Gde u Beogradu naci tepsiju/pleh za burek i picu

Hvala svima. Zvao sam Inoksal, ali se niko ne javlja. Probacu opet sutra ujutru. A ici cu i do Palilule.

Sto se tice Metroa, da li uopste mogu da udjem u metro, sobzirom da nemam onu karticu kao vlasnik firme? Znam da je ona ranije bila neophodna. Da li sada moze da se kupuje u Metrou bez nje?

Ne može, koliko znam. Ali ta kartica ne mora da bude na lično ime. Sigurno imaš nekog ko ima karticu, slobodno je pozajmi.
 
Samo da javim. Bio sam do Palilule, imaju perforirane plehove za picu, cini mi se da su imali i za burek. Najveci za picu je od 30cm i kosta 800 dinara.
Na buvljaku sam nasao i za burek i perforirane za picu (najveci je takodje od 30cm i kosta 1000 dinara). A na istom mestu ima i teflonski pleh za picu od 36cm i kosta 400 dinara. Tepsija za burek je slicna cena (cini mi se 800 dinara), aluminijumski, kao oni iz pekare.

Inoksal je ubedljivo najjeftiniji. Kod njih sam narucio jednu tepsiju za burek od 32cm i jedan perforirani pleh za picu takodje od 32cm, i sve to ukupno kosta 600 dinara. Tako da ako nekome jos treba...

Jos jednom hvala svima, posebno smeh-u za Inoksal.

P.S. Video sam na buvljaku i one daske za secenje pica, ali je najveca (mislim da je 50cm) oko 1100 dinara, a to mi je ipak bilo mnogo :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top