Ljubav prema zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sigurno nije meni
:) pošto bi ga ja bash oduvala
lol
ne sekiraj se to master iz milošte tako lol

t1564.gif
 
Zivotinje su oduvek igrale vaznu ulogu u mom zivotu. Poznato je da volim zivotinje i da, cak, imam i jednu nevladinu humanitarnu organizaciju, koja pomaze ljudima, biljkama i zivotinjama da se uklope u voom svetu, ali se bavi i drugim stvarima. Na primer, raskrinkala je jedan skorasnji slucaj u srpskoj javnosti, pa su licemeri osuli paljbu na mene, jer sam rekla ono o cemu niko ne sme nista da kaze.
Moj sadasnji decko voli zivotinje. Posto je dokon, jer ima puno para stalno nesto prica o zastiti zivotinja sirom sveta, ali ne i o zastiti ljudi i biljaka, tako da mislim da bas i nije toliko posvecen ni zivotinjama, a ni ekologiji. Taj povrsan pristup svetskom ekosistemu, da ne kazem biosferi se odrazava i na nasu vezu. Ja imam nekoliko civava i pudlica, a imam i neko kuce, valjda je neki pomeranski pinc, sta li je. Neko cupavo i nervozno kuce.
Ja jako volim zivotinje, pa sam im obezbedila i odgovarajuce uslove, tako da im a ko da ih hrani, sredjuje, seta i sl. I ja ih mnogo volim. Medjutim, moj sadsnji decko mi je rekao da ja imam te kucice samo radi reda, da ne vodim racuna o njima i da mi sluze samo da kazem da ih imam. Osetila sam se neprijatno, jer mnogo volim zivotinje, ali ne mogu da stignem da im se u potpunosti posvetim, jer ne smem da zanemarim i biljke i ljude. Ne mogu da ih drzim da spavaju sa mnom.
Ipak, tako me je napao, pa sam morala da se odbranim. Rekla sam mu, da ja pomazem celoj biosferi i da su ti kucici sam jedan deo mog interesovanja i da u mom srcu ima mesta i za njih, ali da moram malo da vodim racuna i o sebi. A rekla sam mu da bolje da vodi racuna o zabama, jer su ih tamo u Italiji istrebili, koliko ih jedu. On se kao nesto naljutio.
Sta da radim sa deckom koji me kritikuje? Mislite li da je to pristojno?

Kritika sastavni deo života:rtfm:
@tema preopširna, a tematski slabo uklopljena u pdf:).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top