Опорезивање кича и шунда

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
ДСС захтева да држава опорезује кич и шунд...
Гледам у ТВ дневнику на РТСу...
Траже још неке ствари...ко ће све запамтити...
А...ево нешто од њих и у Пресу...
:per: :per: :per:
KIČ, ŠUND I NEUKUS
DSS objavio rat silikonima
U programu za kulturni preporod stranka koja je do pre dve godine bila na vlasti zahteva oporezivanje rijaliti šoua, turbo-folka i ostalih neumesnih sadržaja. Jedan od autora, Siniša Kovačević, kaže za Pressmagazin da „ne mogu Sara, Mara i Dara, tri sestre iz Drvara, besplatno da uništavaju omladinu"

1.jpg

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/magazin/story/125738/DSS+objavio+rat+silikonima.html
 
Требало би научити легалисте који воле да захватају са буџетске камаре пара (за своје личне прохтеве), да ПОМИЊАЊЕ НОВОГ ОПОРЕЗИВАЊА ЗНАЧИ МАЊАК ГЛАСОВА и кобну подударност са лихварима из Г17 и ДСа.

И смешна је ова задња слоган продаја магле.

Значи ли то да ће Дара, Сара и Тара моћи НАПЛАТНО да трују омладину?

Опет еунијати покушавају да лече последице без сагледавања узорка, види се да су за циљ свог деловања поставили себе саме (богатије временом).
 
Sinisa je notorna budaletina , sad ispade da su pevaljke sto uzimaju pare u Minhenu i Franfurtu krive sto neki izvodjaci klasicne muzike tesko zive ili malo zaradjuju . :dash:

fora je jedino da ne budemo jednako oporezivani...naime, ti..."estradni umetnici"
imaju da plate..."obicni umetnici" nemaju...
doduse, to su nasa..."cehovska udruzenja" tj. mi sami krivi...
 
Јадно. Сад би партијски комесари да ми одређују шта треба да слушам.
Наводни разлог за ову сулудатију јешто Србија нема пара за културу. Па култура се увек финансирала из буџета, а буџет је пунила привреда и царина. Генијално су уништили привреду, хвале се једностраном применом ССП (чиме се будала поноси, паметан се стиди). Некад су од претплате на РТС правили фантастичне дечије, путописне и образовне емисије и неговали лепу музичку и позоришну уметност.' Де су паре Тијанићу за добар (некомерцијални) програм на РТС ?. Тако се едукује народ, а не забранама и цензуром. А приватни канали нек пуштају шта 'оће, имам даљински, очас их склоним.
 
Јадно. Сад би партијски комесари да ми одређују шта треба да слушам.
Наводни разлог за ову сулудатију јешто Србија нема пара за културу. Па култура се увек финансирала из буџета, а буџет је пунила привреда и царина. Генијално су уништили привреду, хвале се једностраном применом ССП (чиме се будала поноси, паметан се стиди). Некад су од претплате на РТС правили фантастичне дечије, путописне и образовне емисије и неговали лепу музичку и позоришну уметност.' Де су паре Тијанићу за добар (некомерцијални) програм на РТС ?. Тако се едукује народ, а не забранама и цензуром. А приватни канали нек пуштају шта 'оће, имам даљински, очас их склоним.

СЛАЖЕМ СЕ.
Али сматрам да тровачи народа треба да плате, као и за цигаре и алкохол, па ако хоћеш да продајеш отров плати.
 

Back
Top