Најјевтиније до Санкт Петербурга

Poruka
24.185
Да ли је неко успео да јевтино отпутује авионом до Санкт Петербурга? Ја сам ишао са Москву, има пуно врло повољних варијанти, али до Петрограда треба после путовати цео дан (или ноћ) возом који није јевтин.
 
Да ли је неко успео да јевтино отпутује авионом до Санкт Петербурга? Ја сам ишао са Москву, има пуно врло повољних варијанти, али до Петрограда треба после путовати цео дан (или ноћ) возом који није јевтин.
Kompanija S7 je povoljna. Idi na njihov sajt.
 
Meni je Amadeus izbacio kao najpovoljniju varijantu 350 eur...dve opcije
1-Beograd-Prag-St Petersburg letis sa CSA
2-Beograd-Moskva-St Petersburg Aeroflot....
Ovo ti je neka najpovoljnija varijanta za vezanu kartu i kratkom konekcijom preko oba grada....
Postoji i kompanija Air Baltic ali za nju nam amadeus ne daje cene,pa proveri direktno na njihovom sajtu,samo vidi kako ide prtljag,mislim da Baltik naplacuje neki dodatak za kofer...ovo moze biti jeftino...leti se preko Rige...
 
Ukucaj Beograd -Petrograd avionom i dobijas savim razlicite sume ( mnogo manje ) a jos ako dodas i hotele u opciju , .....prosto smesno , cene jos padaju .....ako te budu zanimali sajtovi javljam za desetak dana jer sad putujem , a u medjuvremenu evo ti jedan lep http://hermitagemuseum.org/html_En/index.html jer recimo i tu su cene manje kad kupujes online nego tamo direktno :)
 
Air Baltic je odličan i mislim da je najjeftiniji, leteo sam s njima u maju za Rigu za oko 60€ sa taksama, povratna i jednim prtljagom. Imaš i varijantu do Rige, pa busem do Pitera cena je oko 15€, polasci su česti i put ne traje dugo. Takođe imaš i varijantu,vrlo sličnu samo preko Tallina. Pogledaj sajt Air Baltica i sajt autobuske stanice u Rigi...

Аир Балтик лети из Београда? Колико се путује аутобусом од Риге до Петрограда?
 
Да, Аир Балтик лети из Београда од маја ове године... Све може да се среди на нету... Заборавио сам тачно колико треба бусом, мислим 4 сата до Талина и још два до Питера... али и то може да се провери на сајту аутобуске станице у Риги.
 
Да, Аир Балтик лети из Београда од маја ове године... Све може да се среди на нету... Заборавио сам тачно колико треба бусом, мислим 4 сата до Талина и још два до Питера... али и то може да се провери на сајту аутобуске станице у Риги.

Од Талина до Петрограда има 370 километара. Не верујем да аутобус може да стигне за два сата. Можда за 5-6...:D
Иначе, карте на релацији Београд-Рига-Талин-Петроград-Талин-Рига- Београд су 350 евра.
 

Back
Top