rastegljivost

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
Drage forumašice...ponukan jednim postom, otvorih ovu temu u kojoj vas pitam...:

...s obzirom da je moj ****** dugačak tričavih 7 cm, pa nikad neću spoznati dubinu prosečne ženske vagine, pitam Vas da li je moguće ugurati u vaginu ****** od 20 cm ?

napominjem da oklagije i dildoe dužine gore navedenih cm nisam koristio, da bi utvrdio kapacitete iste...
 
Drage forumašice...ponukan jednim postom, otvorih ovu temu u kojoj vas pitam...:

...s obzirom da je moj ****** dugačak tričavih 7 cm, pa nikad neću spoznati dubinu prosečne ženske vagine, pitam Vas da li je moguće ugurati u vaginu ****** od 20 cm ?

napominjem da oklagije i dildoe dužine gore navedenih cm nisam koristio, da bi utvrdio kapacitete iste...

:hahaha: :hahaha::hahaha: Evo schatje ce da ti kaze :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
pusti sad onu priču "boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka", ko je kakav tehničar i to - nego me interesuju čisto fizičke mogućnosti...

jel može da stane 20 cm il ne može ?
 
Мушки, а што генерализујете. Нити су сви мушки полни органи исте величине, нити су женске исте дубине и растегљивости. Некој је 20 мало, а некој и 15 превише.
 

Back
Top