„Угрожена је демокраЦија у Србији”

Institucija-

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
106
каже уредник 'Времена' поводом наводног напада на новинара Теофила Панчића. Иначе Теофило је одлично и на телевизији сасвим лепо говори за неког кога су наводно обрадили гвозденом мотком. Колико год се не слагали са употребом силе против народних издајника, макар били и новинари, тешко је не приметити да су француске демократе шишале до голе коже сараднике окупатора и осуђивале их на вишегодишње затворске казне. Наши сарадници окупатора су подигнути на ниво редовних жртава 'холокауста' неких тамо српских мрачних снага које се још противе растакању Србије.

'Силе мрака угрожавају демокрацију', а ми наивни мислили да нам је највећи проблем што нам силе мрака краду Косово и Метохију.
Изгледа да нам је народ још у дубљој коми него новинари који га успављују.

ПС
Кажу да је демо-кратија на грчком владавина народа, изгледа да је
демо-кра-ција владавина ције на орвеловском новосрпском новоговору.
 
ovo sa pancicem je jos jedan medijski spin kvislinske marionetske vlasti borisa tadica.

to je takozvana zamenja vesti, da se narod bavi nebitnim inferiornim sorosevskim slugom mesto da razmislja zasto je nevidjena beda u srbiji, zasto nema posla, zasto su nam porezi najveci u evropi i na svetu, zasto je u zdravstvu raspad, zasto trudnice otpustaju sa posla tadicevci ako zatrudne, zasto je vlast izdala kosovo i slicno.

spin doktori
 
каже уредник 'Времена' поводом наводног напада на новинара Теофила Панчића. Иначе Теофило је одлично и на телевизији сасвим лепо говори за неког кога су наводно обрадили гвозденом мотком. Колико год се не слагали са употребом силе против народних издајника, макар били и новинари, тешко је не приметити да су француске демократе шишале до голе коже сараднике окупатора и осуђивале их на вишегодишње затворске казне. Наши сарадници окупатора су подигнути на ниво редовних жртава 'холокауста' неких тамо српских мрачних снага које се још противе растакању Србије.

'Силе мрака угрожавају демокрацију', а ми наивни мислили да нам је највећи проблем што нам силе мрака краду Косово и Метохију.
Изгледа да нам је народ још у дубљој коми него новинари који га успављују.

ПС
Кажу да је демо-кратија на грчком владавина народа, изгледа да је
демо-кра-ција владавина ције на орвеловском новосрпском новоговору.

Znao sam da će se neki samoproklamovani branilac Srpstva javiti zbog ove reči Filipa Švarma....Znao sam :)
 

Back
Top