljivo je da to postuju bas zakupci, ali zato nije retko videti kako se peskiri stavljaju izmedju lezljki i suncobrana i osim mrkih pogleda nista se ne desava.
    cak sam na plazi 357 u zelenici video zanimljivu situaciju: na toj plazi postoji sest palmi koje daju debelu ladovinu i zakupac svako jutro postavi lezaljke bas ispod tih palmi i tako postuje princip o 50% zauzetosti...medjutim, kada dodju prvi kupaci, svi ladno pomeraju lezaljke i stavljaju peskire i prostirke u lad. u poslepodnevnim satima lezaljke su razbacane svuda po plazi...i niko nikom nista nije rekao
    slicne stvari sam vidjao u kumboru, bajevoj kuli, djenovicima...
    u h.novom i igalu se nisam kupao (ne volim betonske plaze), ali sam video lezaljke i suncobrane kao pod konac i ljude naredjane kao sardine

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Malo koja plaza se bas placa (nekoliko u Budvi i Svetom Stefanu), ali ja govorim o plaznom mobilijaru. Iskreno, ako vec debelo platim, onda ne volim da se oko moje glave baca lopta, zelim svoj mir i komoditet. E, sad sto ti zakupci jos ocekuju i da popijes 5 pica dnevno jeste bezobrazluk. U Grckoj narucis kafu i mozes da uzivas ceo dan.
    U HN su plaze betonske, nema nikakvih sadrzaja, postave samo jedne stepenice za ulazak u more i debelo te oderu.

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Sve plaze u Novom su potpuno besplatne, u Igalu u Yahting klubu se jedino placa ulaz jer je privatna, ulaz kosta 1€.

Moja preporuka, ako vec zelis svoj peskir i svoj suncobran, je peopel's beach (ili tako nekako, ne znam engleski) na Toploj...

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio old-mne Pogledaj poruku
    Sve plaze u Novom su potpuno besplatne, u Igalu u Yahting klubu se jedino placa ulaz jer je privatna, ulaz kosta 1€.

Moja preporuka, ako vec zelis svoj peskir i svoj suncobran, je peopel's beach (ili tako nekako, ne znam engleski) na Toploj...
    Ta plaza je bezveze, a i na njoj ima lezaljki.
    Da, u Yahtingu se placa debelo (10-ak € po osobi), ali tu imas uracunato pice i mislim neku klopu. Tako mi se cini, nisam sigurna.
    Meni se svidja ova plaza. Prepoznaces je po suncobranima na rese.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Pa baš i nije neka plaža Za mene plaža sigurno nije beton

Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

sa jednim treba svi da se pomirimo, a to je cinjenica da boka kotorska nema plaze...takva je konfiguracija terena i kraj
    i to malo plaza sta ima nekako je na silu napravljeno...eto, kao, da imaju ljudi gde da se okupaju kad je vrucina
    kome to nije bitno uzivace u drugim carima boke...setnju kroz bogatu istoriju, uzivace u domacim vinima i lozi, ribarenju sa ljubaznim domacinima
    kome je bitan provod u turbo folk stilu ima budvu i becice
    a ko voli plaze i ima novi pasos, zna se-lefkada, skopelos, skiatos, sitonia
    i svi srecni i zadovoljni

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Slažem se

Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Hvala puno Ma, snaci cu se vec nekako tamo. Nije Crna Gora Grcka, ali bolje i to nego da ostanem kod kuce... Ali da ironija bude veca, nabavila sam novi pasos i planirala Krf od juna, ali mi se sve iskomplikovalo

Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Hvala svima na odgovorima, idem dole sad za vikend pa cu vam javiti kakvi su moji utisci...

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio NATASA MIHAILOVIC Pogledaj poruku
    Pa baš i nije neka plaža Za mene plaža sigurno nije beton
    Nije ni za mene, ali tamo su takve plaze i tacka. Ako ti se ne svidja, nemas sta da trazis u HN.

Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

[QUOTE=whiteflower;14794928]. Nije Crna Gora Grcka, ali bolje i to nego da ostanem kod kuce...
    e ovo je kljuc svega
    sve je bolje nego ostati kuci

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

postoje brodići, koje voze na druge plaže, koje nisu betonske, povratna karta je, ja mislim 5 eura, i ima baš dobrih plaža
    jedna od njih je dobrač, mislim da se tako zove, mala uvala izmedju rosa i žanjica, rose su isto ok, mir, tišina... žanjice su đljunak, ima mesta i za peškire ali je gužva...
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio whiteflower Pogledaj poruku
    Pozdrav svima,

HN nema plaže, nego obalu ...

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio crnicrnja Pogledaj poruku
    sa jednim treba svi da se pomirimo, a to je cinjenica da boka kotorska nema plaze...takva je konfiguracija terena i kraj
    i to malo plaza sta ima nekako je na silu napravljeno...eto, kao, da imaju ljudi gde da se okupaju kad je vrucina
    kome to nije bitno uzivace u drugim carima boke...setnju kroz bogatu istoriju, uzivace u domacim vinima i lozi, ribarenju sa ljubaznim domacinima
    kome je bitan provod u turbo folk stilu ima budvu i becice
    a ko voli plaze i ima novi pasos, zna se-lefkada, skopelos, skiatos, sitonia
    i svi srecni i zadovoljni
    Plaza ispod titove vile u Igalu je solidna... Doduse dosta je plitko, sve ostalo je Ok.

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Plaza ispod titove vile u Igalu je solidna... Doduse dosta je plitko, sve ostalo je Ok.
    Meni je bezveze, uglavnom su kamencine, a u vodi mulj. Plivas, plivas, pa stanes, a voda do struka. Realno, plaze u HN su nikakve.
    Meni je lepa plaza na Zanjici, Pirat se zove. To nije ona sljunkovita, nego betonirana, ali je na nekoliko nivoa.
    Ovo je samo pogled sa te plaze, nazalost, ona se ne vidi.
    Poslednji put ažurirao/la la dolcevita : 29.07.2010. u 15:47

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Slažem se ! Izbor plaža je različit. Pre par godina su napisali u nekom časopisu da je Drobeno jedna od najlepših plaža u Cg. Izlomih noge na njoj a i do nje.Treba da piše negde da se treba zaštititi od padova i proklizavanja prilikom ulaska u vodu
    Beton ne volim . Za mene je plaža kad osetim sitan pesak pod nogama,pa utrčim u vodu.....

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio NATASA MIHAILOVIC Pogledaj poruku
    Slažem se ! Izbor plaža je različit. Pre par godina su napisali u nekom časopisu da je Drobeno jedna od najlepših plaža u Cg. Izlomih noge na njoj a i do nje.Treba da piše negde da se treba zaštititi od padova i proklizavanja prilikom ulaska u vodu
    Beton ne volim . Za mene je plaža kad osetim sitan pesak pod nogama,pa utrčim u vodu.....:super:
    Ne volim ni ja beton, najbolji je onaj sitni sljunak, skoro kao pesak.
    Betonska plaza me podseca na bazen.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Odlazim svake godine u HN, jer jako volim Boku i uopste mi ne smeta sto su plaze uglavnom betonske. Volim dubinu, da mogu odmah da plivam, a ne da se smaram kao u Igalu. Ukoliko je neko bio ove godine u hotelu "Plaza" neka napise nesto konkretnije. Da li su lezaljke besplatne, kakve su sobe, higijena, hrana?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •