Prepelice

rodjace,odakle si ti?kako bre se naplacuju prepelice?!

Sasvim je logicno da se naplacuje ulovljena divljac.

I da te pare idu u fond za razvoj i ocuvanje lovnog fonda.

To bi se MORALO uvesti za svaku vrstu.

Lov je svuda i uvek u svetu bio zabava bogatih.

Koliko treba novca da se ubije jedan jelen, medved, vuk ili slon u svetu? Citavo bogatstvo...

Prepelice su bagatela.

Jedino sto mislim da se vikendom treba naplacivati 250 dinara za svaku, a radnim danom 50.
 
Sasvim je logicno da se naplacuje ulovljena divljac.

I da te pare idu u fond za razvoj i ocuvanje lovnog fonda.

To bi se MORALO uvesti za svaku vrstu.

Lov je svuda i uvek u svetu bio zabava bogatih.

Koliko treba novca da se ubije jedan jelen, medved, vuk ili slon u svetu? Citavo bogatstvo...

Prepelice su bagatela.

Jedino sto mislim da se vikendom treba naplacivati 250 dinara za svaku, a radnim danom 50.[/QUOTE


Razumem da se treba naplacivati divljac poput srndaca,jelena itd. ali prepelicu brate...mislim strasno dokle idu!!!Neznam da li ste culi,dali su predlog i da se sakal uvede u trofejnu divljac,i on ce se placati!!!STRASNOOOOO
 
Razumem da se treba naplacivati divljac poput srndaca,jelena itd. ali prepelicu brate...mislim strasno dokle idu!!!Neznam da li ste culi,dali su predlog i da se sakal uvede u trofejnu divljac,i on ce se placati!!!STRASNOOOOO

Pa vidi kolega, sve ima svoju cenu...

Kad odes u kafanu pa porucis sampanj, on ima svoju cenu, pelinkovec ima drugu cenu, pivo trecu, a i kafa ima svoju neku cenu...I nju treba napraviti..

Tako ti je i sa divljaci: medved ima jednu cenu, srndac drugu,sakal trecu, a i te prepelice vrede nesto, treba ih uzgojiti...

Naravno da nece da vrede kao srndac, ali neku cenu moraju i treba da imaju...

Da od tih para lovci kupuju hranu za divljac tokom zime i gaje mlade prepelice koje ce posle pustati u lovista...
 
Pa vidi kolega, sve ima svoju cenu...

Kad odes u kafanu pa porucis sampanj, on ima svoju cenu, pelinkovec ima drugu cenu, pivo trecu, a i kafa ima svoju neku cenu...I nju treba napraviti..

Tako ti je i sa divljaci: medved ima jednu cenu, srndac drugu,sakal trecu, a i te prepelice vrede nesto, treba ih uzgojiti...

Naravno da nece da vrede kao srndac, ali neku cenu moraju i treba da imaju...

Da od tih para lovci kupuju hranu za divljac tokom zime i gaje mlade prepelice koje ce posle pustati u lovista...

ljudi bre sta je wama?o kakwim wi medwedima pricate?:lol:oni se ne lowe u Srbiji,a prepelica zimi nema,one su ptice selice lovci moji!:hahaha::hahaha:
 
ljudi bre sta je wama?o kakwim wi medwedima pricate?:lol:oni se ne lowe u Srbiji,a prepelica zimi nema,one su ptice selice lovci moji!:hahaha::hahaha:

iz kog ti filma derane ispade? Covek je lepo sve objasnio, a predpostavljam da je mislio da se gaje prepelice u nekom zatvorenom prostoru, pa da se posle pustaju u lovista. Aj malo procitaj i razmisli, pa se tek onda ubaci ljudima u dijalog.:hvala:
 
Pa vidi kolega, sve ima svoju cenu...

Kad odes u kafanu pa porucis sampanj, on ima svoju cenu, pelinkovec ima drugu cenu, pivo trecu, a i kafa ima svoju neku cenu...I nju treba napraviti..

Tako ti je i sa divljaci: medved ima jednu cenu, srndac drugu,sakal trecu, a i te prepelice vrede nesto, treba ih uzgojiti...

Naravno da nece da vrede kao srndac, ali neku cenu moraju i treba da imaju...

Da od tih para lovci kupuju hranu za divljac tokom zime i gaje mlade prepelice koje ce posle pustati u lovista...


Gde se uzgajaju prepelice kod nas? Ko ih uzgaja ?
 
Pa vidi kolega, sve ima svoju cenu...

Kad odes u kafanu pa porucis sampanj, on ima svoju cenu, pelinkovec ima drugu cenu, pivo trecu, a i kafa ima svoju neku cenu...I nju treba napraviti..

Tako ti je i sa divljaci: medved ima jednu cenu, srndac drugu,sakal trecu, a i te prepelice vrede nesto, treba ih uzgojiti...

Naravno da nece da vrede kao srndac, ali neku cenu moraju i treba da imaju...

Da od tih para lovci kupuju hranu za divljac tokom zime i gaje mlade prepelice koje ce posle pustati u lovista...


Jel ovo iz "bratske" nam Hrvatske kolega???
 

Back
Top