Moze li penis od 16cm da zadovolji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
... kao onaj od 25?

Ne zelim da se i ova tema pretvori u vechitu dilemu velichina/tehnika... al' recimo da imam drugara (:mrgreen:) koji se naslushao hvalospeva mushkaraca o svojim polu-metarskim (hiperbolishem, afkors, al' ono, puna su im usta centimetara, obicno 20+) falusima, i pripadnica jacheg pola (zena, tj.) kako u svojim trach-partijama postavljaju neizostavno pitanje "a koliki mu je?" (alternativno: "jel' mu veliki, jel' mu preko 20?")...
Pa je jel'te, logichno, momak u dilemi... da l' njegovih 16cm predstavlja neki faktor... kakav, i koliki tacno... zanima mog dobrog drugara :D


Edit: Ne bi bilo loshe da se svetolike iskusne forumashice osvrnu na svoja iskustva i sa jednom i sa drugom velichinom, i docharaju slicnosti/razlike. :cool:
 
Poslednja izmena:
:lol:

de čitajte malo o ženskim genitalijama i njihovim kapacitetima pre nego što se počnete frljati velikim kurchevima koje (ne)možete primiti u sebe...:ok:

e sad...ako postoje medicinski fenomeni, onda je to druga priča...:think:


ovom prilikom bih zamolio starije i iskusnije forumašice da objasne određene fiziološke karakteristike mlađim populacijama, kako se iste ne bi utapale...
 
a050.gif
majko moja...:lol:

...misim...dajmo imati mere kad se proserravamo...
 
Poslednja izmena:
:lol:

de čitajte malo o ženskim genitalijama i njihovim kapacitetima pre nego što se počnete frljati velikim kurchevima koje (ne)možete primiti u sebe...:ok:

e sad...ako postoje medicinski fenomeni, onda je to druga priča...:think:


ovom prilikom bih zamolio starije i iskusnije forumašice da objasne određene fiziološke karakteristike mlađim populacijama, kako se iste ne bi utapale...

edukuj se ti :)
meni nashao pricati,pa medicinsku sam shkolu zavrshila...si cuo za pojam elasticnosti...
 
:hahaha:

dobro, dobro...u pravu si...

...samo, ja se ne bi hvalio medicinom nakon što sam odvalio takvu glupost...:lol: ...misim...utoliko žalosnije da neko ko studira jednu granu medicine odvaljuje tako nešto...

...kad će mo o rastegljivosti, kakvi su ono beše mišići vagine...?
 
... kao onaj od 25?

Ne zelim da se i ova tema pretvori u vechitu dilemu velichina/tehnika... al' recimo da imam drugara (:mrgreen:) koji se naslushao hvalospeva mushkaraca o svojim polu-metarskim (hiperbolishem, afkors, al' ono, puna su im usta centimetara, obicno 20+) falusima, i pripadnica jacheg pola (zena, tj.) kako u svojim trach-partijama postavljaju neizostavno pitanje "a koliki mu je?" (alternativno: "jel' mu veliki, jel' mu preko 20?")...
Pa je jel'te, logichno, momak u dilemi... da l' njegovih 16cm predstavlja neki faktor... kakav, i koliki tacno... zanima mog dobrog drugara :D


Edit: Ne bi bilo loshe da se svetolike iskusne forumashice osvrnu na svoja iskustva i sa jednom i sa drugom velichinom, i docharaju slicnosti/razlike. :cool:
Ne bi ja njega probao, koliki je da je, šiljato je to i tvrdo. :rumenko:
:D
 
... kao onaj od 25?

Ne zelim da se i ova tema pretvori u vechitu dilemu velichina/tehnika... al' recimo da imam drugara (:mrgreen:) koji se naslushao hvalospeva mushkaraca o svojim polu-metarskim (hiperbolishem, afkors, al' ono, puna su im usta centimetara, obicno 20+) falusima, i pripadnica jacheg pola (zena, tj.) kako u svojim trach-partijama postavljaju neizostavno pitanje "a koliki mu je?" (alternativno: "jel' mu veliki, jel' mu preko 20?")...
Pa je jel'te, logichno, momak u dilemi... da l' njegovih 16cm predstavlja neki faktor... kakav, i koliki tacno... zanima mog dobrog drugara :D


Edit: Ne bi bilo loshe da se svetolike iskusne forumashice osvrnu na svoja iskustva i sa jednom i sa drugom velichinom, i docharaju slicnosti/razlike. :cool:

Ne može...
To ti je kao da porediš fiću i mercedesa...
 
mora da jesam...sram me bilo :)
trebam da vicem kako volim 12 cm da bi mi sa :zper: svi citirali onda post :)
Прошао сам сито и решето, сексом и са разговором.. и веруј ме ВЕЛИКОЈ ВЕЋИНИ девојака, жена је чак и више него довољна кита од 16 цм. Којој није довољно 20, неће ни 22.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top