Smrt

Naravno da postoji...ne umire se samo fizicki...mozes da umres i emotivno i duhovno....

Ja gledam na izraz _umreti pre smrti_ kao na nesto pozitivno. Smrt nije zla ona je prirodni deo zivota. Pomiriti se sa smrcu, PROZIVETI JE, oprostiti se sa njom, ''umreti'' i ne imati strah vise od nje i ziveti onda zivot punim plucima je za mene taj izraz..
 
Ja gledam na izraz _umreti pre smrti_ kao na nesto pozitivno. Smrt nije zla ona je prirodni deo zivota. Pomiriti se sa smrcu, PROZIVETI JE, oprostiti se sa njom, ''umreti'' i ne imati strah vise od nje i ziveti onda zivot punim plucima je za mene taj izraz..

Misliš- umreti pre smrti kao prevazilaženje straha od smrti i prihvatanje iste kao neminovne pojave? Sviđa mi se to...više nego tumačenje kao propadanje kroz vlastiti život.
 
"kukavica umire hiljadu puta hrabar covek samo jednom" !

To je to i dobar odgovor postavljacu teme i nasem zivotu...
CADCJY77.jpg
 
joj pesimistička tema

ima mnogo tužnih događaja koji je mogu izazvati ali treba se boriti uvek, pokušavati naći lepo i dobro u teškim trenucima
 
Ziveti, a ne znati zbog cega. Ustajati ujutru bez ikakvog razloga, obavljati posao samo zato sto to tako treba, kretati se mehanicki, biti prazan iznutra. Stalna patnja za nekim, ocekivanje da ce se vratiti, duhovna slomljenost.
 

Back
Top