Pitanja i odgovori? - igra

A70-10871


Kad god ljudi neki film svojim hvalama dizu u nebesa, moje razocaranje istim pada u jos dublji ponor. Zbog toga sam godinama izbegavao da pustim Magnoliju, i bio sam u pravu. Pre par meseci mi je ukrala 3 sata zivota u kojima je svaka rec, svako iskustvo, svaka tragedija vec bila poznata. I pored interesantnog narativnog toka i dobre glume pojedinaca, Mag-no li'-a zreloj osobi nema sta da ponudi (posmatrano iz mog ugla).
 
Postoji tema Najgori film.
http://forum.krstarica.com/threads/193425&highlight=najgori+film
Ipak, nisam skontao da li se radi o grupnom pitanju Koji je najgori film?
Ako je tako, tema se mora zatvoriti zato sto je klon.

Ipak...
Sasvim drugacije je ako je, sto se po nazivu moze zakljuciti, svrha teme pitati i odgovoriti.
Svako ko odgovori na dato pitanje, postavlja drugo pitanje i tako pravimo krug
razliicitih pitanja i odgovora. Ova varijanta je kreativna i bas mi se dopada.
Ipak, sudeci po postovima na temi, forumasi nisu tako shvatili.

Dakle, ne znam sta je tvorac teme imao na umu, ali nastavljamo po principu -
forumas koji odgovori na predjasnje pitanje, postavlja
jedno sasvim novo (pod uslovom da se ono tice filmske umetnosti).
 
Poslednja izmena:
Postoji tema Najgori film.
http://forum.krstarica.com/threads/193425&highlight=najgori+film
Ipak, nisam skontao da li se radi o grupnom pitanju Koji je najgori film?
Ako je tako, tema se mora zatvoriti zato sto je klon.

Ipak...
Sasvim drugacije je ako je, sto se po nazivu moze zakljuciti, svrha teme pitati i odgovoriti.
Svako ko odgovori na dato pitanje, postavlja drugo pitanje i tako pravimo krug
razliicitih pitanja i odgovora. Ova varijanta je kreativna i bas mi se dopada.
Ipak, sudeci po postovima na temi, forumasi nisu tako shvatili.

Dakle, ne znam sta je tvorac teme imao na umu, ali nastavljamo po principu -
forumas koji odgovori na predjasnje pitanje, postavlja
jedno sasvim novo (pod uslovom da se ono tice filmske umetnosti).
Aaaa... i meni je bio cudan naziv teme, ali kako postavljac nije nista precizirao, samo sam odgovorila. Anyhow, svidja mi se tvoja ideja. :)
Dakle, sledece pitanje (pod utiskom odgledanog filma):
Da li ste gledali film The butterfly effect, i zasto vam se jeste/nije svideo?
 
Aaaa... i meni je bio cudan naziv teme, ali kako postavljac nije nista precizirao, samo sam odgovorila. Anyhow, svidja mi se tvoja ideja. :)
Dakle, sledece pitanje (pod utiskom odgledanog filma):
Da li ste gledali film The butterfly effect, i zasto vam se jeste/nije svideo?

gledala i dopao mi se.....konfuzan je i trebalo mi je malo vremena da pokapiram kako/sta,ali dobar je,drugaciji :)

posto su srpski filmovi najcesce puni ratova,nasilja,bede itd,koju tematiku bi voleo/la da sledeci srpski film ima ? i koji zanr da bude ?
 
Odgovor: Komedija, naravno. :) Moze i malo romantike. ;) Jedan od nasih laganih i super zabavnih i smesnih filmova na tu temu koji mi je bas legao je Ringe ringe raja. :)
Pitanje: Koji je vas omiljeni srpski film?

Balkanski spijun.Uz to mogu jos da navedem i "SB zatvara krug",kao i "Variola vera".Od novijih mi je sjajan "Hadersfild"...Kad smo vec kod domaceg filma,koji reditelj je po vama,najbolji u nasoj kinematografiji (ukljucujuci Ex-Yu)?
 
MonteNiger ^ je sve objasnio ...a ja cu da nastavim gde je on stao -

Koja je najcudnija,najbizarnija stvar za koju ste culi na filmu,a da se na kraju ispostavilo da je tacna u realnosti ?

Evo mog primera -

U filmu Beast of War(1988),tada mladi Stiven Boldvin kao deo tenk crew-a je fermentisao kočiono ulje od tenkovskih kočnica da bi se on i njegov komrad porazbijali od home brew -

the_beast.jpg


...dijalog u lmufi ide ovako -

00:36:44,523 --> 00:36:48,485
Daj mi to.
Ona ima taj nimfo izgled.

252
00:37:06,961 --> 00:37:10,422
Šta se desava?
Ništa.

253
00:37:15,469 --> 00:37:17,304
Hvala, Konstantin.

254
00:37:27,979 --> 00:37:29,606
Šta je ovo?

255
00:37:34,152 --> 00:37:37,739
Kočna tečnost?!
Nije ni čudo što ne rade.

256
00:37:38,405 --> 00:37:43,327
Drži me smirenog na topu.
Iščistim je kroz hleb.

257
00:37:43,535 --> 00:37:48,957
Dodam suvo grozðe i šećer. Fermentiše
se za par dana na suncu i čini čuda.

malo dalje -

390
00:53:44,570 --> 00:53:48,533
...gusenice su pukle,
on je popio ulje za kočnice....

-------------------

a onda sam u guglu ukucao - can you make the booze out of brake oil i dobio odgovor za koji se ispostavilo da je tacan - http://wiki.stealthiswiki.org/wiki/Strange_Brewing

Do you really want to get to the point that you are seeking out disgusting and possibly ... paint thinners, or brake fluid just to ward off the DT's? .... You can make an easy to brew kind of 'hooch', improvised liquor, ...

...next please ...
 
Ha! Upravo sam naleteo na film (u izradi) sa nazivom:
Untitled Drugstore Cowboy Sequel (2011)

..sto bi trebalo da predstavlja najveci vremenski razmak izmedju
originalnog filma i nastavka (Drugstore Cowboy je snimljen 1989).

Jel zna neko mozda za rekordera u ovoj disciplini?
 
Pozdrav! Ok da predjem odmah na stvar. Imam jedno pitanje za sve, nadam se da cu dobiti ono sto ocekujem od vas :D
-Kanibalizam je covek koji se hrani ljudima! Hanibal je Is. licnost! O.kay... Skapirao sam, e sada mene interesuje, kako to da sam ja sto puta do sada cuo u filmovima "Hannibal" (ljudozder) u tom smislu, a ne " Kanibal"?????
 
Pozdrav! Ok da predjem odmah na stvar. Imam jedno pitanje za sve, nadam se da cu dobiti ono sto ocekujem od vas :D
-Kanibalizam je covek koji se hrani ljudima! Hanibal je Is. licnost! O.kay... Skapirao sam, e sada mene interesuje, kako to da sam ja sto puta do sada cuo u filmovima "Hannibal" (ljudozder) u tom smislu, a ne " Kanibal"?????

po Hanibalu kanibalu Lektoru koga je u par filmova tumachio entoni hopkins:

hannibal%20lecter.jpg
 

Back
Top