Lice bez bora

meni dogovaraju kremice za bore oko ociju od oriflame-a, sa kolagenom i neka plava za 40+, za lice uzimam nocne kreme od avona protiv bora clinical....stalno menjam da mi se lice ne navikne.....
 
Povremeno stavljam masku od kivija,masku od zumanca,meda,pavlake i limuna.Za ciscenje-piling:belance,kukuruzno brasno i nekoliko kapi limuna.
Napravim sama kremu za noc: Pavloviceva mast,2 Pantenol kreme,Nivea,10 kapsula E vitamina,3 ampule C vitamina,AD ulje,bocica bademovog ulja.Koza je kao svila:super:
 
Bore su sastavni deo života, i ne treba se opterećivati njima. Važno je da je koža dobro očišćena od prljavštine, koja se nakupi tokom dana i šminke, pa je tek onda nahraniti odgovarajućom kremom. Isto važi i za nanošenje maske.
Osim toga, koža se najbolje čuva tako što ćemo je dobro nahraniti iznutra, znači ne šećeri, ne masnoće ... to je već posebna tema. Naravno ne cigarete, zadimljeni prostori ....
Isto tako je važna i genetika ...
Biti bez sekiracije ...
Ali ako neko ima baš mnogo bora, ili ih teško podnosi, onda za to postoji i drugi lek - botoks ... lifting .....
Ali i bez bora, godine prolaze ..... vreme ne može da se zaustavi ...
Izvinjavam se ako sam ovim nekoga uvredila, nisam ništa loše mislila ....
 
zapravo, botox je zez jer kada umrtvi jedan dio lica, onda se prilikom slaganja nekog izraza aktiviraju drugi misici
i onda kada prodje dejstvo istog, imas one bore od ranije koje si rjesavao botoksom i dodatne koje ne bi imao da si ga zaobisao
 
Hvala vam na savetima...
Ja sam baš mlada i imam bora oko očiju kad se smejem.
Pokušavala sam s maskama ali se nisu ni malo povukle. Pokušaću s nekim kremama. neizreciva, pošto su te kreme?
Botoks ne dolazi u obzir.
 
Dosta zavisi i od tipa koze. Suva koza brze stari za razliku od masne.
Pri kupovanju krema treba obratiti paznju na svoj tip koze,
mada je za masniju ili mesovitu kozu malo teze naci odgovarajucu kremu.

Imaginacija,
mozes kupiti i antirid u apoteci koji oni prave.
 
Koju kozmetiku koristite za odlaganje bora?
Kakva su vaša iskustva? Može neki savet...

Kreme za bore su porez za budale, nema te kreme koja će ti usporiti starenje,jedino što (pored genetike naravno) može da ih uspori je hrana,vazduh i sam odnos prema koži u mladosti.Vidim neke devojke da po najvećem suncu imaju šminku a to je najgore za stvaranje bora...ja sam na to uvek pazila da leti stavljam šminku samo uveče...sada imam samo par bora ali su u glavnom izazvane smejanjem....ne može se na sve uticati.:lol:
 
Suva koža je sklona boranju..
Moja je takva, imam slatke smejalice iako imam tek 28 :lol: ...a leti se često ispegavim i isflekavim po licu :lol: .. ko Pipi duga čarapa :lol: .

Ništa strašno, ali ako nemam potporu u vidu neke kreme ili ulja, osećam kako me zateže onako neprijatno..
Uveče pred spavanje obavezno stavim ajurvedsku kremu za negu kože, a imam i par varijanti (kreme od nevena, kantariona i propolisa) i to zna baš lepo da je nahrani... to sam aktivno koristila dok nisam otklila ovu ajurvedsku..

Naravno, bitno je i šta ćemo iznutra uneti...jer od toga, kao i od vazduha, čiste vode, higijene, takođe zavisi izgled kože.
 
pocela sam da kupujem Alverde kozmetiku....u sastavu su prirodne biljne supstance koje imaju antirid dejstvo.....znam da ne mogu da naprave cudo ali sigurno pomazu....mada, citala sam da za bore jedino sto stvarno ima neko dejstvo je A vitamin (retinol, retinil acetat....) a jedina jeftinija krema sa njim sto sam videla na trzistu je lorealova revitalift.....
 
Ja kremu pravim sama sa izuzetno kvalitetnim komponentama:) Ako hoces,mogu ti poslati na pp:)
:cmok2::zag:

...ovo je bas zanimljivo....:)

...inace nedavno sam po prvi put koristila Eucerin kremu i prezadovoljna sam...
...posle nje sam dobila na poklon Garnijer revitalif dnevnu i nocnu...dobre su da ne gresim dusu...
...antirid koristim Loreal' i kad sve to potrosim vracam se na onu iz apoteke..nisam ni na njih
imala neke primedbe, nemam neke narocite bore sem na celu od previse mrstenja..a to opet
sto me mrzi da nosim naocare pa se stalno nesto becim i mucim:rumenko:
 

Back
Top