Homofobija, homoseksualizam

lock-1.JPG
 
Zamena teza...:D..ne zezaj...a šta sam ja uništila time što to ne mogu da prihvatim
jer mi nije prirodno?...
Sama si iskoristila tu reč..iskreno zapitala sam se zašto....:think:
imas pravo da ne mozes da prihatis, svak ima svoje dupe i misljenje
ali ovdje je tema homofobija vs homoseksualizam

homofobija iliti spremnost na ugrozavanje ovih drugih
ako je tebi ok pretuci ili ubiti osobu jer je u vezi sa osobom istog pola, ziva bila... tvoje pravo na misljenje
ali ako pokusas da ga sprovedes u djelo ili podrzavas one koji su ga spremni sprovesti u djelo, to je kaznjivo

i postavlja se pitanje, da li bi radije imala pored sebe osobu spremnu na zlocin ili osobu koja vodi svoj zivot i ne ugrozava nikog?

a, da, i na forumu je kao i u rl protiv pravila promovisati nasilje
kome se ono bjese prijavljuju moderatori?
 
imas pravo da ne mozes da prihatis, svak ima svoje dupe i misljenje
ali ovdje je tema homofobija vs homoseksualizam

homofobija iliti spremnost na ugrozavanje ovih drugih
ako je tebi ok pretuci ili ubiti osobu jer je u vezi sa osobom istog pola, ziva bila... tvoje pravo na misljenje
ali ako pokusas da ga sprovedes u djelo ili podrzavas one koji su ga spremni sprovesti u djelo, to je kaznjivo

i postavlja se pitanje, da li bi radije imala pored sebe osobu spremnu na zlocin ili osobu koja vodi svoj zivot i ne ugrozava nikog?

a, da, i na forumu je kao i u rl protiv pravila promovisati nasilje
kome se ono bjese prijavljuju moderatori?

Supermoderatorima, adminu...pa izvoli...:D

A gde si ti videla promovisanje nasilja..pitanje je?...postoje i homoseksualci i homofobi..
..ništa novo a bogami ni kultno..jedino po toj osnovi tema može da ide pod ključ...
 
Supermoderatorima, adminu...pa izvoli...:D

A gde si ti videla promovisanje nasilja..pitanje je?...postoje i homoseksualci i homofobi..
..ništa novo a bogami ni kultno..jedino po toj osnovi tema može da ide pod ključ...
jel? a da li bi bilo osnove za zatvaranje da je neko otvorio temu u stilu
"sto mislite, da li je gore prisustvo djece ili prisustvo pedofila" a onda neko duhovito dobaci da bi se nestajanjem djece rjesio problem pedofila

just... krasno
 
jel? a da li bi bilo osnove za zatvaranje da je neko otvorio temu u stilu
"sto mislite, da li je gore prisustvo djece ili prisustvo pedofila" a onda neko duhovito dobaci da bi se nestajanjem djece rjesio problem pedofila

just... krasno

Totalno pogrešan ugao gledanja...tražiš jezičku usporedbu homoseksualizma sa pedofilijom??...priznajem, zbunjena sam...:confused:

Čak ni ja koja ne prihvatam javno prihvatanje i promovisanje homoseksualizma a isto tako ne odobravam ni homofobiju to ne bi uradila...:confused:
 
Kakva involucija.
Društvo koje diskutuje o homoseksualcima i pedofilima, sve u cilju uvlačenja tiraniji globalicazije.

Dokaz involucije:
- pre 500god ubijani su homoseksualci,
- pre 50 god su medijski opstajali
- danas se promovišu i reklamiraju homići, a u holandiji je prva legalizovana pedofilija,
- sutra ko zna sta već ...

najbolje je da integrišete homoseksualca, pedofila, nekrofila, sadistu i mazohistu... i da ga proglasite po božanskoj revoluciji katastrofe na belog nosoroga koji izumire.
Kakvu će taj dobiti zaštitu, ... možda se zauzmu i UN

... to će biti najugroženija vrsta, on će vapiti za totalnom revizijom ljudskih prava ...

:roll:
 
Homofobija.

Ne kontam zasto bilo koga ugrozava s kojim polom neko preferira da se seksa, izuzev ako nije u pitanju to da su homofobicari latentni homoseksualci, te se na taj nacin bore protiv svojih poriva :D

Upravo to.
Cim vidim da je neko po tom pitanju izuzetno agresivan, pomislim da time potiskuje svoje podsvesne zelje.
Sto bi me inace toliko doticalo sto se neko ebe u doope, kad mene to ne zanima i ne tice me se sta neko radi u svojoj spavacoj sobi.
Jedino ne volim tendenciju da se na osnovu toga traze neka posebna prava i glumi neka izuzetna ugrozenost. Jer, ako je to privatna stvar, then keep it private
 

Back
Top