Fudbal nedeljom

12345

Početnik
Banovan
Poruka
26
Poludecu od fudbala i Lige sampiona i Italijana. Tri puta nedeljno moj decko gleda fudbal a ja ne znam sta da radim. Jer ima neko slicnih problema. Posaljite mi savet kako da mi to bude interesantno.
 
12345:
Poludecu od fudbala i Lige sampiona i Italijana. Tri puta nedeljno moj decko gleda fudbal a ja ne znam sta da radim. Jer ima neko slicnih problema. Posaljite mi savet kako da mi to bude interesantno.

Pa tesko, ako ti nije interesantno nekako sumnjam da ce ti ikada biti. Zasto ti ne uradis za to vreme nesto za sebe? Izadjes sa drugaricama, prosetas...bacis pogled na kakvu dobru knjigu...Uvek se nadje nesto :)
 
E nemo da mi je neko dirao Italijane.
Go go Montela!!!
Muž i ja imamo private kladionicu: svaki pogodak meni čokoladica...ejjjj...ili 4 pogotka sladoled
( ko Eskimi pivo...)
I ker nam se zove Calcio!
 
uclani se u radikale tako da ce morati da predje na neshto domace

evo fazon za losh odgovor a u sustini sta ima veze valjda moze da gleda nesto sam ako te smori onda menjaj mislim sta da npr skuplja marke a ti to ne volis isti djavo
 
Znam da to ume da izludjuje,ali probaj d aga shvatis, kao sto neko rece iskoristi i ti to vreme za sebe, sto da ne!
Bas su u nekoj emisiji pricali da je gledanje utakmice ustvari neka vrsta prevare od strane muskarca! Mislim gluposti, pa svako ima svoja interesovanja!
 
Mozda sam ja izuzetak ali mi nikad nisu bili jasni muskarci koje ne zanima sport!Zamislite-na TV-u kosarka,derbi Zvezda -Partizan, a on gleda film,sjedi za kompjuterom,seta psa-UZAS!Ti tipovi mora da su bili smotani i na casovima fizickog.
Sad udrite po meni ali sta cu,to je jedina stvar kod koje sam iskljuciva.
 
liv:
Mozda sam ja izuzetak ali mi nikad nisu bili jasni muskarci koje ne zanima sport!Zamislite-na TV-u kosarka,derbi Zvezda -Partizan, a on gleda film,sjedi za kompjuterom,seta psa-UZAS!Ti tipovi mora da su bili smotani i na casovima fizickog.
Sad udrite po meni ali sta cu,to je jedina stvar kod koje sam iskljuciva.
Ovaj moj nije bio smotan na fizickom (to je jedina petica koju je imao :lol: ). Voli on otici i igrati fudbal ili kosarku sa drustvom, samo jednostavno sport vrlo retko (desi se ponekad da gleda) gleda na TV-u.
Ali zato bulji u Discovery :cry: i u kompjuter :cry: .
 
Potpuno se slazem sa tobom trebaju da gledaju sport to su za mene pravi muskarci. Mislim da bi trebalo kasnije da nam nadoknade to vreme koje provedu uz pivo i fudbal ili bilo koji drugi sport.
 
12345:
Poludecu od fudbala i Lige sampiona i Italijana. Tri puta nedeljno moj decko gleda fudbal a ja ne znam sta da radim. Jer ima neko slicnih problema. Posaljite mi savet kako da mi to bude interesantno.

A ti bi da mu budes jedina preokupacija a? moras vremenski ograniciti plasiranje svoje biovlasti ka njemu, ne mozes to raditi uvek, nadam se da ce decko uspeti da obuzda tvoje histerisanje i da ce te izdresirati da podnosis osujecenja. Ako pak ne uspes da se prilagodis, trebalo bi da te sutne. Nije veza tvoje apsolutno carstvo, bre, ludaco… c c c
 
Micotakis:
Potpuno ste u pravu, pa kakav bi to bio muskarac da ga ni malo ne zanima sport? Mada ima i takvih, a opet nisu tako losi :D

mislim da vishe volm da ga igram nego da ga gledam nekako mi to pasivno mada ok pratila sam kad je nasha liga bila jaka tamo kao mlada
ma ni ne igram ali bih ishla.
evo volim fudbal to je sexy ponude na mail
 
kako veza nije apsolutno carstvo a htela sam bash a ono nije

e inspirisana sam

ma navijaj ali kao zezaj onako kao znash sednete i onda ga zaj.ebavash kao geldate a ono
ajde udri mu ofsajd
mada kod nekih to ne uspeva
 
jagodica:
ma navijaj ali kao zezaj onako kao znash sednete i onda ga zaj.ebavash kao geldate a ono
ajde udri mu ofsajd
mada kod nekih to ne uspeva
Tako ja brata nerviram. Postavljam mu glupa pitanja (svaki put da mi objasni sta je to ofsajd), dajem glupe zakljucke............. :roll: :lol:
Bas je super kako se iznervira. :twisted: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top