Marihuana i druge pas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

asiom

Obećava
Poruka
75
Muka ali stvarno mi je muka od ljudi koji promovisu marihanu i druge pas kao nesto sto otvara vidike i tolerisu je. Pricaju kako je droga u stvari ok i da nije lose ponekad..Na te price padaju samo njima slicni ili ljudi koji ne znaju mnogo o tome.. Iz sopstvenog iskustva znam i ubedjen sam da marihuna je opasna droga i da su sve droge opasne i da ne bi trebalo promovisati bilokakvu drogu (a alkohol je takodje droga).... Znas kao kazu ti: ''Uzmi bre sta se tripujes, marihuana nije droga''.. Ja sam travu pusio dosta i sad uopste ne razmisljam o njoj ali zao mi je dece koja ce naci utehu, spas, zabavu, opustanje, smisao u njoj. Takodje mislim i da povremeno uzimanje nema nikakvog pozitivnog efekta, naprotiv... ''Amsterdam je pravi raj'' kazu navuceni... E drago mi je da kod nas nije legalna.. A sto se tice alkohola moja zelja je da i on postane ilegalan jer sam siguran da bi se na taj nacin spasle generacije od propasti... Tuga, ali stvarno je tuga sto ljudi tolerisu takve stvari.... Ovaj stav sam izgradio na sopstvenoj muci, istrazivanju, bolu, svesti, radu, patnji, depresiji, trazenju smisla.... Nadam se da nece svi ljudi koji tolerisu alkohol i ostale supstance kada postanu roditelji taj svoj stav preneti svojoj dragoj deci i time ih staviti u opasnost kao sto su moji mene.. . Ako tolerisete marihuanu, alkohol i druge tvorevine samo cu sa zaljenjem precutati bezobzira sto to kod mene to odmah izaziva bes, tugu, zaljenje itd... I svaka recenica koja se tice droga a izasla je iz usta narkomana i alkoholicara koji se nije lecio, je cist mehanizam odbrane.......Ne zelim da solim pamet samo mi je krivo sto je svest dooosta ljudi o tim stvarima jednaka nuli....I nikome ne mislim lose i ne zelim da da namecem svoj stav samo izrazavam svoj osecaj tuge i besa................................................................................................................................... Ovo sad dodajem.... Ne znam ni ja sto sam ovo pisao..bezveze..Ne znam kako da obrisem temu... ako neko zna nek mi napise kako
 
Poslednja izmena:
Rakija je gora od svake droge veruj mi...Nisam znao da sam ziv 3 dana.. :hahaha:

Bivsi narkoman govori o stetnosti droge :pop2: ..Ti si probao i sta?..Ko hoce probace je bez obzira na price ljudi poput tebe!Nek svako radi sa svojim zivotom sta hoce...

Znam da je tako i ja necu da teram ljude da misle ono sto nece da misle..I nikome ja ovde ne solim pamet... I sta ti to znaci ''ljudi poput tebe''? Iz tvog komentara vidim da nisi bas dobar lik...
 
Ja sam i vise nego dobar nego mi se ***** od ljudi poput tebe..Ne mogu roditelji,prijatelji da objasne nekom klincu da je droga stetna a kamoli neki "leceni narkoman" preko interneta..Post ti je malo zesci i da solis pamet ali besuspesno!!!!ZIVELA MARIHUANA DOLE ASIOM!!!
 
Rakija je gora od svake droge veruj mi...Nisam znao da sam ziv 3 dana.. :hahaha:

Bivsi narkoman govori o stetnosti droge :pop2: ..Ti si probao i sta?..Ko hoce probace je bez obzira na price ljudi poput tebe!Nek svako radi sa svojim zivotom sta hoce...

Iz tebe govori cito zlo. Nisi ni svestan.. A ako jesi tim gore... Ne zelim vise reci niti cu odgovarati vise na tvoje provokacije i drugo...
 
Mislim da si sa ovim sve rekao :hahaha: :hahaha: :hahaha: I ti si sebi otvarao neke nove vidike dok si se drogirao..Izgleda da ti je muka od samog sebe.. :hahaha:

Ja sam tada otvarao vidike drogom tj.. pokusavao.A sada to radim na druge lepse i normalne nacine..I sada meni nije muka sa samim sobom.. Ja sada UZIVAM u svom zivotu,.. A ti malo preispitaj sebe.. Ali nazalost covek kao ti nije ni malo svestan svoje nesvesnosti i uzalud je raspravljati se.. Ti ces samo truditi da me isprozivas i da branis svoju rakiju
 
Poslednja izmena:
Naprotiv meni nije muka sa samim sobom.. Ja sada UZIVAM u svom zivotu,.. A ti malo preispitaj sebe.. Ali nazalost covek kao ti nije ni malo svestan svoje nesvesnosti i uzalud je raspravljati se.. Ti ces samo truditi da me isprozivas i da branis svoju rakiju ali u svakom slucaju marihuana je bolja od rakije..Govorim ti iz licnog iskustva!

Pa nastavi da uzivas,ko ti brani? :hahaha: ..A ja bi da me ti preispitas malo :per: da vise ne budem nesvestan

Ok verovacu ti na rec da je marihuana bolja od rakije..!!!! :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top