Minići

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Danas me neko pitao, kako reagovati na ženske koje nose miniće od 10 cm dužine, startovati odmah?
Ne odgovorio sam, valjda oni to nose zato da dok šetaju gradom ili kakvim budzakom.... se ogledale u ogledala koja su u pokretu i nalaze se u očima svakog muškarca.
Ipak, pitam, šta je to što motiviše da neko žensko nosi mnogo kratke miniće ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prvo,takvo pitanje je izuzetno glupo.Isto kao kada bi neka zena postavila pitanje treba li silovati muskarca koji seta u sorcu.
Silovanje je ozbiljna stvar i nije za sprdnju.
Svaka devojka ili zena,oblaci ono u cemu se oseca prijatno.
 
kako da ne! Luna, sto si bre toliko naivna?!
oblace minice jer su zeljne muskih napaljenih pogleda, eto sto!
postoji mnogo sto-sta sto mogu da nose da se isto tako rashlade al jok - one bas
obuku minic! pa to ima samo jednu svrhu - trazi sex / paznju i kraj price.
 
Danas me neko pitao, da li treba silovati ženske koje nose miniće od 10 cm dužine ?
Ne odgovorio sam, valjda oni to nose zato da dok šetaju gradom ili kakvim budzakom.... se ogledale u ogledala koja su u pokretu i nalaze se u očima svakog muškarca.
Ipak, pitam, šta je to što motiviše da neko žensko nosi mnogo kratke miniće ?

neće da leče gljivice
pa im treba jako provetravanje
 
]Prvo,takvo pitanje je izuzetno glupo[/B].Isto kao kada bi neka zena postavila pitanje treba li silovati muskarca koji seta u sorcu.
Silovanje je ozbiljna stvar i nije za sprdnju.
Svaka devojka ili zena,oblaci ono u cemu se oseca prijatno.

Cenim da je tvoj odgovor na pitanje, bar 6 svetlosnig godina gluplji od svake moje zapitanosti u postu .
P,S. Što se tiče prijatnosti, neke se osećju najprijatnije kad nemaju ništa na sebi.
 
Danas me neko pitao, da li treba silovati ženske koje nose miniće od 10 cm dužine ?
Ne odgovorio sam, valjda oni to nose zato da dok šetaju gradom ili kakvim budzakom.... se ogledale u ogledala koja su u pokretu i nalaze se u očima svakog muškarca.
Ipak, pitam, šta je to što motiviše da neko žensko nosi mnogo kratke miniće ?

MINICI SU SUPER,svaka devojka tr4eba da ih nosi....dobro ne svaka samo one lepe

sexy-hot-girl-with-miniskirt.jpg

I just love them :worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Danas me neko pitao, da li treba silovati ženske koje nose miniće od 10 cm dužine ?
Ne odgovorio sam, valjda oni to nose zato da dok šetaju gradom ili kakvim budzakom.... se ogledale u ogledala koja su u pokretu i nalaze se u očima svakog muškarca.
Ipak, pitam, šta je to što motiviše da neko žensko nosi mnogo kratke miniće ?

pa ako je ukusno odevena,onda je ok...ako izgleda kao romkinja kamenjarka,onda je seljancura...
meni nikada nije islo u vugla zasto ribe na sibirskoj temperaturi nose minice..te su bas dno dna...unrecu od hladnoce,al cu biti gola...ako,samo neka uzivaju...zimi se sprcim k'o moja pokojna prababa,a na meni sto slojeva odece...kada vidim njih gole,meni toplije...
 
a da li treba yebati u dupe bez vazelina svakog priglupog muskarca,a posle izvrsiti nad njim lobotomiju jer ima teleci pogled i zamara ljude pitanjima koje provociraju takvu reakciju? :eek:
 

Back
Top