Njuskala

Ohoho, jedna od mojih omiljenih serija koja je bila pre na Pinku, dobro je da su resili da je ponovo puste na Avali. Nadam se da ce posle nje(posto je kratka) biti pustena serija V.I.P. koja je takodje extra i bila je na Pinku nakon ove, ako je se neko seca
info5a2f9099fea260e249a261f99d8314c3.jpg
 
Skroz mi je simpaticna serija, pre svega zbog gl. glumice :zper: A i jedna od onih njenih pomocnica je glumila psihoterapeuta u seriji Cupid i zapamtila sam je odatle. Steta sto su je ukinulu :(
 
Gledao sam seriju ranije. Secam se da je na kraju Gina zavrsila u nekom zenskom rok bendu, jednu od riba su ubili a onaj maleni hispanac je nastavio posao ili bese obrnuto :think:
U svakom slucaju - dobra serija. Zanimljivo i da je neko spomenuo V.I.P. ni to nije bila losa serija. Mnogo sam se lozio na onu visoku Tasu :rumenko:
 
Njuškala nisu imala lošu gledanost, naprotiv, rejting je bio zadovoljavajući. Problem je iskrsao kada se Dejvid Keli, producent serije, poznat kao tvorac Ali MekBil, a još poznatiji kao muž Mišel Fajfer, usprotivio odluci ABC-ja da seriju, zbog dobrog uspeha kod gledalaca, stavi u isti termin kada je na NBC-ju išao Urgentni centar (ER), jedna od najgledanijih serija ikad, a u to vreme daleko najgledanija. Zbog ovog klinča, Keli je raskinuo saradnju sa ABC-jem, a Njuškala nisu dobila ni celu sezonu, već su samo emitovane epizode koje su do tada snimljene, nekih desetak. Nadam se da će se neko setiti da ponovo prikaže ER i kupi epizode koje nisu emitovane kod nas. To je najbolja, a verovatno i jedina dobra američka 'bolnička' serija koja je ovde prikazivana. Inače, plus za Njuškala! :)
 
Nisam ljubitelj... pre nekih par godina su je bas forsirali... svaki kanal koji nije imao cime da popuni program emitovao je njuskala... i to su vrteli desetak epizoda u nedogled... mislim da je odavno prevazidjena :thumbdown:
 

Back
Top