Ugroženost Srba u Crnoj Gori! Nepobitni dokazi na jednom mjestu!
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 194

Tema: Ugroženost Srba u Crnoj Gori! Nepobitni dokazi na jednom mjestu!

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Podrazumevano Re: Ugroženost Srba u Crnoj Gori! Nepobitni dokazi na jednom mjestu!

Добро нам дошао брате Србине!
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Ugroženost Srba u Crnoj Gori! Nepobitni dokazi na jednom mjestu!

A vi, kako te?

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Добро нам дошао брате Србине!
    šta bi ovo...

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    73

Bi šta bi.

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    73

Ima li još koji primjer?

Buduća legenda AZTEC (avatar)
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1748

Pa cim nisu usli u parlament,skupstinu ako imate to nakon priznavanja Kosmeta i obesili predsednika za mooda na sred trga je sam dokaz da su obespravljeni.
    supreme commander of the universe

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Miskovic upecao sabljarku od 104 kg!!! Pa ja cio jeßeni zivot ribam sa prijateljima i najveci prmjer koji sam izvadi tezio je nekih 450 grama.

Elita
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom.

milgorac provocirao i dobio po nosu
    Poslednji put ažurirao/la Gruban : 17.01.2011. u 22:26

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

odleprsaj rasrbljeni mangupe.
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku

Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom. Lako je srbovati po Herceg-Novom a ja sam 10 godina bio

Bezvezne podele šta im to treba.
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Zike ne širi mržnju posebno što nastupaš sa sumnjivih istorijskih osnova nacije od pre par godina.
    Myles Bennett Dyson

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Milogorac je gori od Ustase...

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    Neka, neka... Takvi ćete na traktore da bježite, **** vam vo mater što vas je otelila
    Ako, ako...samo treba da krenete.

Kako teku pripreme u DPSDP koaliciji?

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Bio sam pre 2 godine u Herceg Novom i ceo grad je bio prepun neke nevaljale dečurlije koja su jurila s tim zastavama a i fizički nisu ličila na Crnogorce već nekako vukla na one od Ulcinja.
    Myles Bennett Dyson

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Ako, ako...samo treba da krenete.

Kako teku pripreme u DPSDP koaliciji?
    Ti znaš moje mišljenje prema svakom normalnom Srbinu u Crnoj Gori. Gledam ga isto kao što gledam i bilo kojeg Crnogorca... Al isto tako se zna šta o ovakvima mislim
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Ti znaš moje mišljenje prema svakom normalnom Srbinu u Crnoj Gori. Gledam ga isto kao što gledam i bilo kojeg Crnogorca... Al isto tako se zna šta o ovakvima mislim
    Znam ja tvoje mišljenje o Srbima. I tvoje, i partije ti...zato i kažem...kako teku pripreme?

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Znam ja tvoje mišljenje o Srbima. I tvoje, i partije ti...zato i kažem...kako teku pripreme?
    Partijsko mišljenje nemam, imam svoje... A ovakve što mlate ljude s crnogorskom zastavom u sred Crne Gore i viču "ovo je Srbija" bih automatski na traktore pa u domovinu, i to da im bude dobro

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Bože mili čuda velikoga...

Milan-Tab nije na forumu
    Lopovluk ima nekih granica, glupost je beskonačna
    Primećen član
    Učlanjen
    07.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom.

Ne zna kako se momak zove, al ga vodi na piće u sred noći. Da **** oca u vr guzice ko pomisli da je on *****.

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7107

Па зар нијесу Срби из Црне Горе Црногорци?
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Buduća legenda AZTEC (avatar)
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1748

A sta je taj tamo uopste trazio sa crnogorskom zastavom!!!!????!?!?!?!?

Provokator.
    Neka, neka... Takvi ćete na traktore da bježite, **** vam vo mater što vas je otelila
    Otkud u cg traktori,daj ne lupaj a i uostelom od koga da beze nemoj da si smesan.

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Bio sam pre 2 godine u Herceg Novom i ceo grad je bio prepun neke nevaljale dečurlije koja su jurila s tim zastavama a i fizički nisu ličila na Crnogorce već nekako vukla na one od Ulcinja.
    Mali crni-shiptari da,to su oni.
    supreme commander of the universe

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Андроник Комнин Pogledaj poruku
    Па зар нијесу Срби из Црне Горе Црногорци?
    Nekad bili, više nijesu... Isto ko što poturice u svoje vrijeme nijesu bile Crnogorci... Međutim, niko im ne brani da budu Srbi, ja ih lično poštujem i njih i njihovo opredjeljenje, al ovakvu stoku nikad neću poštovati

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Partijsko mišljenje nemam, imam svoje... A ovakve što mlate ljude s crnogorskom zastavom u sred Crne Gore i viču "ovo je Srbija" bih automatski na traktore pa u domovinu, i to da im bude dobro
    I meni je ceo incident bzvz ali možda su ljudi imali iskustva sa nekim huliganima s tim zastavama pa...Ovom incidentu se niko ne može radovati...Ja da sam na mestu obezbeđenja ili gazde pustio bih ga,šta mi smeta...
    Myles Bennett Dyson

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Izvini Pogledaj poruku
    A sta je taj tamo uopste trazio sa crnogorskom zastavom!!!!????!?!?!?!?

Provokator.

Otkud u cg traktori,daj ne lupaj a i uostelom od koga da beze nemoj da si smesan.
    A ajde, šta traži Srbin u Nikšiću sa srpskom zastavom? Kroz centar grada ide i niko ga ne dira, niko mu ništa ni ne kaže, totalno ljudi normalni, nijesu opterećeni time, nikome ne smeta, slavi čoek pobjedu srpske reprezentacije. I to nije provokator, da je on dobio batine kukali biste ođe danima kako vas u Crnoj Gori terorišu.

Neka, samo neka se igraju, ne znaju oni kakvo je ođe stanovništvo i šta će im se desiti ako budu češće pravili ovakva sranja.

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Dokazi o ugroženosti Srba u Crnoj Gori!
    Autor D U K Lj A N I N u forumu Evropa
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 12.10.2010., 22:41
  2. Stradanje Srba u Crnoj Gori
    Autor RSmusliman u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.05.2010., 20:20
  3. Dokazi o ugroženisti Srba u Crnoj Gori!
    Autor D U K Lj A N I N u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.04.2010., 01:58
  4. Prava Srba najugroženija u Crnoj Gori i Hrvatskoj
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.08.2009., 19:31
  5. Izvori frustracija kod katoličkih Srba u Crnoj Gori
    Autor Zmaj_Svevlad u forumu Istorija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.07.2006., 11:58

Pravila za slanje poruka